Rüya yorumu

Hayal kitabındaki kan rüyaları

Pin
Send
Share
Send
Send


Kanın neden rüya gördüğünü ve nasıl böyle bir rüyadan korkmaya değer olduğunu nasıl öğrenebilirim? Endişelenmeye değmez çünkü “kanlı” rüyalar çoğu zaman iyi sağlık, uzun ömür ve yerli halkla hayalperestle harika ilişkiler vaat ediyor. Ve kişisel öngörünüzü, rüya kitaplarının sadece en iyi yorumlarını topladığım aşağıdaki makalede bulacaksınız.

Aile rüyası

Kan sağlığı ve uzun ömürlülüğü sembolize eder ve aynı zamanda bir akrabalık şekli olabilir, kan bağları. Bazen hayalperestin hayatında gerçekleşecek beklenmedik olaylara söz verir.

yorumlama:

 1. Kanınızın nasıl gittiğini görün - enerji seviyeniz tükeniyor. Çok fazla çalıştınız, kendinizi bağışlamıyorsunuz, bu nedenle dinlenmeye en az birkaç gün ayırmazsanız sağlığınıza zarar verebilirsiniz. Uyumalısınız, enerji ile doldurmalısınız ve duygusal durumu sakinleştirmelisiniz.
 2. Kan burnundan gelir - güvenilirlik kaybı vaat eden olumsuz bir işaret. Fikriniz, diğerleri için anlamlı ve önemli olmaktan çıkacaktır. Gelecekteki maddi refahı olumsuz yönde etkileyebilecek normal pozisyonu tamamen kaybetme riski vardır.
 3. Yaradan akan kan - ilk bakışta yararlı gibi görünen işlemin sonuçlanmasına kadar. Ancak zamanla büyük sıkıntı ve muazzam kayıplar getirecektir. Yakın gelecekte, herhangi bir sözleşmeyi imzalamamak daha iyidir.
 4. Ellerinde kan görmek çok tehlikelidir. Hayat hakkında hala anlamsız hale gelirseniz, ciddi şekilde yaralanabilirsiniz. Uyanık olun ve ciddi sorunlardan kaçınılacak.
 5. Çok renkli kan - ciddi bir hastalığa ya da birinin duygularını şiddetle incittiği gerçeğine. Bu kişi en acı verici şeye baskı uygulayabilecek, kendinizi kontrol etmeyi bırakacak ve büyük bir skandal atacaksınız.
 6. Zonklayan kanı olan ince kan damarları, yeterli enerjiye ve potansiyelinize sahip olduğunuza dair iyi bir işarettir. Hayattan istediğin her şeyi elde edebiliyorsun. Sen aktifsin aktif ve girişimci doğa.
 7. Kafasına bir yara - çok çabuk, üzerinde hiçbir çaba harcamadan zengin olacak. Miras veya büyük bir çekiliş ödülü almak mümkündür. Bir bilet almaya çalışın: ya bu sefer şanslıysanız?
 8. Kan tükürmek - kendinizi çok aşağılanmış hissettiğiniz bir durumda bulacaksınız. Birisi açıkça seninle alay etmek, kötü bir ironi sızmak. Ve en kötüsü, bu nedenle, diğerleri gizli sırlarınızın bazılarının farkında olacaklardır.
 9. Vücudunuzdan kan akışını görmek ve yere dökmek iyi bir işarettir. Bu noktaya kadar pek çok üzüntü ve endişelerden rahatsız oldunuz, ancak olumsuz dönem sonunda sona erecek. Her şey çok hızlı bir şekilde ayarlanacak ve hayatta şans ve şansla dolu beyaz bir şerit gelecek.
 10. Karanlık, neredeyse siyah ve kalın kan - koşullar sizin için olumlu bir şekilde ortaya çıkacaktır. Aldığın her şey sana başarı getirecek. Bu nedenle, uzun zamandır yeni bir şey yapmayı hayal ettiyseniz, cüret etmenin zamanı geldi.
 11. Boğazdan gelen kan - geleceğinize bağlı olacağınız sizin için çok önemli bir dizi olay olacak. Tahmin edilemeyen sonuçlardan kaçınmak için kulaklarınızı sürekli açık tutmalı ve durumu izlemelisiniz.
 12. Çocuğu olmayan bir çocuk için kanlı bir rüya, uzun zamandır beklenen çocuğun doğumunu vaat ediyor. Ve uykudan sonraki ilk üç gün boyunca gebe kalmaya çalışmalısınız. Ve dokuz ayda, baba gibi görünen bir kız doğacak.
 13. Yere tükürmek, ölüm hayallerini kuran uğursuz bir işarettir. Size tanıdık biri ölecek. Bazen bir evcil hayvan, sadece bir evcil hayvan değil, aynı zamanda çok sevilen bir aile üyesiyse böyle bir rüyanın ardından ölür.

Alfabe Rüyası Kitabı

Analiz için kan bağışı, vücudunuza sağlık durumunuzla iyi olmadığını gösteren bir uyarı sinyalidir. Bazı sağlık sorunları olabilir ve en kısa sürede ciddi teşhisleri koymak için doktora gitmeye değer.

Daha fazla yorum:

 1. Elinizde bir kesim görmek için - sevdiklerinize şirkette harika bir eğlence için.
 2. Bağışçı olmak - sevgilinizin davranışlarıyla ilgili bir dizi duygusal karışıklığa. Tamamen uygunsuz bir şekilde davranacak, sizi şaşırtmanın, üzülmenin ve sinirlendirmenin hoş olmayacağı konusunda davranacak.
 3. Vücudunuz olmadan kanlı kafa - çünkü neredeyse hiç boş vaktiniz olmayan bir dizi küçük sıkıntıya.
 4. Rüya tabirleri
 5. Eğer bir rüyada kelimenin tam anlamıyla ölüme kanarsanız, o zaman gerçekte büyük acı çekersiniz. Olumsuz duygular başınızla sizi koruyacak, gerçek koşulların kurbanı gibi hissedeceksiniz.
 6. Başka bir kişide kan görmek - geçmişte size çok fazla kötülük yapan ve acı çekmenize neden olan bir düşmana karşı zafer kazanmak. Yerine koymanıza, intikam almanıza ve tamamen nötralize etmenize izin verecek bilgilere sahip olacaksınız.
 7. Burundan kan - önümüzdeki birkaç gün içinde boş vaktinizi feda ederek, çok iş olacak. Önemli bir konuyu bitirmek için zaman içinde bu gereklidir. Mümkün olduğunca aktif bir şekilde çalışmaya çalışın ve bir hafta içinde dinlenmeye ve toparlanmaya yasal hak kazanacaksınız.
 8. Kan akışını görmek - sevdiğin birinin iyiliği için kendini feda ediyorsun. Ve zamanla, boşuna yaptığını anlayacaksın, çünkü buna değmez.

Pin
Send
Share
Send
Send