Rüya yorumu

Koç ve Kanserin Uyumluluğu - sonsuz çatışma

Pin
Send
Share
Send
Send


Koç ve Kanserin astroloji açısından uygunluğu güvenli olarak adlandırılamaz. Uyumsuz unsurları var ve aşık olarak değil, iş dünyasında en iyi etkileşime giriyorlar. İlişkilerinin özelliklerini daha ayrıntılı olarak anlayacağız.

Aşka Uyumluluk

Koçlar ve Kanserler, astrolojik uyumsuzluğa rağmen, çoğu zaman birbirlerine sempati duyuyorlar. Koç'un ateş elementinin enerjik, pozitif ve muazzam özgüven özelliği, partnerinde kendisinde eksik olan nitelikleri gören şüpheli, güvensiz ve bazen de zayıf olan Kanseri çok çeker.

Ancak ilişkide bir enerji dengesizliği var, ortakların mizaçları çok farklı. Aralarındaki enerji değişiminin, ara sıra ve sürekli olarak bir dostluk veya iş ilişkisinde gerçekleşmesi arzu edilir.

İşaretler arasındaki dostane ilişkiler de "kullanıcı ve danışman" türüne göre güvenli bir şekilde oluşturulacak. Fakat aşk ilişkileri çoğu zaman yıkıcıdır, çünkü iki uyumsuz unsur bir araya gelir. İş ortakları verimli bir şekilde etkileşime giremez ve mutlu olamazlar. Sürekli olarak birbirleriyle savaşacaklar, bu da sonuçta iyi bir şeye yol açmayacak.

Bu tür bir birliktelik için tipik olan şey:

 1. Gerçek hayatta, Koç ve Rakov'un çiftleri nadirdir. Daha sık nerede onlar iş veya arkadaşlık ile bağlanır. İşletmelerde etkileşime girerek, çok şey başarabilirler, hedeflerine kolayca ulaşılır, her ikisinin de enerji ve fikirleriyle suçlanır.
 2. Ortaklar entelektüel olarak uyumluysa ve ortak hedefleri varsa, onlar için hiçbir engel yoktur. Böyle bir birliktelikteki kanser bir stratejist ve taktikçidir, çok dikkatli ve ortak kaynakları elden çıkarmıştır. Koç, düşünmek yerine hareket etmeyi tercih eden bir oyuncudur.
 3. Ve tam o anda, iş ilişkisi başarılı olduğunda, Kanser ve Koç bir düşünceyi parlatabilir - neden bir ilişki kurmaya çalışmıyorsunuz? Bu fikir, ne yazık ki bir başarısızlık.
 4. Birlikte olmaya karar verirlerse, ilişki kurmaya ya da daha kötüye gitmeye, evlenmeye karar verirlerse, sadece birbirleriyle fiziksel çekiciliğe bağlı olacaklardır. Hayatlarının cinsel tarafı övgünün ötesinde, ama her şey çok yumuşak değil.
 5. Şehvetli çekim ilk aylardan sonra yok olduğunda, başka temas noktaları olmadığını görebilirler. Kavgalar başlıyor, çünkü hiç kimse bir ortak için pozitif enerji kaynağı olamaz.
 6. Su ve Ateş şiddetli muhalefete başladı. Koç, Kanser ruhunun derinliklerinde yeni bir şeyler kazmaya çalışacak, ancak bulamayacak. Ve ruha izinsiz girmeye tahammül etmeyen Kanser, kendi içine çekilecek ve kapanacak, tüm gücü ile savaşacak.
 7. Eğer Koç kabaca ve düzensizce hareket ederse, o zaman Kanser gizlice çalışır. Yaşam ortağını en acı veren yerlere hükmedebiliyor, bu yüzden sadece uluyor. Bu, Koç'un tükettiği ve aniden ilişkiyi sonlandırdığı gerçek bir psikolojik şiddettir.
 8. İlişkiyi uyumlu ve mutlu yapmak için ikisinin de çok uğraşması gerekecek. Ve herkesin sadece kendileri üzerinde çalışması gerekir.
 9. Onlar için ideal olan seçenek, evlilikten önce bir süre birlikte yaşamak, birbirleriyle uyumlu olmalarını sağlamak ve birlikte nasıl yaşayabileceklerini anlamaktır.

En başarılı ilişki, Koç'un kariyer yapması ve Kanser çocuklarla ilgilenmesi ve aileyi evde tutmasıdır. Daha sonra ateşli enerji, ailedeki her şeyi yakmadan tamamen başarıya ulaşacak ve su enerjisi, ilişki içindeki barış ve uyum üzerinde yoğunlaşacaktır.

Çatışma nedenleri

Şimdi çiftteki farklılıkların nedenleri hakkında konuşalım. Sürekli olarak ortaya çıkan sorunların nasıl çözüleceğini bilmek önemlidir.

Koç ve Kanser çiftinde en olası çatışma nedenleri şunlardır:

 1. Aralarında güç ve liderlik için sürekli bir mücadele var. Kimse vermek istemiyor. Bunu yapabilen kişi kazanacak.
 2. Kavgalar sırasında herkes kararlı bir şekilde hareket eder, fikrini savunur ve konuşmacıyı tamamen dinlemez. Koç'un hızlı öfkesi ağlayan Cancer'ı kendi kendine kapar. Ve seçilen kişi, daha da fazla parlayabilen bu tür sinir krizlerini anlamıyor.
 3. Kanser kıskançlığı sınır tanımaz. Bu nedenle çoğu kavga olur. Ancak sıfırdan kıskanıyorsa, Koç bilinçli olarak ortağı için uygun olmadığını ve bilinçli olarak bu ihanete er ya da geç çıkacak olan ihanetine katlanacağını hissediyor.
 4. Ayrılma girişimi genellikle Kanser'e aittir. Bu ince doğa çok hassastır, daha kalın tenli Koç'un basitçe farketmediği veya kendilerine önem vermediği küçük sorunlara bile çok fazla önem vermeye eğilimlidir.

Her iki ortak da genellikle birbirine sadıktır, ancak şimdilik. Er ya da geç, ilişkilere uygun olmadıklarını ve yandaki mevcut uydunun yerine bakmak istediklerini anlarlar.

Astroloji açısından Koç ve Kanser birliği hakkındaki videoyu izleyin:

Kanser Kadın ve Koç Adam

Bu ilişkide, daha fazla Koç aşık olacak. Bir adam, seçilmiş birine uygun bir yaşam standardı sağlama yeteneklerini sınırlamaya çalışacaktır. İletişimin başlangıcında, tüm gücüyle iyi bir izlenim bırakmak isteyen kendisini yalnızca iyi tarafta gösterecektir.

Ancak ikinci yarısından itibaren hayranlık ve saygıyı özleyecektir. Ayrıca, seçilen kişinin duyguları ve deneyimleriyle ilgili uzun monologları sürekli dinleyemiyor.

Her ikisi de çiftte birbirlerinin özgürlüğünü sınırlamaya çalışır, bu kaçınılmaz olarak ayrılığa yol açar.

Kanser erkek ve Koç kadını

Bu ikisi asla pazarlık yapmayı öğrenmeyecek gibi geliyor. İlişkileri sürekli tartışmalar, skandallar, ezici plakalarla şiddetli kavgalar, ağlamalar ve gözyaşları.

Ancak, her ikisinin de doğuştan gelen romantizmi, en azından biraz birbirini kabul etmeyi ve duymayı öğrenirse, bazen taviz verir ve düzeltilemeyen ortağın eksikliklerine katlanırlar.

Bir kadın daha yumuşak, daha rasyonel ve hoşgörülü olmayı öğrenirse sendikanın mutlu olma şansı vardır. Ve adam daha sert, daha az tereddütlü. Birbirlerinde eksik nitelikleri aramaları gerekir, sonra yorulmayan karakterlerini normal özelliklerle mükemmel şekilde tamamlarlar.

Pin
Send
Share
Send
Send