Rüya yorumu

Hayal kitabındaki rüya cesetleri nelerdir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Cesetlerin ne hayal ettiğini öğrenmek için bu makaleyi okuyun. İçinde, gelecekte beni neyin beklediğini bulmak istediğimde kendime hitap ettiğim popüler rüya kitaplarının yorumlarını hazırladım. Yaklaşan etkinlikler hakkında bilmek için onları ve sizi kullanın.

Rüya Miller

Rüyada bir ceset görmek - ne yazık ki. Çok üzücü olan trajedi hakkında haberler alacaksınız. Ayrıca, böyle bir rüya finansal konularda sıkıntıya neden olabilir. Bir erkek rüyası, aşktaki küresel hayal kırıklığını önler.

Daha fazla yorum:

 1. Siyah elbise giymiş ölüler - bazı durumlarda bir arkadaşın yakın ölümünün bir işareti - işten çıkarılmalara yol açabilecek iş sorunlarına. Zorluklar o kadar büyük olacak ki, bunlarla başa çıkmak çok zor olacak.
 2. Savaş alanındaki bedenler - hayalperestin yaşadığı ülkede savaşın başlangıcına. Askeri çatışma, siyasi gruplar arasındaki şımarık ilişkiler yüzünden başlayacak.
 3. Bir hayvanın cesedi - işlerin sağlık nedeniyle kötüleşecek. Uzun süre boyunca görevlerini tam olarak yerine getiremeyeceksiniz, bunlardan zarar göreceksiniz. Durum sadece birkaç yıl içinde düzelecek.
 4. Bir akrabayı ölü bir adam olarak görmek - sevilen birisiyle ilişkilerini kesmek. Ciddi bir ihanetle yüzleşeceksin, bundan sonra kimseye güvenemezsin.
 5. Bir kadın böyle bir hayale karşı dikkatli olmalı, çünkü güvendiği sevgilisine ihanet etmek onu bekliyor. Onunla dürüst olmayan bir şekilde hareket edecek ve uzun bir süre boyunca erkeklerin şüphe etmesine neden olacak. İhaneti affetse bile, dürüst olmayan eylemi asla unutamaz.
 6. Patronunu tabutta görmek - sevilen birinin kaybına. Senden uzaklaşacak ve ilişki zamanla bitecek, bu da seni çok endişelendirebilir ve acı çekecek. Ancak boş yerin daha sadık ve özverili bir insan tarafından alınacağını unutmayın.
 7. Bir cesedin başının nasıl kırıldığını görmek - entrikalar size zarar vermek olan, size karşı dokunuyor. Düşmanların şeytani planları gerçekleştirmelerine ve onların eylemlerinden muzdarip olmamalarına dikkat edin.

Hayaller Konseyi: Kötü tahminler gerçekleşmez, pervasız eylemlerden kaçının, eylemlerinizin her birini aykırı bir şekilde değerlendirin.

Samimi Rüya

Bu yorumlar, cinsel yaşamlarında neler olduğunu daha iyi anlamak isteyen insanlar tarafından okunmalıdır.

İşte tahminler:

 1. Ceset, sevdiğiniz birinin yapacağı değişikliği hayal ediyor. Ama ihanet ettiği için sadece onu suçlama. Olanların sorumluluğu da sana aittir. Durumunuzu gelecekte tekrar etmeyecek şekilde davranışınızı analiz edin.
 2. Bir kadın için böyle bir rüya iyi bir şekilde işaret etmez. Bu, eşinin onun sıkıcılığını ve bencilliğini sık sık kullandığının bir işaretidir. Hiçbir şey hissetmeden, kişisel kazanç sağlamak için onunla görüşebilir.
 3. Bir erkek ölü hayvanlar hayal ederse, kadınlara güvenmediği anlamına gelir. Bu yüzden onu aldatan ve ihanet eden kızları hayatlarına çeker. Zihniyetini değiştirmeli ve kadın cinsiyetiyle ilgili olumsuz inançlar üzerinde çalışmalıdır.

Asil rüya

Makalenin önceki bölümlerindeki rüya kitaplarının kötü tahminlerinden korkuyorsanız, onları unutun ve bunları inceleyin. Noble’in rüyalar konusundaki tezine göre, rüya görmüş cesetler hayırlı bir işaret.

İşte yorumlar:

 1. Ölü adamı yerden toplayın ya da ellerinde tutun - kasıtsız neşeye. Olumlu duygular yaşayacağınız ve geleceğe umutla bakabildiğiniz için bir olay gerçekleşecek.
 2. Ölü bir vücudu öpmek iyi bir işarettir. Bu çok nazik bir insan olduğunun işareti, kalbinizde çok fazla sevgi var. İşte bu yüzden hayattan istediğin her şeyi kolayca alıyorsun. Bir dilek tut ve kesinlikle gerçek olacak.
 3. Konuşmak ya da dans etmek için ölü kişi dans etmek. Harika bir zaman geçirecek etkinliğin bir üyesi olacaksınız. Geleceğin ikinci yarısında buluşacağınız yer burası olabilir.
 4. Ölülerin yanında yatmak - uzun bir hastalık yüzünden üzüntüye. İlk başta, doktorlar hastalığınızın tedavi edilemez olduğunu söyleyeceklerdir, ancak yakında her şeyin o kadar da kötü olmadığı anlaşılacaktır. Birkaç ay sonra tamamen iyileşirsiniz.
 5. Ölü kişiye kıyafet koymak - evinizde kötü niyetli olanın yardımı ile komplo bir şey var. Onun yüzünden talihsizlik ve talihsizlik son zamanlarda başınıza geldi. Bu öğeyi bulmanız ve en kısa zamanda kurtulmanız gerekir.
 6. Nehirde yüzen cesetler - Geçmişteki davranışlarınız şimdiki ve geleceği belirleyecektir. İnsanlarla barış içinde ve uyum içinde yaşadıysanız, sevginizi onlarla cömertçe paylaşırsanız, o zaman mutluluğu ve mutluluğu deneyimleyeceksiniz. Hatalı davrandıysanız, büyük sorunlar için bekleyin.
 7. Uçan ceset - amacınıza çok kolay bir şekilde ulaşırsınız. Eğer yok ise, yakın zamanda neye ulaşmak istediğinize acilen karar verin. Ve koşullar olumlu bir şekilde gelişecektir.
 8. Ceset, yeniden canlandı ve mezardan yükseldi - beklediğiniz değişiklikler gerçekleşmeyecek. Hayat yoluna devam edecek. Ama pişman olma, istediğin şey kesinlikle olacak. sadece biraz daha zamana ve çabaya ihtiyacım var.
 9. Seni kovalayan ceset - hayattaki siyah grup yakında bitecek. Yerine mutlak mutluluk hali verilecek. Kendinle ve dünyayla uyum içinde yaşayacaksın.
 10. Gülen zombiler - sık sık kendini kandırıyor ve illüzyonlarla yaşıyorsun. Gerçeği yeterince değerlendirmeyi ve biraz büyümeyi öğrenmeyi gerektirir.

Pin
Send
Share
Send
Send