Rüya yorumu

Uyumlu çift Ölçekler - Ölçekler - ayna ilişkileri

Pin
Send
Share
Send
Send


Çifte uyumluluk Ölçekler - Ölçekler çok belirsizdir. Bir yandan, bunlar birbirlerini yansıtan ruh arkadaşları. Fakat her şey iyi ve mutlu bir şekilde gidebilir mi? Çözmeye çalışalım.

Aşka Uyumluluk

Bu ittifakta, ortaklar sürekli uyum ve denge arayışı içindedirler. Ancak bu ebedi arayış hiç bitmeyebilir. Elbette, ilişkileri sürdürmeye, onları mutlu etmeye çalışacaklar ama asla uyumlu bir çift olamayacaklar.

İki Terazi ilişkisinin özellikleri aşağıdaki gibidir:

 1. Terazi hayatı boyunca parlak bir ideal arayışı, uyum ve estetik arayışı, her şeyde denge için. Bu onları ilişkinin ilk aşamasında birleştirebilir.
 2. Her biri sonsuz bir şüphe içindedir, bu hava işareti için neredeyse elde edilemez olan dengesi için çabalıyorlar. Ve eğer hiç kimse kendini dengede tutamazsa, ortak hakkında ne söylenebilir?
 3. İki Terazi arasındaki ilişki nadiren uzun sürüyor, ancak başlangıçta oldukça mutlu ve istikrarlı bir çift gibi gözüküyorlardı. Ancak arkadaş olmaları ve bir aşk ilişkisi yaratmamaları daha iyidir.
 4. Arkadaşlıkta, işte, işte bunlar ideal ortaklardır. Her ikisi de özgürlüğü seven, diplomatik, birbirlerine saygı duyan ve mükemmel anlayanlar aynı yaratıcı potansiyele sahipler. Görüşlerini asla diğer kişiye empoze etmezler, aksine, kendilerini dinlemeye ve yerine yerleştirmeye çalışırlar.
 5. Her iki tabiat da sosyaldir, kendilerini, birbirlerini ve pratik olarak etraflarındaki tüm insanları severler, çatışmaları sevmezler. Bu yüzden kolayca birleşiyorlar. Güçlü sevgi duyguları aralarında nadiren ortaya çıkar, ancak oldukça arkadaşça bir sempati ve içten insan ilgisi.
 6. Böyle bir birliğin olumlu bir özelliği, ikisinin de çatışmaz nitelikte olmasıdır. Uzlaşmaları kolaydır, düşüktür. Ölçeklerin saldırganlık rolünü hayal etmeleri zordur, eğer "pençeleri serbest bırakırlarsa", sadece diğer kişilerin provokasyonlarına ve saldırganlıklarına karşılık gelir.
 7. Birlikte oldukça rahatlar. Aralarında harika bir yaratıcı uyumluluk var. Kolayca birçok fikir üretiyorlar, hemen tartışıyorlar ve uygulamaya çalışıyorlar.
 8. Çok sık, aşk uzun bir arkadaşlıktan sonra tam olarak iki ölçek arasında ortaya çıkar. Ancak, aşk olsa bile, uzun sürmez ve ilişki arkadaşlık aşamasına geri döner.
 9. Bu, "eski" nin kolayca ve doğal olarak iletişim kurmaya devam ettiği durumdur. İki Terazi'nin ayrılması acı verici değildir, kimse acı çekmez ve acı çekmez.

Çiftin sorunu, Terazi'nin görünme eğilimindedir. İş ortağını en olumlu izlenim haline getirmek için çaba harcarlar, genellikle olmadıkları tamamen farklı bir kişi olarak poz verir. Gelecekte, uzun bir süre başkasının rolünü oynamak imkânsız olduğu için bu kesin olarak ortaya çıkacaktır.

Bu nedenle, aniden yakındakilerin en başında gördükleri ile aynı kişi olmadığını anladıklarında, final ayrılık olan bir hayal kırıklığı aşaması ortaya çıkmaktadır. Öyle görünüşte sakin ve istikrarlı bir birlikte neredeyse kaçınılmazdır.

İki Terazi ilişkisinin öngörülmesi her zaman bu kadar hayal kırıklığı yaratmaz. Uzun ve mutlu bir ilişki kurma şansı var. Ancak, eğer ortaklar ortak bir sebep bağlayacaklarsa, birlikte yaşayacakları hareket vektörünü ayırt edeceklerdir.

İşaretlerin benzerliğine rağmen, çift içindeki insanlar farklı olabilir: karakter, mizaç. Sonra uzun süre buluşabilirler. Fakat birçok yönden aynı oldukları ortaya çıkarsa, her ikisiyle olan ilişkileri hızla sıkılır.

İlginçtir ki, Ölçekler genellikle aynı duruma düşmektedir. Ancak hiçbiri problemlerin nasıl doğru bir şekilde çözüleceğini bilmiyor, bu yüzden ilişkiler kimsenin nasıl çıkacağını bilmediği durgun bir bataklığa dönüşüyor.

Hem bir özgürlüğün hem de bir ortağın kişisel sınırlarına saygı duymak, çocukları sevmek ve istemek, kendi görüşlerine göre demokratiktir, çevreyi daha iyi bir şekilde dekore etmek, geliştirmek ve dönüştürmek için çaba gösterir. Bu toprakta iyi sonuçlar elde edilebilir. Bu nedenle, ilişkileri kaydetmeyi deneyebilirsiniz.

İki Terazi'nin astrolojik uyumluluğu ile ilgili bir video izleyin:

Çatışma nedenleri

Doğal yumuşaklığa ve iyi niyete rağmen, iki Terazi'de çatışmalar var. Nadirdir, oldukça sakindirler, ancak problem durumlarının nasıl çözüleceğini bilmeniz gerekir.

Terazi ile ilişkide çalışmaya değer:

 1. Sendikalarının tipi, astrologların beni ve aynamı çağırdığı hiçbir şey için değil. Aşıklar sadece iyi niteliklerinde değil aynı zamanda olumsuz yönlerinde de aynı zamana rastlarlar. Bu ilişkilerinin asıl acısı. Ortağın kendi eksikliklerine dikkat çeken Scales şok olabilir. Bütün dünya hoş görünmediğinde, özellikle de olumsuz niteliklerine yakın olan ve özellikle vurgulayan bir kişi olduğunda inkar etme sürecine giriyorlar.
 2. Terazi için, kamuoyu çok önemlidir. Çevreleyen insanlar eşlerini kınamaya başlarsa, bu Terazi için çok büyük bir darbe ve bu kişinin yanlarında olup olmadığını merak etmek için bir neden. Ve hiçbiri savunamıyor, koruyamıyor. Hayal kırıklığı ve hayal kırıklığını dış çevreye değil, çift için felaket olduğu ortaya çıkan ilişkilere taşıyorlar.
 3. Ölçekler - en kesin işaret değil. Karşılıklı saygıya rağmen, özellikle bir ilişkide yeterince duygu yoksa, er ya da geç zinaya neden olabilecek oldukça rüzgarlı ve anlamsız bir doğaya sahiptirler.
 4. Resmi bir evliliği bitirmek, özgürlüğü seven Terazi için bir aile babası olmak, inanılmaz derecede zor. Doğru olabilirler, ama aynı zamanda ilişkiyi topluma aşina bir tür çerçeveye sürüklemek istemiyorlar.
 5. Bu işaretin insanları çoğunlukla davaya katılmamaktadır. Her ikisi de bir ortağa çok söz veriyor, ancak verilen kelimeyi yerine getirmiyor. Aynı zamanda sabit kavga ve kavga kaynağıdır.
 6. Yaşamın zor dönemlerinde Kadın-Terazi, insan-Terazi'nin veremediği güçlü bir koruyucuya ve patrona ihtiyaç duyacaktır - sorunları birlikte çözmeye odaklanmıştır ve asla kendisi için tam sorumluluk almaz.

İki Terazi'nin ilişkisi, rüzgarın en hafif esintisinden çözülebilen titrek ve dengesiz bir hava kilididir. Bununla birlikte, ortaklaşa ilişkinin zayıf tarafları üzerinde çalışmak istiyorsanız, birlik güçlü olabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send