Rüya yorumu

Hayal kurdu rüyaları

Pin
Send
Share
Send
Send


Solucanların neyi hayal ettiğini bulmak için, bu makaledeki rüya kitaplarının yorumunu okuyun. Böyle bir rüya, hayatınızda meydana gelecek olayları tahmin edebilir. Ve onlar için hazır olacaksın.

Psikolojik rüya kitabı

Solucanlar veya solucanlar, güvenilemeyen insanları simgelemektedir. Bunlar, size zarar vermeyi planlayan düşmanlarınız, kıskanç ve tetikçilerinizdir. Sonsuz bir şekilde entrikaları döndürürler ve onları etkisiz hale getirmek zaman alır.

Daha fazla tahmin:

 1. Solucanlar, onların tür solucanlarını hatırlatan - sevilen biriyle ilişkiniz değişecek ve tamamen farklı olacaktır. Ve bu, değişiklikler olumlu ya da olumsuz olacaktır, yalnızca davranışınıza bağlıdır.
 2. Böyle bir rüyanın genç bir kadın yaşamın finansal alanındaki değişikliklere söz verir. İşleri değiştirebilir, gelirini artırabilir, yeni bir gelir kaynağı bulabilir veya bir işletme açabilir. Herhangi bir değişiklik sonuçta başarıya yol açacaktır.
 3. Vücudunuzdaki solucanları öldürmek veya düşürmek - çoğu insanın sadece maddi şeyler hakkında ne düşündüğünden bıktınız. Ve kendimiz ve çevremizdeki bilgimizle meşgul olmaya, manevi kişisel gelişim yoluna girmeye hazırız.
 4. Solucanları balık yemi olarak kullanın - gerçekte çok girişimci ve beceriklisiniz. Bu nitelikler en zor durumlardan bile bir çıkış yolu bulmayı kolaylaştırır. Bu nedenle, genellikle tavsiye almanız istenir.
 5. Solucanı kancaya koymak - görünüşünüzdeki bir şeyi değiştirmenin zamanı geldi. Dolapları güncelleyebilir veya yeni bir saç kesimi yapabilirsiniz. Ve bundan hemen sonra, tüm hayatında olumlu değişiklikler olacak.
 6. Solucanları sıkın - eğer bir kadın bir rüyanın hayalini kurarsa, o zaman ilk başta biraz korkutacak olan çok ısrarcı bir hayranı olacak, takıntılı ve can sıkıcı görünecek. Ama er ya da geç kız onunla birlikte iyi ve rahat bir şekilde birlikte seçtiği kızı seçer.
 7. Erkek solucanlar bir uyarı olarak hayal ederler. O, çok kıskanç ve ruh eşini yoruyor. Yanında olan bir kadın onun için sevgili ise, kişi kıskançlıktan kurtulmayı ve temelsiz şüpheleri nedeniyle skandalları durdurmayı öğrenmelidir.

Asil rüya

Solucanlar finansal durumlarını iyileştirmeyi hayal ediyorlar. Uyku iyi bir kar, kariyer artışı veya maaş artışı vaat ediyor.

Daha fazla yorum:

 1. Solucanlar - başa çıkmak zor olacak derin üzüntü,. Bir süre dinlenmeye değer olabilir ve kendinizi yeni şeylerle doldurmamak. O zaman hızlı bir şekilde duyularınıza gelecek ve normal hayata döneceksiniz.
 2. Solucanlar var - hayatında, problemlerle ve sıkıntılarla dolu, olumsuz bir dönem gelecek. Bazen bu siyah bir şerit gibi görünüyor ve bunun sonu yok. Ama hepsini halledebilirsin. Sadece devam et ve pes etme.
 3. Solucanları kendin gör - etrafındaki insanlara pek değer vermiyorsun. Her birine güvenilemez. Arkadaşlarınız arasında sizi sürekli ilgilendiren bir düşman olabilir.
 4. Solucanlar, etrafındaki herşeyi yutan - sürekli olarak boşa harcadığınız zamanın sembolü. Er ya da geç, amaçsız varoluş büyük sorunlara yol açabilir, bu yüzden kendinizi bir araya getirmeye ve geleceği düşünmeye çalışın.
 5. Cebinizden solucanlar almak, hayalperestin sürekli olarak enerji eksikliği ve yaşadığı güçten kopma hissi verdiğinin bir işaretidir. Enerji potansiyeli neredeyse sıfırdır. Vücudun kaynaklarını geri yüklemek ve aktif, aktif bir hayata yeniden entegre olmak zaman alır ve dinlenir.
 6. Solucanların musallat olduğu bir odada olmak çok hırslı bir insandır ve diğer insanlarda korkuya neden olan hedefler koyarsınız. Bu nedenle, genellikle başlangıçta çevreleyen görünüyor. Ancak kimseye dikkat etmeyin, sadece ilerlemeye devam edin.

Ezoterik rüya kitabı

Sizi iğrendiren solucanları izleyin - aile ilişkilerinde çok fazla hayal kırıklığı olacak, bundan sonra da çok uzun bir yalnızlık dönemi olacak. Artık erkeklere güvenmeyecek ve bunun daha iyi olduğunun farkına varamayacaksınız.

Meyve veya sebzelerde solucanlar - sevgili ile olan ilişkilerde bir dizi küçük anlaşmazlık ve ihmaller ortaya çıkacaktır. Birbirinizi anlamak için tamamen durduğunuzu hissedeceksiniz. Eğer bilgelik göstermezseniz ve tavizler aramaya başlamazsanız, dava büyük bir skandala ve hatta ayrılığa ulaşabilir.

Kanalizasyon ile beyazlaşan solucanlar, beyaz - sizin için son derece tatsız bir sohbet olacak, bu sırada uygunsuz bir davranışa kapılacaksınız. Ve uzun süredir yapmış olsanız da, sorumluluk büyük bir suçluluk duygusu hissederek şimdi karşılanacak.

Solucan üzerinde balık yakalamak hayırlı bir işarettir. Evinizde her zaman zenginlik olacak ve haneler sağlıklı. Kendinle uyum içinde yaşadığın için ciddi problemlerle yüzleşmen gerekmeyecek.

Yağmurdan sonra yerde sürünen solucanlar - karanlık günler gelecek ve birikmiş problemlerle başa çıkmanız çok zor olacak. Ancak beklenmedik bir anda, yakın insanlar kurtarmaya gelecek ve her şey çok hızlı bir şekilde düzeltilecektir.

Yere solucanları kazmak - çok çalışırsanız, tüm beklentilerinizi aşacak iyi bir ödül alın. Zevkle çalışmak, parayı düşünmek değil, sadece sürece odaklanmak önemlidir.

Karışık birçok solucan - bir adaletsizlik kurbanı olacaksınız. Asla işlemediğin bir eylemle suçlanacaksın. Ve kendi kendini yıkamak için yapılan girişimler başarılı olmayacak. Sadece durumu kabullenmeye devam ediyor.

Pin
Send
Share
Send
Send