Rüya yorumu

Rüya kitabındaki et rüyalar

Pin
Send
Share
Send
Send


Etin neden hayal ettiğini ve yakın gelecekte neler beklediğini bulmak için bu makaleyi okuyun. İçinde, her zaman kendimi kullandığım en iyi rüya kitaplarının test edilmiş yorumlarını topladım. Deneyin ve yaklaşan etkinliklere hazır olun.

Ezoterik rüya kitabı

Taze et almayı nasıl hayal ettiyseniz, o zaman büyük neşe yaşamaya hazır olun. Uzun zamandır aradığınız hedef gerçekleştirilecektir. Ve bunun için hepsini yapmak zorunda değilsiniz, şartlar sizin için en iyi şekilde işe yarayacak.

Daha fazla yorum:

 1. Bir mağazada dondurulmuş et satın almak, sizin için değerli olan şeylerin kaybedilmesidir. Ancak buna çok fazla önem vermemeye çalışın, çünkü yakında çok daha anlamlı bir hediye alacaksınız.
 2. Etleri buzdolabına koymak - kendinizi hoş olmayan bir durumda bulacaksınız, ancak kendinizi yönlendirebilecek, onurdan çıkaracak ve hatta kendiniz için bir fayda sağlayabileceksiniz. Yine de senin tarafında iyi şanslar.
 3. Et kesim - zamanınızın çoğunu yaptığınız iş başarıyla tamamlanır. Ayrıca, bu süreçte size her konuda yardımcı olacak ve destek olacak yeni arkadaşlar edineceksiniz.
 4. Etin kıyma makinesinden kaydırılması - kendinizi çok fazla şarj ettiğiniz için sağlık sorunlarına. Dinlenmeye ihtiyacınız var, bu yüzden gücü ve enerjiyi geri kazanmak için kendinize zaman ayırmaya çalışın.
 5. Eti yendi - koşullar sana karşı. İş yerinde hoş olmayan bir durum olacak ve bu yüzden uzun süre tatile çıkamayacaksınız. Kendi iyiliğin için kullanmaya çalış.
 6. Baharatlarla et pişirmek - para harcamak. Tasarruf etmeden bırakılma riskini alıyorsunuz çünkü kendinizi kontrol etmiyorsunuz ve duygusal alışverişler yapıyorsunuz. Bir bütçe tutmayı ve harcamalarınızı önceden planlamayı öğrenmelisiniz.
 7. Eti kızartmak için - uzun zamandır hazırlanmakta olduğunuz bir sohbet olacak. Fakat tamamen işe yaramaz olacak ve harcadığınız zamandan pişman olacaksınız.
 8. Etleri pişirmek - İstediğinizi elde edersiniz, finansal bağımsızlık ve yüksek gelir elde edebilirsiniz. Ancak bu kolay olmayacak - azami çaba göstermeniz, uzun ve sıkı çalışmanız gerekecek.
 9. Fırında pişirin - basit şeylerin tadını çıkarmanın ve hiçbir zaman sorunların yaşanmamasını bildiğinizin bir işareti. İyi çalışmaya devam edin, hayat her zaman mutlu ve müreffeh olacaktır.

Aile rüyası

Haşlanmış domuz gastrointestinal sistem ile ilgili sorunların rüyalar. Büyük olasılıkla yatmadan kısa bir süre önce, iyi yemek yediniz. Domuz pastırması - kendileri ve çevrelerindeki insanların davranışlarından memnun olmadığının bir işareti. Jambon - tüm problemlerinizi çözmenize yardımcı olacak güçlü bir kullanıcı bulacaksınız.

Diğer yorumlar:

 1. Et lezzetleri var - uzun süredir zor durumdan çıkmanın bir yolunu görmediniz, ancak sorunların sonu yakın. Yakın gelecekte her şeyi düzeltmek için bir fırsat olacaktır. Kaderin kendisinin sağlayacağı şansı kaçırmamak ve fark etmek önemlidir.
 2. Sosis Pişirme - iyi kar getirecek bir pazarlık için. Ve çalışmanızın ödülü beklediğinizden daha yüksek olacaktır. Bir sosis var - aile hayatında refah ve sevgi.
 3. Yemek pişirme sosisleri - hayatta eğlenceli ve eğlenceli bir dönem gelecek. Çok az iş ve serbest zaman olacak - toplu olarak. Şu anda sevinin ve her şeyi hayattan alın. Enerji ve güçle doldurun - gelecekte çok faydalı olacaktır.
 4. Eti tuzla ve sonra ye - finansal problemleri arttırmak için. Eski borçlarınızı geri ödemeniz gerekebilir veya kredilerdeki ödemelerin ne kadar ağır olacağı nedeniyle ana gelir kaynağını kaybedeceksiniz.
 5. Güvercin eti - yalnız ve mutsuz bir hayata. Yaşlı kadınların saflarına katılmak istemiyorsanız, kişisel yaşamınıza daha aktif olarak katılmanız gerekir. Daha sık buluşmalara devam edin ve potansiyel talipı kendinizden uzaklaştırmayın.

Rüya Miller

Sığır eti, zor bir durumda size yardımcı olacak sevdiklerinize yardım ve destek olmayı hayal eder. Kuzu - hayatta başarı ve iyilik için. Deve eti - sağlık sorunları. Voronin - işle ilgili sıkıntılara. Kurt eti - her şeyde iyilik için.

Daha fazla tahmin:

 1. Gusyatina - yeteneklerinde, çoğunlukla başarısız olan şey yüzünden çok fazla şüphe duyduğunun bir işareti. Kendini sevmek için erdemlerini nasıl kullanacağını ve zayıf yönlerini nasıl kullanacağını öğrenmelisin.
 2. Oyun - kendinden ve hayatından tamamen memnunsun. Bu devam edecek. Buna ek olarak, çok yakında aşık mutluluğu bulacaksın ve sevdiğinle birlikte senden toz alabilecek, mutlu ve ahenkli bir aile kurabileceksin.
 3. At eti - çaresiz ve çok cesur bir erkeksin. Bu nitelikler, olumsuz koşullardan bağımsız olarak neredeyse her zaman hedeflerinize ulaşmanıza ve ilerlemenize yardımcı olur.
 4. Domuz eti kötü bir işarettir. Sizler için çok önemli bir şeyin kaybına neden olabilecek yanlış eylemden bir adım uzaktasınız. Çevrenizdeki her şeye dikkat edin, o zaman sorun çıkmaz.
 5. Tavuk - başka bir şehirde kalıcı bir ikamet yerine taşınmak için. Akrabalarınız olmadan ve tanıdık olmayan bir ortamda kendinizi bulacaksınız ve insanları kapatın, bu yüzden hızlı bir şekilde uyum sağlamanız ve yeni bir şekilde yaşamaya alışmanız gerekir.
 6. Kasap dükkanı - sevdikleriniz acı çekecek ve kendi çıkarlarınızı feda etmek için yardımına acele etmeniz gerekecek.
 7. Çürük et - otoriteler ile olan ilişki kötüleşecektir, çünkü kariyeriniz acı çekebilir. Durumdan gelen zararı en aza indirmek için hata yapmamaya çalışın.

Pin
Send
Share
Send
Send