Rüya yorumu

Cazibe yasasıyla sevilen bir bulmak nasıl

Pin
Send
Share
Send
Send


Sevdiğiniz sorunla ilgili sorunu çözmüş olsanız bile, istenen çekim açısından bilgiler sizin için yararlı olacaktır. Hayatta sahip olmak istediğin her şey, önce zihninin gözünden önce sunmalısın. Çekicilik yasasının bu ilkesi sadece ilişkilere değil, yaşamın her alanına uygulanır. Arzuları çekmek için, bilinçaltının yanı sıra evrensel güçlerin de yardımına ihtiyacımız var.

Zihinsel bir resim oluşturmaya başlayalım. Önce bulacağımız ve seveceğimiz kişinin özelliklerini belirlemelisin. Çünkü bu özellikler bilinçaltına yüklenmeli, böylece bizim için bir insanın gerekli imajını aramasına yardım etsinler. Bütün hayatını harcamayı umduğun sevilen birini bulacaksan, bunu yapmak için zaman ayırma. Öyleyse kendine bir bardak çay yap. Ayrıca bir kalem ve kâğıt gerekir.

Adım Adım Talimatlar

Parametrelerin ve kendinizin belirlenmesi, bir kişinin imajını netleştirmeye ve bilinçaltınızın çalışmasını kolaylaştırmaya izin verecektir. Bir kişinin zihinsel görüntüsü adımlarla olacaktır:

1. Adım: Resmi Çizin

Bir kişide sizin için önemli olan sınırsız sayıda nitelikte olun. Bu sadece bir taslak, çok fazla düşünmeyin, aklınıza ne geliyorsa yazın. Yazmaya başlamadan önce, "Ne istiyorum?" Seçtiğinizin (seçtiğiniz resim) görüntüsünü nasıl görmek istediğinizi düşünün.

Cevap, örneğin “Bu insanın akıllı, dürüst, nazik, atletik, özenli, kibar, sorumlu, sadık, sevecen, bekar, mizah anlayışı, sözünü tutmasını, balık tutmayı, dağa binmesini istiyorum. kayak, iyi pişmiş. "

İnkar edecek bir şey yazmamanız önerilir. Tüm özellikler olumlu bir biçimde olmalıdır. Yani, "akşamları geç saatlere kadar işte kalmaz" yazmayın. Bunun yerine, "işten zamanında gelir" yazmak daha iyidir. Ve diyelim ki, “iş için dar bir elbise giymiyor” ifadesinin yerine “iş sınırlı bir tarzda giyinmiş” ifadesi kullanılabilir.

Adım 2: En Önemli Seçimi

Burada listeden, sizin için en önemli olan potansiyel sevilen kişinin sadece 10 özelliğini seçmeniz ve altını çizerek veya başka bir şekilde seçmeniz gerekir.

Adım 3: Önceliklendirme

Bu on niteliği öncelik sırasına koyun. Bu, ilk etapta en önemli karakteristik olacaktır ve daha sonra - azalan düzende. İlk 10'u seçilen sıraya göre yeniden yazmanız önerilir. Listeyi düşünmeniz ve birden fazla çay içmeniz gerekebilir. Ancak karşı cinsten biriyle karşılaştığınızda, dahili tarayıcınız sizin için önemli özelliklere sahip olup olmadığını hızlı bir şekilde belirler.

Bilinçaltı zihniniz etkili bir filtredir. Beyninizin retiküler oluşumu, dikkatinizin ne olduğunu sizin için sürekli olarak filtreler. Bu on parametre listesi, retiküler oluşumunuzu odaklamak için anahtar şey olacaktır. Seçim yaptığı azami bilgiye ulaşabiliyor.

Gerçek şu ki, bilinciniz böyle bir işle baş edemez, çünkü böyle bir süreç için yetersiz fırsatları vardır. Bilinç yardımıyla, yalnızca filtreleme sisteminin çalışmasını ayarlayabilirsiniz. Bu yüzden ideal bir sevgilinin en önemli niteliklerinin bir listesini derledik. Bilinçaltının çalışmalarını doğru yöne yönlendirmeye yardımcı olacaktır. En azından her sabah bu listeyi daha sık görüntüleyin.

Ve retiküler oluşumun çalışmasını geliştirmek için başka neler yapabilirsiniz? Gördüğün her insanda olumlu yönleri ara. Böylece, bu olumlu özelliklere sahip olan insanları çekmeye başlarsınız. Ancak, başka bir kişide sevmediğiniz ve “Hayır, aradığım şey bu değil” diyen bir kalite gördüğünüzde, retiküler oluşumunuzu tam olarak istemediklerinizi aramaya teşvik edersiniz.

Bu nedenle, asla “İstemiyorum” ve “Beğenmedim” sözcükleriyle açıklama yapmayın. Bu tür açıklamalar istenen çekime karşı çalışır. Zihinsel olarak kimseyi eleştirmeyin, zıt şekilde davranın, yani bir kişinin güzel taraflarını fark edin. Aşağıdaki ifadeleri yapın:

 • “Ah, ne nazik bir adam bu,”
 • “Ah, ne sorumlu?”
 • “Ah, ne akıllıca bir adam bu”
 • “Ah, ne kadar iyi yemek yapıyor”
 • “Ah, bu adam karısına ne kadar güzel.”

Zaten meşgul olsalar bile, insanların olumlu yönlerine odaklandığınızda ne olur? Bununla, retiküler oluşumunuza sizi araması gerektiğini gösterirsiniz. Yaşamınızdaki çekiciliği aynı niteliklere sahip olan insanlar için etkinleştirirsiniz. Ne istediğini ara. Ne istemediğine odaklanma.

İlişkilerin zihinsel bir görüntüsünü oluşturmaya dönelim. Duygular sizin çekim enerjinizdir. Ve bunun için iyi enerji yaratacağımız gerçeğiyle başlıyoruz.

4. Adım: Duygu

Bir kalem, kağıt alın ve kağıdı şu soru ile başlıklandırın: "Sevilen biriyle ilişkide ne hissetmek isterim?" Aslında, bu ilişkide ne tür duyguları deneyimlemek istediğinizi yazmanız gerekir.

Cevap, örneğin, şöyle olabilir: "Mutluluğu, neşeyi, kolaylığı, özgürlüğü, sevgiyi hissetmek istiyorum."

Ondan sonra Andrew Carnegie'nin gizli formülünü kullanacağız. Bu formül arzularını yerine getirmek için tasarlanmıştır. Carnegie'nin sırrı şudur: kendisini gerçekte tezahür ettirmek için iki öğenin toplamı gereklidir: arzu + inanç. Şimdi bu iki bileşenin oluşumuna devam edeceğiz. İlk önce bir arzu formüle etmeliyiz.

Adım 5: Arzu Formülasyonu

Yine temiz bir çarşaf alıyoruz ve yukarıdan yazıyoruz: "Ne istiyorum? Sevgiyle bir insanla ilişki içinde olmak istiyorum ...". Ve ilk adımda tanımladığınız on niteliği yazın.

Yani, dilek yerine getirmenin bir bileşeni burada hazır. İkinci elemana git - inanç. Napolyon Tepesi: “Yapabileceğine inanıyorsan, başaracaksın!” Dedi.

Öyleyse inancın anlamı nedir? İsteğinizin mutlaka yerine getirileceğine inanmanız, bunun gerçekleşeceğine inanıyor. İnancınız varsa, bunun olacağını bekleyeceğiniz bir beklenti durumuna girersiniz. Ve bu durum sizi yalnızca olumlu duygularla doldurur. Bu olmazsa, o zaman bu kesinlikle inanç değildir. Olumlu inanç duyguları nedeniyle, yüksek titreşimlerden atlıyorsunuz. Ve orada size yardımcı olacak enerjiler akacak.

Fakat yeni bir ilişki için kendinizi olumlu duygular ve beklentilerle nasıl doldurabilirsiniz? Bunun için zihninizde ideal ilişkilerin zihinsel bir görüntüsünü yaratmanız gerekir. Bu görüntü sizi güzel bir film olarak etkilemeli. Bir insanın kontrol edebileceği çok az şeyden biri kendi düşünceleridir. Bu nedenle, sevdiklerinizle ilişkilerin ideal bir zihinsel imajının yaratılması tamamen sizin gücünüzdedir. Bu düşünceleri sizin için başka kimse yaratmayacak. Ve hiç kimse düşüncelerinize giremez.

Oluşturduğunuz zihinsel görüntü ne kadar mükemmel olursa, o kadar iyidir. Çünkü ideal görüntüden olumlu duygular ölçeklenmeyecek. Ne kadar pozitif hissederseniz, çekim yasası o kadar iyi çalışır. Çünkü olumlu duygular yüksek titreşimlere sahiptir. En iyisini çekerler.

İlişkinin zihinsel görüntüsü nedir? Bu sadece istediğiniz ilişki hakkında kısa bir hikaye. Şu andaki amacımız bir hikaye ortaya koymaktır, böylece olumlu duygular, neşe ve mutluluk duyguları dalgalanması hissedersiniz.

İlişkilerle ilgili hangi samimi hayalleri hayata geçirmek istersiniz? Hayal gücünüzü serbest bırakın ve bunları bir hikaye biçiminde yazın. Kesinlikle hayatınıza çekilecek olan ilişkinin beklentisinden çok memnun olmalısınız. Arzularını düşündüğünde büyük zevk almalısın. Bu nedenle, hikaye sadece en hoş düşünce ve hikayeleri içermelidir. Böyle bir hikaye için tek kriter bunun sizleri fazlasıyla memnun etmesi gerektiğidir.

Adım 6: İmanı Güçlendiren Bir Hikaye Oluşturmak

Fakat böyle bir hikaye nasıl ortaya çıkar? Bunu yapmak için, örneğin kendinize şu soruyu sorabilirsiniz: "Neden sevilen biriyle ilişki istiyorum?" Bu soruyu sayfaya yazın ve cevapları yazın. Unutmayın, göreviniz bu hikaye için neşeli düşünceler seçmek ve bu ilişkiden ne beklediğinizin fikirlerini yazmaktır.

Cevaplar olabilir:

 • "Sevgili insanımla uyuyakalmak ve uyandığımda onu öpmek istiyorum"
 • "Hafta sonları kanepede uzanmak ve sevdiğim biriyle film izlemek istiyorum",
 • "Sohbet etmek için birisiyle birlikte kahvaltı yapmak ve akşam yemeği yemek yapmak eğlencelidir."
 • "Bir ilişkide kendimi mutlu biri gibi hissediyorum"
 • "Sevdiğimle ilgilenmek istiyorum",
 • "Birlikte denizde tatile gitmek ve ıslak kumda günbatımında yürümek, el ele tutuşmak eğlencelidir",
 • "Bir ilişki olduğunda, hayat daha mutlu olur"
 • "Kendim için sevgiyi hissetmek ve sevgimi ifade etmek istiyorum",
 • “Kendime değer vermek istiyorum.”

Sizin için ideal olan bu ilişkilerle gelin. Mükemmel yapacaksın. Özellikle verilen cevaplara odaklanmayın, bunlar sadece sizin nasıl yazacağınızı anlamanızı kolaylaştırmak için örneklerdir. Arkadaşlarımızdan biri şöyle yazdı: "Bir ilişki istiyorum, çünkü yere yatmak ve basını sallamak ve sonra spor ayakkabılarımı giymek ve koşmak harika olurdu." En şaşırtıcı şey, onun böyle bir insanla tanışması. Yani pratik olarak cevapların hiçbir sınırı yoktur.

Lütfen burada tüm tekliflerin olumlu ve olumlu bir biçimde olması gerektiğini unutmayın. Bir kez daha en önemli kriteri tekrarlayacağız: o kadar lezzetli olmalı ki sizi cennete götürecek bir hikaye. Hedefiniz: Mutluluk ve neşe enerjisiyle dolu bir başlangıç ​​noktası yaratmak. İstediğiniz gibi bu "neden" ile gelebilir. Hayal et. İhtiyacınız olan tek şey ne istediğinizi ve aynı zamanda ne kadar iyi hissedeceğinizi düşünmek.

Ancak, bazı düşüncelerinizi yazdıysanız ve ondan neşe veya başka hoş duygular yaşamadığınızı anladıysanız, hemen dağıtın. Duygularını izlediğinden emin ol. Düşüncelerinizden neler hissettiğinizi kaydedin. Sadece olumlu duyguların eşlik ettiği düşüncelere ihtiyacınız var. Duygular ne kadar keyifli olursa, her şey o kadar hızlı gerçekleşir. İdealize. Embellish. Sihirli bir değneğin olduğunu hayal et. Düşüncelerinizi tamamen elden çıkarabileceğinizi unutmayın.

Bu yaklaşımda ek bir fayda var: dikkatinizi herhangi bir olumsuz düşünceye yönlendirirsiniz. Ve bunu yaptığınızda, herhangi bir olumsuzluk hayatınızdan çıkar. Saygıdeğer Hayk, “Rüyalarında kaba olma.” Dedi. Bu yüzden, kendiniz için iyi olanı eksik etmeyin. Brian Tracy de aynı şeyi biraz farklı bir şekilde söyledi: "Eğer bir melek cennetten inerse, ne tür bir ideal yaşam istersiniz?"

Bu nedenle, neden ilişkileri istediğinize ilişkin cevaplarınız, çekimin vazgeçilmez bir unsurudur, sizi evrensel güçlerin enerjilerine bağlayacaktır. Neredeyse herkes hayal kurmayı sever, ancak hayaller çoğu zaman yerine getirilmeden kalır. Sadece hayal etmemeliyiz, kalemle silahlandırmalıyız. Ne de olsa Bob Proctor'ün dediği gibi: "Bir kalem hayatınızdaki en büyülü araçtır."

Adım 7: Teşekkürler

Gün boyunca sahip olduğunuz her şey için şükranları gösterin. Minnettarlık enerjisini kullanarak, kendinizi daha yüksek titreşimlerden koruyacaksınız. Bu, amacınızı gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek enerjilere erişmenizi sağlayacaktır.

Ve 6. adımdaki cevapları günde en az iki kez okumayı unutmayın. Böylece sürekli olarak bu ilişkiye odaklanacaksınız. Yedi adımın yardımı ile, kendiniz için evrenden hoş bir hayat sipariş edersiniz. Her bir insanın düşüncelerini bilinçli bir şekilde organize etme ve onları istenen yöne yönlendirme gücü.

Önemli talimatlar

Ayrıca üç küçük talimat verin:

 1. Düşünceler yaratırsın. Kimse sizi nasıl ve neye yönlendireceğinizi kısıtlayamaz. Bu nedenle, keyifli zihinsel yolculuklarınız için tamamen özgürsünüz.
 2. Düşünceleriniz, yaşam deneyiminizin ilk nedenidir. İyi düşün.
 3. Çekim yasası, gerçekte düşüncelerin tezahürünü yaratan her şeyin çekimini düzenlemekte ve düzenlemektedir.

Retiküler oluşum

Bir sonraki bölümün hemen hemen tümü, sizin için net görünmeyen bazı noktaları deşifre etmeye adadık. Retiküler oluşumla başlayalım. Nasıl çalıştığını gösteren eski bir örnek var. Bir akşam belirli bir marka bir araba almaya karar verdiğinizi varsayalım. Ertesi gün, caddeden çıktıktan sonra, aniden bu belirli markanın otomobilleri tarafından yakalandığınızı fark etmeye başlarsınız. Ne oldu Bir gece boyunca bu tür arabalar daha mı fazla oldu? Tabii ki hayır. Siz sadece bir karar verdiniz ve retiküler oluşumunuz bu tür makinelerin algılanmasında otomatik olarak aktif hale geldi.

Seçilmiş veya seçili bir geleceğin en önemli on özelliğini belirlediğinizde, aynı şey size de olacaktır. Kesişeceklerinizdeki insanlarda bu özellikleri hemen fark etmeye başlayacaksınız. Çünkü retiküler oluşumunuz bu niteliklere sahip insanlarla ilgili olarak aktif hale gelecektir. İhtiyacınız olan nitelikleri bulmaya sürekli odaklanacaktır.

Bu örneği düşünün. İnsanlarda en çok mizah anlayışına değer verdiğinizi ve sevdiklerinizin ona sahip olmasını istediğinizi varsayalım. Ertesi sabah işe ofise geldin. Retiküler oluşumunuz her zamanki işi ile meşgul, yani gelen bilgi akışını sıralar, bilinçaltında gereksiz bilgi bırakır ve gerekli olanı bilince gönderir. Bunu en çok neye odaklandığınıza dayanarak yapıyor. İnsanları iyi bir mizah anlayışıyla keskin bir şekilde ayırt ediyor.

Retiküler oluşum dış ortamdan veri alır ve espri anlayışı olan birini bulup derhal beyninizin korteksini harekete geçiren bir sinyal gönderir. Ve kafanı bu insana çeviriyorsun ve şöyle diyorsun: "Hey, merhaba. Ve sen, çıkıyor, harika bir mizah anlayışı var." Ancak bu kişiyi birkaç yıldan beri tanıyor olabilirsiniz ve hatta bu niteliği bile fark etmemiş olabilirsiniz.

Ama bugün ilk defa farkettiniz, çünkü dün gece buna odaklandınız. Retiküler oluşumunuz bu kişide bu kaliteyi keşfetti ve beyninize bir sinyal gönderdi. Size şöyle dedi: "Bu adama, kıskanılacak bir mizah anlayışı var." Bu nedenle, bilinçaltınız için TOP-10 işaretleri, retiküler oluşumun yönlendirileceği görüntüdür.

Sevgilini nerede ve ne zaman bulacaksın

Şimdi size neden sevdiklerinizle nasıl, nerede ve ne zaman buluşacağınız konusunda endişelenmenize gerek olmadığını söyleyeceğiz. Burada, Earl Nightingale’in sözleri bizim için yararlı olacaktır: “Hedefinize nasıl ulaşacağınız konusunda çok fazla endişelenmeyin. Tamamen bulunduğunuzdan çok daha güçlü bir güce güvenin. Yapmanız gereken tek şey nereye gittiğinizi anlamak. ".

Tam da bunu seninle yaptık - oraya gitmeden önce nereye gideceğine karar verdin. Yaşamınızda ortaya çıkmadan önce bir kişinin zihinsel bir görüntüsünü ve onunla bir ilişki kurduk.

Diyelim ki onlarla biraz konuşmak için insanlarla dolu bir odaya girmek arzusundasınız. Ama birdenbire şöyle diyorsunuz: "Aradığım kişi bu değil." Ancak, ayrılmak için acele etmeyin, çünkü bu insanlardan biri sizi bir başkasına götürecek olan, sizi bir sonrakine götürecek olan bir sonraki kişiye götürecek olan sizi yönlendirebilir.

Bununla sizi tanıştırmak istediğiniz kişiye götüren yolu göremediğinizi söylemek istiyoruz. Cazibe kanunu bu işi çok iyi yapıyor. Ve sadece ne istediğine karar vermen ve ne istediğine odaklanman gerekiyor. Her şeyin nasıl olacağı konusunda endişelenmemelisin. En önemli şey istenen sonucu odakta tutmaktır.

Herkese teşekkürler, olumlu yaşa!

Şimdi, ne olursa olsun, neden önceki bir ilişki için minnettar olmanız gerektiğini söyleyin. Geçmiş ilişkileriniz mükemmel değilse, düşüncelerinizi etkilememesi için yapabileceğiniz şey budur. Sadece onlara minnettar ol. Çünkü beğenmediğiniz bir deneyim, tam olarak ne istemediğinizi bilmenizi sağlar.

İstemediklerimizle yüzleştiklerinde istediklerimiz hakkında her zaman daha fazla netlik kazanıyoruz. Hoş olmayan bir şey yaşadığımız anda, tam netlikte arzularınızın farkındayız. Bu nedenle, eski deneyim size bugün ne istediğinizi anlama konusunda mükemmel bir fırsat sunar ve titreşimi iyi bir geleceğin çekiciliğine göre ayarlamanıza izin verir.

İstedikleriniz hakkında karar verdikten sonra, geçmiş ilişkilerin sadece olumlu yönlerini hatırlamanıza izin verin. Unutmayın, yalnızca düşünceleriniz yoluyla davet ettiğiniz şeyin realitenize gelebileceğini unutmayın. Поэтому когда кто-то думает о негативных сторонах прежних или даже настоящих отношений, это то же самое, что он начинает стучать в барабаны и громко просить повторить этот опыт.

Так что абсолютно бессмысленно сокрушаться о том, что уже произошло. Такому человеку можно посоветовать следующее: остановись, скажи "стоп", прекрати бить в барабаны. Лучше рассказывай себе волшебные истории о своем прекрасном будущем. Çünkü bu evrende benzerler, pozitifler pozitifler, negatifler negatifler, büyüler büyüleri çeker. Ve sadece düşüncelerinizle aradığınız şey gerçekliğinize gelebilir.

İyiyi davet et. İyi düşün. Kendine asıl niyetine izin ver: "Hayattan zevk almak için buradayım. İlişkimi neşeli hayatımın bir parçası olarak görmek istiyorum.".

Başarılı olmalısın. Cazibe yer alacak. Tıpkı onu aradığınız gibi başka birinin sizi aradığını göreceksiniz.

Ayrıca, ilişkilerin psikolojik yönü ve bu kişiyi nasıl bulacağınızla ilgili ilginç bir video:

Videoyu izle: App plaka nedir? App plaka yasak mı? App plaka cezası ne kadar? Sahte Plaka Nasıl anlaşılır? (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send