Rüya yorumu

Hayaller kitabında ne kara kurbağası

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir kurbağanın hayalinin ne olduğunu çözmek için bu makaleyi okuyun. Belirli bir rüyanın ne anlama geldiğini öğrenmek istediğimde yıllardır kullandığım rüya kitaplarının yorumlarını içermektedir. Ve sezgiye güveniyorsanız, bir tahmin seçerek, yakın gelecekte sizi neyin beklediğini anlayacaksınız.

Rüya Miller

Bir kurbağanın rüyasındaki görüntüsü kötü biten maceraları sembolize eder. Bu nedenle, böyle bir rüya görürseniz, döküntü kararlarına dikkat edin ve onu riske atmamaya çalışın.

Daha fazla yorum:

 1. Kurbağa kadın mahvolmuş itibar hayalleri. Onun hakkında konuşmaya başlayacaklar ve sırlarından bazıları, uzun ve dikkatli bir şekilde gizlediği topluma yayılacak. Geçmişte işlenmiş günahların bedelini ödemek zorunda kalacağız.
 2. Yeşil bir hayvanı öldürmek için - görüşleriniz genellikle sosyal normlara aykırı olduğundan, kınama hak ediyorsun. Olumsuz bir şekilde ele alınacak ve onların iyi adlarını geri yüklemek için zaman alacaksınız.
 3. Kurbağalarınızı elinizle örtün - hatanız nedeniyle, yakın olduğunuz ve güvendiğiniz ilişkilerde bulunduğunuz kişi ölür. Yaşam boyunca bir vicdan bulutu taşınması gerekecek, çünkü bu hafıza sizi asla terk etmeyecek.

Navlun Rüya Yorumu

Freud her rüyada cinsel belirtileri gördü, yorumunda kurbağa dişi üreme sisteminin bir simgesi ve kaba, sert seks arzusunun bir simgesi. Ayrıca, rüya hayattaki parlak duyguların yokluğundan bahsedebilir, bu nedenle hayalperest ve samimi yaşamda duyulara ulaşmak ister.

Ve bahçede ya da serada bir kurbağa görmek hayalperestin bilinçsizce aynı cinsiyetten aşkı aradığının bir işaretidir, ancak henüz onu tanımıyor. Ancak er ya da geç eşcinsel özlemler kendilerini tanıtacaktır.

Popüler rüya kitaplarının yorumlanması

Hayallerinizi hatırladıktan sonra, hafızasında ve ayrıntılarında geri yüklemeyi deneyin ve sonra sizin için en iyisini bulmak için bu yorumları okuyun.

İşte tahminler:

 1. Tsvetkov’un rüya kitabında, kurbağa size karşı son derece düşmanca davranan kötü bir insanın sembolüdür. Ve ne kadar çok hayvan, o kadar çok düşmana sahipsin, her şimdi ve sonra da entrikalar inşa ediyor ve sana zarar vermeye çalışıyorlar.
 2. Özgür Rüya Kitabında, kurbağa tam tersine, yardımsever ve açık bir insanın sembolüdür. Fakat sadece ilk bakışta, çünkü derinlerde, bastırmaya çalıştığı ve başkalarına göstermediği bir dizi olumsuz duygu yaşar.
 3. Ezoterik rüya kitabı, böyle bir rüyadan sonra kuraklığı ön plana çıkarır. Hasat küçük olacak ve halkın ihtiyaçlarını karşılayamayacak, bu yüzden fiyatlar yükselecek ve finansal olarak yaşamak zorlaşacak.
 4. Kananita rüya - kurbağa dedikodu, rakipleri ile rekabet ve yaşam tarzında her türlü engelleri kişileştirir. Bütün bunları anlamak için, istenen hedefe ulaşmak istiyorsanız.
 5. İslami rüya kitabı - sevilen birine karşı hoş olmayan hisler yaşayacaksınız, ondan ciddi olarak hayal kırıklığına uğramanız bile mümkündür. Kurbağa yüksek sesler çıkarırsa, o zaman bu kişi senin aşk ortağın olacak.

Veles rüyası

Bu rüya kitabının yorumlanması, eski eserlerde ve ünlü medyanın eserlerinde depolanan verilere dayanmaktadır.

İşte tahminler:

 1. Kurbağa kız planlanmamış bir hamilelik rüyalar. Henüz bir çocuk istemiyorsanız, doğum kontrolüyle ilgileniniz veya üç ay boyunca seksten uzak durunuz.
 2. Erkek - başı belada, ki bu onun mesleki faaliyetlerini etkileyecek. İş yerinde, senin hatan değil, birçok problem olacak, ama onları çözmelisin. Kişisel güçler ve eğlence hakkında bir süre unutarak tüm güçleri bir yumruk ve hareket halinde toplamalıyız.
 3. Bir karabina kurbağası - işiniz sonunda takdir edilecektir ve sizin otoriteniz olan bir kişinin övgüsünü hak edeceksiniz. Bu, yeni hedefler koymaya ve ilerlemeye devam etmek için güç verecektir.
 4. Bir kurbağa yakala - büyük bir puan alamazsın, kazanırsın ya da hediye olarak büyük miktarda para alırsın. Mali şans şimdi senin tarafında. Bir piyango bileti almaya çalışın - kazanma şansınız çok yüksek.
 5. Suda kurbağa - şimdi en çok umurunda olan iş dünyasında başarılı olmak için her türlü şansınız var. Ancak aktif olarak hareket etmeye başlamalısınız ve faydaların kendileri size cennetten düşene kadar beklememelisiniz.
 6. Egzotik renkler kurbağası - sık sık isteklerinizi, düşüncelerinizi ve duygularınızı bastırırsınız, böylece istediğiniz gibi yaşamazsınız. Kendimize daha fazla ve cesaretle değişime adım atmaya izin vermeyi öğrenmemiz gerekir.

Longo hayal

Hayal kitabının yazarı beyaz pratik sihrin ustası, bir şifacı ve parapsikologdur. Hayallerini psikoloji açısından ve ezoterik olarak yorumluyor.

İşte yorumları:

 1. Bir kurbağa görmek - birçok sorun için hazır olun. Size çok fazla tatsız duygu verecek beklenmedik bir sorunu çözmek için çok çaba sarf edeceğiz.
 2. Bir rüyada korkunç bir kurbağa tarafından korkmak için - aşk ilişkilerinde başarısızlığa uğrayacaksınız çünkü rakiplerinizi hafife alıyorsunuz. Aşırı özgüvenden kurtulmanın ve duruma gerçekten bakmanın zamanı geldi.
 3. Bir kurbağayı öldürmek - son zamanlarda eziyet edeceğin işkencenin yaşayacağı korkuları, onlardan kurtulacaksın. Kişisel yaşamınızdaki ve kariyerinizdeki olumlu değişiklikler nedeniyle, komplekslerin çoğunu kazanmak mümkün olacak.
 4. Eğer bir kurbağanın boğulduğunu hayal ediyorsanız, o zaman gerçekte sık sık açgözlülük hissedersiniz ve yakın insanlarla bile kaynakları paylaşmaya hazır değilsiniz. Ama sonunda, geçim kaynağı olmadan yalnız bırakılacağınız gerçeğine yol açacaktır.

Videoyu izle: Yaşam Ağacı. Şubadap. Çocuk Şarkıları. Animasyon. Stop Motion (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send