Rüya yorumu

Svyatoslav adının yaşamın yönleri üzerindeki etkisi - kader ve karakter oluşumu

Pin
Send
Share
Send
Send


Svyatoslav'nın "kutsal şeref" anlamına geldiği sevilen Rus tarafından anlaşılacak. Eski Rus dönemlerinde ortaya çıkmıştı ve “kutsal” ve “şan” kelimelerinin köklerini birleştiriyordu. Rus Ortodoks Kilisesi genellikle Slav isimlerini kabul etmedi, ancak Svyatoslav istisnalardan biriydi. Daha önce, bu isim varlıklı ailelerde erkek çocuklara verilmişti. Svyatoslav ismi her zaman pek sık karşılaşılmadı.

İsim dönüşümleri

 • Dolu - Svyatoslav
 • Kısacası - Kutsal, Zafer, Svyatyk, Slavka.
 • Sevgiyle - Svyatoslavka, Svyatushka, Svyatoslavochka, Svyatochka, Svyatoslavushka, Svyatvyanka, Svyatoslavka, Svyatyk,
 • Svyatoslav - Ortodoks Ortodoks takviminde (6 Temmuz).

Diğer dillerde

Adı Slav dillerinde bulunabilir - Sventoslav, Svatoslav, Svetislav, Svatoslav, Svyatasla

Pasaportta - SVIATOSLAV

Svyatoslav'nın kaderi ve karakteri

Küçük Svyatyk, çok sosyaldir ve ebeveynleri için iyi olan herhangi bir ekiple kolayca anlaşabilir. Ancak inatçılığından rahatsız olabilirler. Onunla aynı fikirde olmak çok zor. Ancak, inatçılığı sayesinde, herhangi bir işte başarılı olabilir. Kendisi için bir yol seçerse, o zaman ondan indirilmez.

Svyatoslav, çocukluğundan beri çok amaçlı. Eğitilmeye karar verirse, onlardan kuşku duymaz. Zaten yaşamdaki başarıdan ve dünyayı fethetmek için planlar yapmaktan bahsediyoruz. Zaten okulda para kazanmaya ve cep harçlığı kazanmaya başlayarak hedeflerine duyduğu isteği kanıtladı. Svyatoslav'nın spor için mükemmel verileri var. Çevik ve hevesli. Spora duyulan aşkı ve fiziksel çabayı tüm hayatı boyunca Saint tutuyor.

Yetişkin bir adam haline gelen Svyatoslav hala aktif ve dengelidir. Görünüşe göre hiçbir şey ve hiç kimse onu kırıp dengesini bozmaz. Svyatoslav'ın etkinliği sadece doğal bir nitelik değil, aynı zamanda kendi kendine yapılan çalışmanın sonucudur. Neredeyse tüm yaşamı boyunca iyi durumda kalır. Başlıca kalitesi bazen diğerleri arasında düşmanlığa neden olan amaçlılıktı ve kalıyor. O çok bencil ve "Son anlamına gelir haklı" sloganı altında yaşıyor.

Kalıcılık Svyatoslav sadece imrenebilir. İlkelerinden asla vazgeçmeyecek. İstekli ve olağanüstü bir kişi olarak ekibe saygı duyar, kendisine danışır, fikrine saygı gösterir. Ancak, kibir ve kibirleri için ondan hoşlanmayabilirler. Akrabaların sorunlarını kesinlikle umursamıyor. Tüm hayatın sadece onun etrafında döndüğünü düşünüyor. Adının “kutsal” anlamına gelen etkisiyle, münhasırlığını hissediyor.

sağlık

Çocuklukta Svyatoslav zayıf sağlık. Spor kurtarmaya gelecek. Düzenli fiziksel eforla sorun giderilir. Sindirim ve gastrointestinal organlarda problemler olabilir.

kariyer

Svyatoslav, seçtiği hemen her aktivitede kendini anlayabilir. Sık sık liderlik pozisyonunu işgal eder, bakış açısını savunmak için iyi bir yeteneği ve onu başkalarına dayatabilmesi yeteneği vardır.

İyi bir diplomat veya bankacı olacak. Bununla birlikte, kimsenin talimat ve görevlerini yerine getirmekten hoşlanmadı, bu yüzden Svyatoslav girişimcilikte en büyük başarıyı elde edecek. Tutkuları nedeniyle, şirketini tanıtabilecek ve önemli bir gelir elde edebilecektir. İsterse, askeri meselelerde veya sanatta zirvelere ulaşabilecek.

Aile ve ilişkiler

Svetoslav akıllı ve güzel kadınları sever. Acelesiz bir ailenin kurulması ile. Kibar ve ekonomik bir arkadaş seçerek, ekonomik bir eş, sevgi dolu ve adil bir baba olacaktır. Evdeki bütün erkeklerin görevleri bağımsız olarak yerine getirilmektedir.

Tüm ailenin maddi refahını sağlar. Ailede lider olmayı arzu ediyor ama sakin bir aile ortamında yaşamak için evinin görüşlerini hatırlamalı ve onlarla birlikte düşünmeli. Çocuklarına saygı duyuyor ve onları çok seviyor olsa da, onlara saygı duyuyor ve onları seviyor. Bütün aile genellikle tatile ve hafta sonlarına gider.

Astrolojik özellikleri

 • Mars, adın gezegenidir.
 • Koç - Zodyak Burcu
 • Ametist - Taş Maskotu
 • Leylak - adın rengi
 • Tatlı bezelye - değerli bir bitki
 • Elk - totem hayvanı
 • Meşe - uygun bir ağaç

Ünlü Svyatoslavlar

Eski Rusya'daki tarihsel olarak önemli figür, Büyük Dük Igor ve Prenses Olga'nın oğlu Kiev Prens Stanislav Igorevich idi.

Çağımızda ünlü Svyatoslavlar - piyanist Richter, rock müzisyeni Vakarchuk, TV sunucusu ve müzikolog Belza, mizah yazarı Yeshchenko.

Pin
Send
Share
Send
Send