Rüya yorumu

Rüya kitabındaki merdivenlerle ilgili rüyalar

Pin
Send
Share
Send
Send


Merdivenlerin neden rüya gördüğünü bulmak için önce nasıl olduğunu hatırlayın - dökme demir veya tahta, ip veya taş. Yukarı çıktın mı yoksa merdivenlerden mi indin? Her detay önemlidir. Ve sonra bu makalede seçtiğim yorumları oku.

Rüya alfabesi

Merdivenleri tırmanın - uzun süredir bilinen bir hedefe ulaşmak için. Geçmişte yaptığınız her şey sonuç üretecek ve başarıya varacaksınız. Ama eğer bir rüyada merdivenlerden inersen, o zaman son anda her şeyini kaybedeceksin.

Başka bir yorum:

 1. Başım dönüyor, yangın merdivenine tırmanıyor - insanlar sana güveniyor, çünkü her zaman sözünü tutuyorsun. Ve size yardım etmek için herkes bunu bir şeref olarak kabul edecektir. İyi çalışmaya devam et.
 2. Büyük halat merdiveni - kendiliğinden hiç anlamadığınız bir tür işe başlayacaksınız. Ve her şeye rağmen, bu sizin için büyük bir kazançla sonuçlanacak ve sonuçlar tüm beklentileri aşacaktır.
 3. İp merdivenine tırmanın - genellikle makyaj gösterirsiniz ve çok gurur duyuyorsunuz. Bu nitelikler sevginizi engeller ve gerçek utancınıza yol açabilir. Mutlu ve uyumlu bir ilişki kurmak istiyorsanız, bu eksikliklerin terk edilmesi gerekecek.
 4. Evin duvarına oturan bir merdiven - bir uyarı, yakın bir gelecekte insanlara karşı dikkatli olmalısınız, çünkü bunlar arasında mülkünüzün üzerine oturanlar olabilir. Hırsızlık olasılığı yüksek.
 5. Merdivenden düşmek, karşı koyamayacağınız güçlü ve tutkulu bir his tarafından yönetiliyor. Aşk aniden aniden gelecek ve hayatınızdaki her şeyi baş aşağı çevirecek.
 6. Merdivenin kırılması sizin için bir şey yapmaz, evde kalmaz, çünkü başladığınız her işletme tamamen başarısızlıkla sonuçlanır. Koşullar size karşı ve dirençli olmayacaklar
 7. Merdivenleri tamir et - kendini zor bir durumda bulacaksın ve yakın bir arkadaşın yardımına güveneceksin. O, desteklemek yerine, daha fazla ihanet edecek ve daha da ağırlaşacaktır. Bu olay sizi gerçek umutsuzluğa sürükleyecektir. Deneyimlerinizden kurtulmanız zaman alacak.
 8. Merdiveni taşımak için - enerjik ve aktif bir insansınız ve o zaman size avantajlı bir teklif yapacak insanlar tarafından farkedilir. Fırsatı kaçırmayın, çünkü sizi gerçekten başarılı bir insan yapabilir.
 9. Merdiven gökyüzüne açtığında, tebrik edilebilir. Gerçekten şanslısın, çünkü kader sana çok fazla şans ve şans gönderdi. Bu nedenle, tüm arzularınız kolayca yerine getirilecektir, sadece doğru şekilde formüle etmeyi unutmayın.
 10. Merdiven - zor bir seçim yapmak zorundasın. Gerçeği söyleyerek sevdiklerinize zarar vermeniz ya da iyi bir ilişkiyi korumak ve ona zarar vermemek için yalan söylemek zorunda kalacaksınız.
 11. Yürüyen merdiven - yukarı çıkmanız şartıyla olumlu değişime. Aşağı inerseniz, değişiklikler korkutucu olacak ve onlarla birlikte çok kötü şeyler getirecektir.

Rüya Miller

Ladder ileriye doğru hareket etmeyi, hedeflere ulaşmayı, maddi zenginlikleri ve arzuların yerine getirilmesini sembolize eder.

İşte Gustav Miller'ın psikolojik yorumları:

 1. Güzel ve çok geniş bir merdiven - zengin ve başarılı bir kişi, aranan bir uzman ve ünlü bir kişi olma şansınız var. Sadece kendini gerçekleştirme alanını seçmek için kalır ve aktif olarak hareket etmeye başlar.
 2. Merdivenleri tırmanın - gelecekte mutlak ve koşulsuz mutluluktan başka bir şey beklemeyeceksiniz. Zengin olacak, sevilecek, yakınlarınızla çevrili tüm hayatınızı yaşayacak, sevdiğiniz işi yapacaksınız.
 3. Merdivenden düşmek - kıskanç olursunuz ve bu da detractor sayısını artırır. Bazılarının duyguları gerçek nefrete gelecektir. Fakat düşmanlar size ciddi şekilde zarar veremez, bu yüzden endişelenmenize gerek yok. Tek tavsiye - tanıdık olmayan şirketlerdeki başarıları hakkında daha az konuşmaya çalışın.
 4. Merdivenlerden aşağıya iniyoruz - yakın tarihlere çıkmamalı ve bir ruh eşi bulmaya çalışmamalısınız. Aşık, başarısızlığı tamamlayacaksınız. Şimdi bir kariyer için iyi vakit geçirin ve romanları sonraya bırakın.
 5. Merdivenlerden yukarı çıkan çok sayıda insanı görün - boşta bir yaşamda yorgun ve ebedi bir zevk arayışındasınız. Ama yakında bitecek. Pek çok sorun getirecek tatsız bir olay olacak. Ve onları mümkün olduğunca çabuk çözmelisin.

Rüya loft

Merdiven, bir insanı başarıya götüren yolu sembolize eder. Doğru yolu seçerse, diğer insanların sadece hayal edebileceği herhangi bir yüksekliğe ulaşabilir, maddi avantajlara erişebilir.

İnsanlar genellikle merdivenlere düşmeyi hayal ederler. Ve bu durumda, maddi mallara erişim sağladığında, şansınızı ve şansınızı kaybedebileceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle, kafanıza düşen serveti korumak için muazzam miktarda çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Kendinizi merdivenlerin acilen ihtiyaç duyduğu ve onsuz yapamayacağınız bir durumda bulursanız, gerçekte sürekli olarak parasız kalırsınız. Ne kadar kazanırsanız kazanın, daima küçüksünüz. Ve bu sadece, kendinizi kısıtladığınızdan, dünyadan daha fazla maddi mal almanıza izin vermediğiniz için gerçekleşir.

Fakat bir rüyada merdivenden çıkıp gökyüzüne doğru ilerlerseniz, sadece sizin için sevinirsiniz. O kadar çok para alacaksınız ki, hiç düşünmeyi bırakacaksınız ve ayrıca büyük bir şansınız olacak.

Pin
Send
Share
Send
Send