Rüya yorumu

Arseniy kadın adının anlamı - aile, karakter ve kader

Pin
Send
Share
Send
Send


Arseny kadın ismi, Arseny erkek isminden türemiştir. Adı Yunanca olan kadın versiyonu, tıpkı erkek gibi, "cesur", "olgun" anlamına gelir. Rusya'da, kadın ismi Arseny çok nadirdir.

Adının küçültücü ve şefkatli şekli: Arsyusha, Syusha, Senia, Senya, Arsenya, Arsi, Asya.

Ortodoks takvimine göre, Arseny isminin günü, yeni şehit Arseny Dobronravova'nın günü 23 Ocak'ı kutladı.

karakter

 • Arseny'nin doğduğu yılın zamanına göre:
 • Kış - İnatçı, cesurca.
 • Bahar - Hesaplama, dokunaklı.
 • Yaz - İletişimsel değil, kapalı.
 • Sonbahar - Pedantik, çalışkan.

kader

Küçük Senia hafif, sıradışı bir şekilde temperlenmiş bir karaktere sahiptir. Ebeveynlerine herhangi bir sorun çıkarmaz. Kolaylıkla diğerlerini olumlu tavrı ve önemsemede sevinci görme kabiliyeti ile büyülemektedir. Herhangi bir yeni şirkete kolayca katılır, ancak göstermemeye çalıştığı gizli insanlara duyduğu güvensizlik nedeniyle yakın arkadaşları yoktur. Dışarıdan, Arsenia sakin ve pozitiftir ve içerisi savunmasızdır, onu kırmak kolaydır, ama etrafındakileri kızdırmamak için onu gizlemeye çalışır.

Geçiş çağında, Arseni’nin güvenlik açığı daha güçlü bir şekilde kendini gösterir, kendisini kapatır, etrafındakileri ortaya çıkarmadan tüm sorunları çözer. Genel olarak, Arseni’nin geçiş dönemi, etrafındakileri asalarıyla çarpıtmaya ve şok etmeye çalışmadan, oldukça kolay ve sorunsuz bir şekilde geçer.

Arkadaş canlısı ve arkadaş canlısı bir kız olarak kalır. Bu yaşta, Arseny duygularını dışa doğru gizleyebiliyor, etrafındakilerin hiçbiri, hatta yakın bir kişi, ruhunda hangi fırtınanın hüküm sürdüğünü tahmin edemiyor. Bu dönemde, Arseny, güvenilmez ve aldatıcı insanları uzaklaştırarak arkadaş çevresini daha dikkatli bir şekilde filtrelemeye başlar.

Bir yetişkin olarak, Arseny'nin zor durumlardan çıkmasına yardımcı olmak için becerikli ve istekli sezgileri vardır. Arseny, kendi adına gömülü olan doğuştan gelen cesaretinin yardımıyla hedeflerine her zaman ulaşır. Erkek ismine rağmen, Arseny yumuşak ve yumuşak, ancak ruhsal olarak güçlü, tüm yaşam engellerini yeterince geçebilecek şekilde büyür. Arseny, sıra dışı kıyafetler veya parlak aksesuarlar kullanarak, hepsini bir arada tadarak, dışarıda göze çarpmayı seviyor. Yaşla birlikte, daha katı, ancak kaliteli giysiler tercih ediyor ve şık, çığlık atan aksesuarlar değil.

sağlık

Sağlık durumundaki diğer çocuklardan farklıdırlar, çocuklukta neredeyse hiç hastalanmazlar. Arseny, onu tüketebilecek sıkı bir kontrendikedir. Sena, kıskanç, olumsuz duygulara karışıp sinir sistemini tahrip etmek için istenmeyen bir durumdur. Arseny'nin, kurtulması zor olan alkol için bir özlemi var.

kariyer

Çocukluğundan beri, Arseny yemek yapmayı seviyor, ilham veriyor, akrabalarını ve arkadaşlarını şaşırtan yeni ve lezzetli yemekler icat etmeyi biliyor. Yemek pişirme konusunda mükemmel bir kariyer yaratabilecek, uygun şekilde yönetilirse başarılı ve popüler hale gelebilecek kendi restoranınızı açabileceksiniz. Yemek pişirmeye ek olarak, Arseny hukuk ve mimaride başarıya ulaşabilir. Mükemmel herhangi bir takımla devam eder, battaniyeyi kendine çekmeyi istemez.

aşk

Arsenia için seks ilk sırada yer almıyor, o yüzden bir kerelik romanlar kabul etmiyor. Seçtiği birini, diğer kadınlar gibi sözlerle ve kakeletle değil, tapu ile sevmeyi tercih ediyor.

aile

Kendiliğinden evlilik Arseny için değildir. Evlenmeden önce, bütün artılarını ve eksilerini dikkatlice tartar. Arsenik'in dikkatlice kılık değiştirmesine rağmen, kurtulamayacağı, kaprislerine ve duyarlılığına dayanabilecek bir adamla evlenecek. Eşinin doğru seçimi sayesinde, Arseny'nin aile hayatı her zaman başarılı bir şekilde gelişir. Arseny'den harika bir hostes alır, sevecen bir anne. Çocukluğundan beri, çocuklarına, bilinçli bir şekilde yetişkin yaşamına hazırlanmalarını, bağımsızlık ve çalışmayı öğretir.

Erkek Adı Uyumluluğu

Evlilikte:

Mükemmel: Alexander, Danila, Mark, Timofey.

Kötü: Oleg, Yuri, Vyacheslav, Leonid, Peter.

nişanlar

 • Gezegen - ay.
 • İsmin rengi Beyaz.
 • Mevsim - Kış.
 • Haftanın mutlu günü - Pazartesi.
 • Şanslı numara - 2.
 • Metal - Gümüş.
 • Burç - Kanser.
 • Eleman - Su.
 • Totem hayvanı - Baykuş.
 • Bitki - Hercai Menekşe.
 • Ağaç - Kül
 • Mineral tılsım - Beyaz mercan.

Arseny isimli ünlü insanlar

Videoyu izle: Сталкер (Mart 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send