Rüya yorumu

Rüya kitabında ormanın hayalleri nelerdir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir orman rüyasını çözmek için, rüya senaryosunu ayrıntılı olarak hatırlamaya ve yazmaya çalışın ve ardından bu makalede uygun yorumu bulun. Yıllardır kullandığım en iyi rüya kitaplarının tahminlerini topladım.

Ezoterik rüya kitabı

Çok büyük bir ormanı uzaktan görün - uzun süre yaşayacağınız derin üzüntüye. Geçmiş günlerin olaylarını hatırlayacak ve nostaljide kendinizi şımartacaksınız.

Diğer yorumlar:

 1. Alacakaranlıkta olmak, aşılmaz orman çalılıklarının arasında olmak - sizin için çok basit görünen işe koyuldunuz. Fakat aslında, birçok zorlukla karşılaşıyorsunuz. Her şeyi çözmek çok zaman alacak.
 2. Ormanda yürümek ve mantar toplamak - kültürel bir etkinliğe davet edileceksiniz. Büyük bir zevk alacağınız tiyatroya ya da konsere bir gezi olabilir.
 3. İlk çiçeklerle ilkbahar ormanı - başarıyla evlenecek ve gününüzün sonuna kadar eşinizle huzur ve uyum içinde yaşayacaksınız. Seçilen kişi, uzun süredir arkadaş olduğunuz ancak romantik bir ilişki hakkında hiç düşünmeyen bir kişi olacaktır.
 4. Güneş tarafından aydınlatılan yaz ormanı, şans ve şansın ilerleyişini hayal eder. İşleriniz sorunsuz ilerleyecek ve koşullar sizin lehinize değişecektir. Bu nedenle, çok karmaşık görünen bu sorunları bile çözmek mümkün olacaktır.
 5. Sonbahar ormanı - ikinci yarı ile çatışmaya ilişkinin farklı görüşlerinden dolayı. Farklı bir dünya görüşünüz, hedefleriniz, istekleriniz ve ihtiyaçlarınız var. Bir insanı hayat arkadaşı olarak seçip seçmemeyi düşünmeye değer.
 6. Kış ormanı - para ile ilgili sorunlara. Tüm tasarrufları harcama, işini kaybetme ve iflasın eşiğinde olma riski vardır. Bu sizin için ciddi bir sınav olacak, ama umutsuzluğa kapılmayın, her şeye rağmen hareket etmeye devam edin.
 7. Ormandaki kuru dallara ayaklarınızı tırmalamak - küçük bir hata nedeniyle sizin için çok önemli bir şeyi kaybedeceksiniz. İlişkiyi, işi, favori şeyleri ya da sadık bir arkadaşı kaybedebilirsin. Suçtan sorumlu olmak zorunda. Gelecekte nüks etmemesi için durumdan doğru sonuçları çıkarmak önemlidir.
 8. Sosnovy Bor - Mülkiyet konusu ile ilgili karar sizin lehinize olacaktır. İlk başta şartların size karşı olduğu görülse bile, durum en iyi şekilde gelişecektir.
 9. Bir kasırgadan sonra ormandaki kökleri yırtılmış ağaçlar, aptalca zamanınızı boşa harcadığınızın bir işaretidir. Başını belaya sokmak istemiyorsan geleceği düşünmeye başlamanın zamanı geldi.
 10. Ormanda şarkı söylemek yakında hayatında çok mutlu bir dönem olacak. Bu sefer zevkle, arkadaşlarla ve akrabalarla iletişim, canlı izlenimler ve unutulmaz duygularla dolu.
 11. Orman kuşlarını dinlemek, aşık olduğunuz kişide hayal kırıklığına uğramak üzere. Hayal ettiğiniz gibi olmayacak. Duygular hızla geçer ve bundan sonra gerçek sevginizle tanışırsınız.

Rüya Miller

Yazar, rüyaları psikoloji bakış açısıyla analiz etti.

İşte yorumları:

 1. Genç bitki örtüsü ile ormandaki ağaçlar - bir dalganın tepesinde bulunuyorsunuz. Tüm hayalleriniz gerçekleşecek ve hedefler kendi başlarına sanki başarılıyor. İşlem asgari miktarda gerekli. Sadece Evreye bir istek göndererek bir istek formüle etmeniz ve bunun ne kadar kolay olduğunu gözlemlemeniz gerekir.
 2. Ölü ağaçlar - üzüntü ve kayıplara. Olumsuz olaylar kişisel hayatınızı etkileyecektir. Bir partnerle ayrılmak ve mutlu bir aile için umutlara veda etmek zorunda kalabilirsiniz.
 3. Bir ağaca tırmanmak, profesyonel gerçekleşme içindir. Hayallerinizin işini bulacak ve kariyer basamaklarını hızla geçeceksiniz. Sadece birkaç yıl içinde, uzun zamandır uğraştığınız bir gelir seviyesine ulaşacaksınız.
 4. Bir ağacı kesmek - size Tanrı tarafından verilen potansiyeli kullanmazsınız. Gerçekleşmemiş yeteneklerin var. Sevilmeyen işleri bırakmalı ve beğeninize bir iş bulmalısınız, sonra mutluluğu ve başarıyı bulacaksınız.

Kadın rüya kitap

Rüya ormanının çok fazla yorumu var.

İşte kadınlar için bazı tahminler:

 1. Genç ağaçlardan oluşan korudan geçerek gerçek bir neşe yaşamaya hazır olun. Arzularınız kolayca yerine getirilecektir, hedeflerinize hızla ulaşabilir, sürekli Evren'den yardım ve destek alabilirsiniz.
 2. Ölü ağaçlar hüzün ve kaybı simgeliyor. Problemlerle ve hayal kırıklıklarla dolu zor bir yaşam dönemi gelecek. Bu hayatta kalmak için sabır gerekir.
 3. Yoğun ve yeşil orman - Evrenin seçilmişlerinden biri oldunuz ve bundan sonra şansınız herhangi bir çabada size eşlik edecek. Kaderin size göndereceği fırsatları fark etmek ve bunları kendiniz ve insanların yararı için kullanmak önemlidir.
 4. Ormanda kaybolmak - ikinci yarı ile kavgalar ve iş problemleri.
 5. Görkemli ve büyük iğne yapraklılarına hayran olmak için - hayal etmeye cesaret edemediğiniz böyle bir başarı, ün ve servet kazanacaksınız. Geçmişte sadık davrandığınız ve kendinizi ödüllendirilmiş bulduğunuzdan dolayı.
 6. Geçilmez ormanlık - şüpheli bir hikayeye gömülüyorsun, çünkü itibarı acı çekecek. Geri yüklemek ve kötü dilleri susturmak uzun zaman alacak. Ortamınızda olan ve arkadaş olarak kılık değiştirmiş bir düşman bulursanız sorunlardan kaçınılabilir.
 7. Ormandaki geçilmez çalılar boyunca Wade - size yardım olmadan baş edemeyeceğiniz birçok zorluk size düşecek. Sevdiklerinizden ya kabul edin ya da destek isteyin.

Pin
Send
Share
Send
Send