Rüya yorumu

Kader evreni Harry'e bildirir.

Pin
Send
Share
Send
Send


Harry'nin adı dilden dile değişebilir, ancak bu isim orijinal anlamını yitirmez - bu her şeyin hükümdarı, egemen olan anlamına gelir. Harry için kendilerini icat etmediği sürece hiçbir engel yoktur. Harry ayrıca sık sık içgüdüsel olmaya eğilimlidir ve kendi yaşamınızla olmasa da, eski zamanlardaki gibi, o zaman en azından zaman ve para bakımından kendi kaynaklarınızla ödemek zorunda olduğunuz her eylem için ödemeniz gerektiğini anlar.

Oldukça sık, Harry, sevgili insanlarını bile, bir tür canavar gibi düşünmeye başlar, sanki büyük olana karşı bir tür plan çiziyorlar, sürekli olarak insanını küçük düşürmek ve onun üzerinde bir adım olmak için çeşitli şekillerde denemeye çalışıyorlar. Durum böyle değil ve genellikle Harry adında bir adam bu ironiyi anlamıyor. Toplumun gözünde otoritesinin, onları şımartmaya başlarsa çok keskin bir şekilde düşebileceğine inanıyor.

Uygulama onun için çok önemli, hemen görmek istediği bir şey olmayacak. Bununla birlikte, yavaşça buna hevesli. Onun için, “agresif sosyalleşme” açısından hiçbir engel yoktur ve izin verilebileceğinden ve tamamen imkansız olduğundan emin olduğundan emindir. Harry adına aşırı ikiyüzlülüğe neden olabilecek farkındalığını arttırma tehlikeli tekniklerine bile başvurabilir, yeni kişiliğinden memnun kalmayacak ve sürekli olarak diğer insanlara karşı daha yumuşak bir politika izleyebilmek için eski günlere nasıl geri döneceğini düşünecek. .

Çoğu zaman, çocukluktan itibaren, Harry, yaşına göre değil, daha yaşlı şeyler yapma şeklindeki sürekli davranış tarzı nedeniyle bir yetişkin gibi davranıldığını fark etmeye başlar. Hiç kimsenin hareket etmemesi, Harry'nin çocukluktan ders almasını beklemiyor, sürekli olarak kendi koruyucu, satıcı ve hatta kendi çocuklarına bakmakta olan çeşitli rolleri deniyor, ebeveynler kendini bir birey olarak gösterip göstermediği zamanın çok kalıcı olduğunu anlamıyor. Hiçbir şey olmaması için ailesini şımartmalısınız.

Harry, aynı zamanda "Tüm dünyayı yönetmek" anlamına gelen Norveç Garrisinden de geliyor. Bu, Batı'nın Rus analojisinde Vladimir adına verdiği bu kadar tuhaf bir tepkidir: Bu epostasi içinde bile böyle bir olay yaşandığında şaşırmamalısınız.

Her ismin kendi emsali olduğunu da anlamalısınız, ancak tam olarak ne anlama geldiği anlamına gelmez. Bu yüzden, Harry her zaman doğası gereği egemen ve güçlü bir istekli oyuncu değildir, çoğu zaman bu insanlar onu ziyaret ederse ve basitçe tamamen farklı bir şey için haklarından ve otoritesinden endişe etmeyen basit bir takım oyuncusu haline gelirse, otoritesini gizlemeye çalışır. hayatı hakkındaki tuhaf fikirleri.

Harry karakteri

Harry, her zorluğun insan vücudunda belirli bir reaksiyona yol açtığına inanıyor ve bununla başa çıkarsa, o zaman ek deneyim hayatını daha iyi hale getirebilir ve hatta hayatında daha iyi bir yaşam yaratabilir ve hatta Harry'nin yardım edebileceği gerçek bir hikaye haline gelebilir. her bakımdan gerçek bir alfa erkek ol.

Bu bakımdan, Harry oldukça saf ve her eylemin hayatını iyileştiremeyeceğini ve kesinlikle her eylemin yeni bir maceraya “yolculuk” öncesi olduğu gibi yaşamını bırakabileceğini anlamıyor.

Harry çeşitli çalışmalara çok meyilli, sık sık kurallara bağlı ve sık sık parasını aldığı çeşitli durumlarda kirli bir numara beklemiyor. Her ne kadar Harry için genellikle bir engel olmadığı söyleniyorsa da, sosyalleşme böyle bir kişi için çok zor bir süreçtir ve çoğu zaman kendisini çok farklı mizaçlara sahip insanlarla böyle bir çarpışmadan korumak için yeterli enerjisini sağlayamaz.

Tanınmış Garry Kasparov sayesinde insanlar, Harry'nin tüm satranç ve özlem bilimleri için bir özlemleri olduğuna ve birçok sınırlayıcı faktörle birlikte, bu ifadenin tam olarak olmasa da açıkça doğru olarak değerlendirilebileceğine inanmaya başladı.

Evet, Harry gerçekten analitik bir zihni ve son derece hızlı kararlar alabilmesi ve hiç kimsenin parmağını bile kaldıramayacağı çeşitli stratejik planlar geliştirebilme yeteneğiyle övünebilir, bununla birlikte, yaratıcı meslekler onun için daha uygun olur, nerede dikkatli bir şekilde düşünmeniz ve ne ve nasıl gerçekleştirmeniz gerektiğinin farkına varmanız gerekir. sen yap Onun için “yapamam” diye bir şey yoktur, sadece “istemedim” diye bir şey yoktur.

Harry hayatın çeşitli alanlarında

Çocukluğundan beri, Harry sık sık hastalıklara maruz kalır, bu nedenle, iyi sertleşme ve önleme, sadece olağan sıcaklıktan değil, aynı zamanda majestelerinin ebeveynleri tarafından doğrudan sağlanabilecek olan sıcaklıktan yoksun olan genç insanı da engellemez. Evet, Majesteleri, çünkü Harry ismini çeviriyor.

Harry’nin sevdiklerine karşı tutumu “açıkça küçümseyici” olarak tanımlanabilir, ortak konumlarını tolere edebilir, ancak genç bir insanın belirli bir şey sırasını takip etmesi son derece zordur, bazen ne yaptığını ve genellikle neden olduğunu bilmez gevşek yaşam tarzı bazı sevenler yapabilir

Aynı zamanda sakin görünüyor ve sıklıkla kendine dalmış. Harry'nin aşkı ve evliliği: Doğuştan gelen sabır, Harry isminin evlilikte başarılı ilişkiler kurmasına izin verir. Doğru, bazen biraz kıskançtır, çünkü bencildir ve eşinin gözünde kendi benzersizliğini doğrulamaya çalışır. Peki, eğer Harry’nin karısı, ailede lider olabilecek, karmaşık bir karaktere sahip duygusal bir kadın olursa, bu, Harry’in çok etkilendiği ölçülü bir yaşam tarzına yol açacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send