Rüya yorumu

Hayal kitabındaki geminin hayalleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Geminin neden rüya gördüğünü belirlemek için bu makaleyi okuyun ve uygun yorumu seçin. Çoğu zaman, böyle bir rüya, hayatınızda arzularınızın yerine getirilmesine yol açacak hızlı değişikliklerin habercisidir.

Aile rüyası

Dümende durmak, istediğiniz hedefe ulaşmak için yeterli potansiyele sahip olduğunuzu söyleyen olumlu bir işarettir. Ve ne kadar zor gözükse de, başarı uzak değildir.

Diğer yorumlar:

 1. Bir zeplin hayalini kurmak, başkalarından ve kendinizden sakladığınız gizli arzulara sahip olduğunuzun bir işaretidir. Bu, hayal kırıklığına ve engellere neden olabilir.
 2. Çok fazla kargo olan gemi - kar etmek. Mükemmel finansal imkanların var. Kader, hayattan istediğiniz her şeyi alacağınız şeyleri kullanarak size sürekli olarak fırsatlar gönderecektir.
 3. Bir kabinde olmak - zamanınızın çoğunu adadığınız iş yakında tamamlanacak. Sonuç, rüyada ne kadar rahat hissettiğine bağlı. Sakin ve iyi olsaydı, gerçekte olaylar sizin lehinize olacaktır.
 4. Bir gemi enkazı sırasında ölüm - sevdiklerinizle ilişkilerde anlaşmazlıklara. Yaptıklarınla, farkında olmadan onları hayal kırıklığına uğratır ve kaybedilen güvenini yeniden kazanmak için çok zaman ve enerji harcamak zorunda kalırsın.
 5. Gemiye geç kalmak, genellikle kaderin size sunduğu fırsatları özlüyorsunuz. Bu nedenle, çoğu zaman hedeflerinize ulaşmaz ve kendi yaşamınızla ilgili ciddi bir memnuniyetsizlik hissedersiniz.
 6. Batan bir gemi, bir bereket gibi sanki üzerinize düşecek olan talihsizlik hayalleri. Bu iflas, sevilen birine ihanet etmek veya hayati tehlike olabilir. Kendine zarar vermeme ve durumu kontrol etmeme konusunda dikkatli ol.
 7. Gemi senden uzaklaştı - kader aziz rüyasını gerçekleştirme şansı verecek. Fakat fark edemez ve büyük bir fırsatı kaçıramazsınız. Bu nedenle, sonuçta, işler bir salyangoz hızında ilerleyecektir ve sizin tarafınızdan daha fazla çaba gerektirecektir.
 8. Güvertede olmak - işiniz takdir edilecek, başarı, şöhret ve servet kazanacaksınız. Şöhretiniz güçlenecek, görüş ve önerilerinizi dinlemeye başlayacaklar. Sosyal statüyü arttırın.
 9. Gemideki Fırtına - sizi hoş bir şekilde şaşırtacak ve sizi memnun edecek yakın bir arkadaşınızdan iyi haberler bekleyin.

Rüya Miller

Gemiler - Kazandığın şeref ve saygı sembolü. Ayrıca, uyku bir terfi ve karlarda bir artış ile övünebilir.

Diğer tahminler:

 1. Batık - hayat sakin olmaya son verecek, sizin için çok zor olacak temel değişikliklerin zamanı geldi. Koşullara alışmak ve yeni bir şekilde yaşamayı öğrenmek zaman alacak.
 2. Fırtına sırasında ölüm - yakın arkadaşın yardımına ihtiyaç duyacak. Ancak onu destekleyerek kendi hayatınızı çok fazla riske atarsınız. Tüm riskleri göz önünde bulundurmaya ve dikkatli davranmaya çalışın.
 3. Yandan batığa dikkat edin - iflas ve kamu kınamalarına kadar. Yakın arkadaşlarınız bile sizden uzaklaşacaktır, bu yüzden bir başkasının yardımına güvenmeyip yalnız sorunları çözmek zorunda kalacaklar.
 4. Savaş Gemileri - Yakın bir gelecekte kendi ülkenizi terk etmek ve hayata sıfırdan başlamak için yeni bir yer zorunda kalacaksınız. Sevdiklerinizden ayrılmak uzun sürecek ve ne kadar süre sonra tekrar göreceğiniz bilinmiyor.
 5. Düzleştirilmiş yelkenli güzel bir gemi - enerji potansiyeliniz artacak, aktif olarak hareket etmek ve hedeflerinize ulaşmak için güç kazanacaksınız. Bu süreyi karlı bir şekilde kullanın, çünkü uygun süre uzun sürmeyecektir.

Nostradamus'un rüya tabirleri

Burada yalnızca kendi hayatınızla ilgili değil, aynı zamanda ülkenizdeki vatandaşların ve bir bütün olarak insanlığın kaderiyle ilgili öngörüleri bulabilirsiniz.

İşte yorumlar:

 1. Gemi, sadece belirli bir insanın değil tüm gezegenin yaşamında yeni bir dönemin başlangıcını sembolize ediyor. İnsanlar birbirleriyle sevgi ve uyum içinde daha mutlu ve mutlu yaşayacaklar.
 2. Gemide bulunan altın yelkenler - mutlu bir işaret. Hayatında beyaz bir çizgi olacak. Arzular kolayca yerine getirilecek, uzun zamandır hayalini kurduğunuz mutluluğu bulacaksınız. Sakin ol ve rahatlık senin sürekli yoldaşların olacak.
 3. Beyaz yelkenler - mutluluk da gelecek, ancak biraz gecikecek. İlk olarak, kader size olumlu değişikliklere ne kadar hazır olduğunuzu kontrol etmek için testler gönderecek. Aktif olmanız ve problemleri aşamalı olarak çözmeniz gerekir.
 4. Eski ve tahrip olmuş gemi umutların çöküşünün ve kendi içinde küresel hayal kırıklığının bir sembolüdür. Bu, ihtiyaçlarınız için çıtayı fazla abartmış olmanızdan dolayı, kendinizin dinlenmesine izin vermediğiniz için gerçekleşecektir. Sonuç olarak, ayrıca fazla çalışmaya da yol açabilir.
 5. Yanan gemi - sizi çevreleyen her şeyin tamamen imhasına. Küresel sorunlar yaşamın her alanında başlayacak ve bunları çözmek çok zaman alacak. Her şeyin normale dönmesi çok sabır ve güç gerektirecek.
 6. Geminin patlaması, birçok insanın acı çekeceği gerçek bir felaketi öngören çok uğursuz bir alâmettir. Böyle bir rüya ülkedeki nükleer savaşın, çevresel felaketlerin veya kitlesel düzensizliğin öncüsü olabilir.
 7. Geminin nasıl uzaklaştığını izleyin - hem para hem de aşık olmanız için iyi şanslar sizi bekliyor. Sorunları unutacak ve huzur içinde yaşamaya başlayacak, daha önce sizi endişelendiren her şeyi unutacak, sizi endişelenmeye ve acı çekmeye zorlayacaksınız.

Sonuç

Videoyu izle: Hayalindeki Eve 4 Konteynır İle Sahip Oldu. Evi Görenler Hayran Kaldı!! (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send