Rüya yorumu

Neden mantar rüyası görüyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Mantar rüyasını çözmek için makaleyi okuyun ve uygun yorumu seçin. Geleceğe ışık tutmaya, gelecek etkinliğe hazırlanmaya ve sorunlardan kaçınmaya yardımcı olacak. Güvenebileceğin en iyi rüya kitaplarının tahminlerini topladım.

Navlun Rüya Yorumu

Freud'a göre, mantar bir fallik sembolüdür.

İşte yorumları:

 1. Orman gladeinde bir sürü mantar görün ve bunları toplayın - aktif ve zengin bir cinsel yaşama. Ancak bağlantılarda vaadetme konusunda dikkatli olmalısınız, çünkü birçok sorunun kaynağı olabilir.
 2. Mantarları temizleyin - aktif yaşamdan bıktınız ve dinlenmeye ihtiyacınız var. Kişisel mutluluk arayışından bıktınız ve kalan günlerinizi uyum ve sevgi içinde geçirebileceğiniz bir insanla tanışmayı hayal ediyorsunuz.
 3. Mantarları elinizde tutun - yalnız değilsiniz çünkü çok yüksek talepleriniz var ya da ilişkiler konusunda endişeleriniz var. Sadece, kendinle yalnız başına yeteri kadar sessiz bir mutluluğun var ve kendi cinsel gereksinimlerini karşılarsın.
 4. Üreme sistemi hastalıkları için mantar pişirmek. Embriyodaki hastalığı yakalamak ve vakayı ciddi komplikasyonlara yol açmamak üzere hızla tedavi etmek için doktorla kontrol etmek gerekir.
 5. Mantar atma - eşcinsel temas eğilimi bir işareti. Bunu henüz farketmemiş olabilirsiniz, ancak er ya da geç doğa çoktan para harcayacak.
 6. Solucanlar mantar - yavruların doğumuna. Ailenizin çocukları ya da torunları olabilir. Gebelik planlanmayacak ve ilk başta kimse memnun olmayacak, ancak zamanla yavruları kabul edip seveceksiniz.

Popüler rüya kitaplarının yorumlanması

Rüya kitaplarındaki mantarlarla ilgili birçok yorum var. Hepsini okuyun ve ardından kalbinizde en çok cevap veren kişiyi seçin. Sezgi aldatmayacak ve tahmin gerçekleşecek.

İşte tahminler:

 1. Tsvetkov'un rüya kitabı - sevdiğiniz birinden bir problem çözmede size çok yardımcı olacak değerli tavsiyeler alacaksınız. Zehirli mantarlar - beklenmedik bir şekilde bulacağınız mutluluk ve iyilik için. Mantarlar var - uzun ömürlülük ve yerel halkla çevrili mutlu yaşlılık için. Topla - işin için iyi bir ödül al.
 2. Rüya yorumu Hasse. Topla - Çabalarınızın sonuçları takdir edilecek, saygı duyulacaksınız. Ekşi kremalı mantarlar - tüm hayatınız boyunca refah içinde ve maddi sıkıntı yaşamayacaksınız. Zehirli - mutlu bir kaza büyük tehlikeden kurtaracak. Var - mutlu ve mutlu bir yaşlılık için.
 3. Doğru rüya kitabı. Kendinizi dışarı çıkamayacağınız zor bir durumda bulacaksınız. Ancak, güvendiğiniz bir kişiden yardım ve tavsiye alırsanız, sorun sizin için en iyi sonuçla çözülecektir.
 4. Elektronik rüya kitabı - güçlü duyguları ve gerçek tutkuyu deneyimleyeceğiniz bir adamı tanıyın. Bir kasırga romantizmi başlayacak ve bu, çabuk bitmesine rağmen, size birçok unutulmaz hisler verecek.
 5. Ezoterik rüya kitabı. Mantarları toplayın - zamanla gerçek aşka ulaşacak kârlı bir rahatlık evliliğine. Eşiniz varsa, aile ilişkileri de gelişebilir. Mantarları görün - yaşlandığınızı ve genç yaşta olduğunuzu hissedin, görünüm bozulur. Var - uzun bir yaşam sür ve yaşlılığa açık fikirli ol.
 6. Dreambook Azar - kendi anlamsızlıkları nedeniyle büyük bela bekliyorsun. Daha temkinli olmanız ve temkinli kalmanız gerekiyor, o zaman büyük bir felaketten ve sağlığa yönelik bir tehditden kaçınacaksınız.
 7. Cananita Rüya - hamilelik için. Asistan olacak ve her konuda size destek olacak bir çocuk doğacak. Onun sayesinde yaşınız daha zengin olacak. Topla - Yapılan iş için iyi bir ödül al. Var - sefil kalacağınız halde, çok yaşlı bir yaşta yaşayacaksınız. Zehirli mantarlar - sevilen birinin desteği sayesinde mutlu bir şekilde büyük beladan kaçınır.

Ukraynalı rüya kitabı

Zehirli mantar, mantar ve mantar, kar yapma hayalleri. Büyük bir skoru kırabilirsin. İşe ne kadar para yatırırsanız, sermayenizi o kadar arttırırsınız, bu yüzden yatırımınızı pişman etmeyin.

Değerli bir satın alma için mantar toplayın. Bu hem çocuğun doğumu, hem de yeni bir işin kurulması, kazanılması, miras alınması ya da sevilen biri ile ilişkisi olabilir.

Kurutulmuş - büyük talihsizliğin eşiğinde olacaksınız, ancak mutlu bir kaza sayesinde büyük sıkıntılardan kaçınacaksınız. Size güvende olma şansını verdiğiniz için daha sonraki kadere teşekkür etmeyi unutmayın.

Mantarlar var - sonsuza dek mutlu yaşayacaksınız, yaşlılık ile sağlıklı ve güçlü bir insanla tanışacaksınız. Bütün bunlar, doğru bir yaşam sürdükleri ve bazen kendilerine zarar vermelerine rağmen insanlara yardım ettikleri gerçeğinden kaynaklanıyor.

Petrol - şanslısınız, bu yüzden herhangi bir işi güvenle yapabilirsiniz. Siz sadece sonuna kadar getirmiyorsunuz, aynı zamanda sonuçların en iddialı beklentilerinizi bile aştığını anlıyorsunuz.

Ekşi kremayla haşlanmış mantar, hayalperestliğe muazzam bir servet vaat eden mükemmel bir işarettir. Ancak ruhunun isteklerini takip ederek ancak en sevdiği eserine dahil olması şartıyla. Ancak başkalarının görüşlerine, en yakınlarına bile, dikkat edilmemelidir.

Bir kadının uykusunda mantar vardır - silinmez bir izlenim bırakacak ve uzun süre hatırlanacak bir olay için. Hem olumlu hem de olumsuz olabilir. Ama çok fazla duygu veren şey - bu kesin.

Mantar çorbası - önceden kendinize güvendiğiniz yakın bir kişi şüpheli hale gelecektir. Geçmişte görünmeyen işleri hakkında bilgi edineceksiniz. Ciddi bir şekilde hayal kırıklığına uğramanız ve iletişiminizi durdurmak istemeniz mümkündür.

Pin
Send
Share
Send
Send