Rüya yorumu

Rüya kitabında büyük bir balığın hayalleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Büyük balık hayalini belirlemek için, en iyi hayal kitaplarının yorumunu içeren bu makaleyi okuyun. Gelecekte sizi neyin beklediğini bulmanıza yardımcı olacak, neye dikkat etmeniz ve nasıl davranmanız gerektiği konusunda size yardımcı olacaktır.

Aile rüyası

Tahmin rüyandaki balıkla ne yaptığına, nasıl göründüğüne bağlı olacak, bu yüzden tüm detayları hatırlamaya çalış.

tahminler:

 1. Balık iskeletini görmek talihsiz. Planlarınız ve umutlarınız çökecek, yerine getirilmeyen arzular nedeniyle güçlü bir hayal kırıklığı yaşamalısınız.
 2. Balık tutmak, çoğu zaman çabalarınızı boşa harcadığınızın bir işaretidir. İşin paha biçilmez olacak. Ayrıca, dikkatinizi hak etmeyen bir işletmede zaman ve emeğinizi boşa harcadığınızın da bir işareti olabilir.
 3. Başka birinin nasıl balık yakaladığını görmek için - erkekler için, böyle bir rüya hastalık vaat ediyor, kadınlar için - uzun zamandır beklenen bir hamilelik.
 4. Şamandıranın izlenmesi ve balığın yemi nasıl yuttuğunu görün - arzunuzun gerçekleşmesi ile beklemek zorunda kalacaksınız. Artık şartlar sizin tarafınızda değil, bu yüzden öngörülemeyen zorluklarla ve sorunlarla karşı karşıya kalmalısınız.
 5. Büyük bir balık yakalayın - maddi sorunlarınızın çoğunu çözecek karlı bir evliliğin sonucuna. Ya da iyi kar getirecek yeni bir işe başlayabilirsiniz.
 6. Balığın suda yüzmesini izlemek - şimdi gelecekten korkuyorsun, ama yakında duracak. Başaracağınız hedefleriniz olacak ve sonunda çabaladığınız her şeyi alacaksınız.
 7. İyi bir yakalama yakalamak büyük bir kazançtır. Ağlarınızda ne kadar çok balık olacaksa, finansal gelir de o kadar sağlam olacaktır. Ancak aynı zamanda en kısa sürede çözülmesi gereken çok fazla sorun ve sorun beklersiniz.
 8. Bir yakalamak olmadan kalın - planlarınızın çökmesine. İstediğin şeyi alamayacaksın. Ve hedeflere ulaşmak için başka yollar aramalısınız.
 9. Parlak renkli büyük bir balık, sizi tehdit eden tehlikeyi gösteren olumsuz bir işarettir. Suçlu, ihanete karar veren yakın bir kişi olacak. Ve uzun süre ondan şüphelenmeyeceksin bile.
 10. Kırmızı balık - güçlü duygusal deneyimler. Sır ortaya çıkacak, sevdikleriniz hakkındaki gerçeği öğreneceksiniz ve o sizi ciddi anlamda üzecek. Mevcut durumu kabul etme ya da seçtiğiniz durumdan ayrılma seçeneğiniz olacak.
 11. Kemikli balıklar - hedefe ulaşmak için ciddi engellerle karşı karşıya kalıyorsunuz, çünkü kaderin kendisi sizin için bir güç testi düzenlemeye karar verdi. Tüm engelleri aşmak için maksimum sabrı göstermeli ve çok çalışmalısınız.
 12. Çiğ balık var - nedeni kendi sorumluluğunuzda olan büyük kayıpları bekliyorsunuz. Uzak geçmişte yerine getirmediğinize dair bir söz vermelisiniz, o zaman durum normalleşir.
 13. Ölü balık elverişsiz bir işarettir. Hayaliniz gerçek olmayacak, çünkü koşullar bunu önleyecektir. Hiçbir şeyi değiştiremezsiniz, bu yüzden durumu serbest bırakmak ve gelecekte her şeyin değişeceğini ummak için kalır.

Psikolojik rüya kitabı

Hayaller sayesinde kendimizi daha iyi tanıyabiliriz, gelecekte gerçekleşecek olan olayları uyaran sinyalleri görebiliriz. Bu, gerçek hayatta farkında olamayacağınız bir sezgi çalışmasıdır.

Psikolojik yorumlar:

 1. Temiz ve berrak suda yüzen balıklar - kaderin seçilmişlerinden biri oldun. Bu nedenle size cömertçe bahşetti. Hayal ettiğiniz her şeyi kolayca alabilirsiniz. Fakat arzularını açıkça ifade etmeyi unutmamalıyız.
 2. Ölü balık, sizin için önemli bir şeyin kaybını vaat eden olumsuz bir işarettir. Eşinizden ayrılabilir, işinizi kaybedebilir veya zihinsel dengenizi kaybedebilirsiniz.
 3. Bir kız rüyada yaşayan büyük bir balık görürse, kişisel yaşamında mutlu olur. Yakın gelecekte, onunla mükemmel şekilde uyuşan biriyle buluşacak.
 4. Balıkları yakalayın - yaşam yolunda karşılaşacağınız zorluklara. Ama eğer kendi kendini kontrol altında tutabiliyor ve ısrarcı kalabiliyorsanız, hepsinin üstesinden gelebileceksiniz.
 5. Balıkçıları izlemek - enerji potansiyeliniz yükseldi, bu yüzden tüm gücünüzü önemli problemleri çözmeye göndermeye değer. Taahhüt edeceğiniz herhangi bir işle kolayca başa çıkacaksınız.

Ezoterik rüya kitabı

Bu rüya kitabının yorumlanması, her şeyde mistik görmeyi seven insanlara hitap edecek.

İşte onlar:

 1. Bir rüya akvaryum balığı ölürse - bu yakın gelecekte çocuğunuzun hastalığına söz veren olumsuz bir işarettir. Ona daha dikkatli davranmaya çalış, doktora götür.
 2. Akvaryum balığı - Sevilen arzu kolayca yerine getirilmesi için. İstediğini elde etmek için çaresiz olsan bile, her şey yoluna girecek. Koşullar senin tarafında.
 3. Tuzlu balık ile bir arkadaşa tedavi etmek için - bu kişi sağlıklı ve mutlu olacak. Harika bir geleceği var, önündeki bütün yollar açık. Ona iyi bak, çünkü bir süre sonra sana çok destek verecek.
 4. Çürük balık - size zarar verebilecek her şeyi yapmaya çalışan dedektörleriniz var. Uyanık kalmak ve düşman provokasyonları pes etmeyin, o zaman kazanırsınız.
 5. Balıkla iç içe olan nehir, yaşamdaki olumlu bir dönemin başlangıcına kadar. Her zamankinden daha fazla para alacak, yeni sadık arkadaşlar ve benzer düşünen insanlar kazanacak, kişisel yaşamını düzenleyeceksin.
 6. Balık, ellerinizden kayıyor - dikkatsizliğiniz ciddi bir hataya neden olabilir. Baş dönmesinden kurtulun ve sorumluluklarınızı sorumlu bir şekilde yerine getirmeye çalışın, sorun yaşamayacaksınız.

Pin
Send
Share
Send
Send