Rüya yorumu

Molvinets kötü sözlerden ve nazardan kurtaracak

Pin
Send
Share
Send
Send


Molvinets, Slav kültürünün güçlü bir kutsal işaretidir. Hangi mülklerde tılsım var? Kim giyebilir ve neden? Bu makalede verilen soruların cevaplarını bulmayı öneriyorum.

Molvinets çekicilik değeri

Molvinetler güneşi (yani Güneş'in enerjisi ile ilgili) sembollerini belirtir. Görünüşe göre birbirleriyle yakından iç içe geçmiş iki kolovratadan oluşuyor.

Koruyucunun ışınların her zaman tabana yakın olması dikkat çekicidir - bu bilerek yapılır ve bize bumerang prensibinin etkisini gösterir. Herhangi bir negatif enerji (zihinsel ya da gözlerle konuşulmuş olsun), gönderen kişiye geri döner ve ona zarar verir.

Buradan muska ana eylemi alıyoruz - kötü sözlerden, nazardan koruma.

Ek olarak, Molvitsa başka özelliklere sahiptir. Bu yüzden insanda atalarının türünün anısına destek vermeye, aile geleneklerini onurlandırmaya ve onları ihlal etmemeye çağrılır.

Maskotun adı Eski Rus "der" den geliyor. Molvinetleri mecazi olarak, kelimelerin enerjisinde doğal olan bütün olumsuzları alan bir kalkanla karşılaştırabilirsiniz.

Tılsım adının başka bir sürümü var. İki kelimeyle oluşur: Mol ve Taç.

Sözcüğün ilk bölümünü alın ve aşağıdaki gibi kodunu çözün:

  • M - insan düşüncelerinin maddi gerçekleşmesini anlatır;
  • O her birimizin enerjisidir;
  • L - Bir insanın imajını sembolize eder.

Slavların tacı başörtüsü idi. Sonuçta Molvinets, insanları düşünce ve düşüncelerin yarattığı kötülüklerden korumak için tasarlanmış bir başlıktır.

Muska ana özellikleri şunlardır:

  • Sahibinin başarısı veya kazandığı başarılarla ilgili başkalarının kıskanıyorum;
  • kötü isteklerin nötralizasyonu;
  • hasarın yansıması, kötü iftira;
  • sizi sözlü tacizden kurtaracak, arkasındaki kişi hakkında yorum yazacak;
  • iltifat, samimiyetsiz neşe (maskeli nazar gibi davranır).

Tılsımın tarihsel arka planı

Slavlar her zaman inanan ve batıl inançları olarak görülmüştür. Kelimelerin büyüsüne, özellikle kötülerine: kötülük istekleri, olumsuz duygusal ifadeler, lanetler. Merak etmeyin ki "bir kelime tedavi edilebilir, öldürmek mümkündür."

Olumsuz yüklü kelimeler, bir kişinin hem fiziksel hem de ahlaki sağlığına büyük zarar verebilir. Yaşam enerjisini alıp onu zayıf ve savunmasız bırakıyorlar.

Birkaç gün içinde aniden ölen tamamen sağlıklı insanların hikayelerini duymuş olabilirsiniz. Bu neden oluyor? Belki de kötü bir büyülü etkisi vardır?

Ya da başka bir durum - kısa bir sürede bir insan tüm hayatı mahvediyor. İş yerinde problemlerle karşı karşıya kalır ve kişisel yaşamında sağlığı kötüleşir.

Olumsuzluk sözleriyle kasıtlı olarak teşvik edilmekten kendilerini korumak isteyen Slavlar, Molvinets muhafızı yarattı. Dahası, sadece insanı değil, bütün ırkını da etkiler. Tabela, evinin duvarlarına ve ev eşyalarına boyanmış, boyun muska gibi giyilen giysiler üzerine nakış biçiminde uygulandı. Vücuduna güçlü Slav sihirbazları tarafından uygulanan Molvinets dövmeleri hakkında bilgi var.

Muska insanları nasıl etkiler?

Molvinets, doğum yapmış olan bebekler ve aynı zamanda sağlığı kötüleşen herkes için iyi durumda olan kadınlar için mükemmel bir korumadır. Listelenen kategoriler en dışardan olumsuz etkilere maruz kalmaktadır.

Molvinets ayrıca kuruluşların liderlerine, politikacılarına ve yaratıcı insanlarına yardımcı olacak. Yani, profesyonel faaliyetlerinden dolayı büyük insan kitleleri ile düzenli olarak iletişim kurmaya zorlanan herkes.

Slavlar ilginç bir geleneğe sahiptiler: kadınlar Molvinetleri bebeklerinin gömlekleri üzerine işledi. Sembolün çocuğu kıskançlığa karşı koruyacağına ve aynı zamanda konuşmaya başlamasına yardım edeceğine inanıyorlardı. Ve elbette, burada ürüne gömülü olan anne sevgisinin gücünün burada oynadığı önemli rol.

Bir tılsım yardımı ile öğrenciler ve öğrenciler, yeni bir takıma uyum sağlayacak şekilde yeni arkadaşlar edinebilir veya eskideki ilişkileri geliştirebilirler. Ergenler okul performansını arttırdığından özellikle giyilirler. Bunu yapmak için, boyuna takılması tavsiye edilir. Konuşma kusurlarını gidermek, kekemeliği tedavi etmek için Molvitsa'nın özelliklerini unutmamalıyız.

Önemli bir açıklama. Muska giymek sadece kimseye zarar vermeyen insanlar için izin verilir. Ve başkalarını kınamayı seviyorsanız, sık sık onlar hakkında kötü şeyler söyleyin - tılsım gücünü size karşı yönlendirir.

Muska takma

Diğer Slav muskaları gibi Molvinets de kolye takmak için en iyisidir. Gümüş, onun için en uygun malzemedir.

Fakat çoğu zaman insanlar vücudunda bir cazibe ile dövme yaparlar. Böylece kalıcı koruma sağlarlar, çünkü dövme ömür boyu seninle olacak. Elbette, böyle bir karar vermeden önce çok iyi düşünmeniz gerekir.

Bir tılsım, tahtadan bir taşıyıcıdan da yapılabilir. Meşe, ladin, dişbudak ve huş ağacının üzerinde durmak daha iyidir. Bir diğer popüler kullanım ev kıyafetlerinde yapılan nakışdır. Bu işlemde sadece doğal ipliklerin ve kumaşların alınması önemlidir.

Aslında, tılsımın tam olarak nasıl yapıldığı o kadar önemli değil. Çok daha önemli olan, bir kişinin gücüne gerçekten inanmasıdır.

Sembolün kökeni efsanesi

Hangi tanrının bu sembolü koruduğu bilinmemektedir. Molvinets, varsayımlara göre, İnsanlara Allah'ın, En Yüce olan ve onun enerjisi ile doldurulur. Bu konuda ilginç bir efsane bile var.

Bir zamanlar Rod sabahtan akşama kadar yorulmadan çalışan çok çalışkan bir kişi gördü. Tanrı böyle bir çalışmayı takdir etti ve insanlara yetenekler ve maddi zenginlikler gönderdi.

Tembel ve öfkeli komşusu, İlahi armağanları gördü ve şanslı olana zarar vermeye karar verdi. Rod, evcil hayvanına özel bir sembol verdi - Molvinets, böylece onu her zaman kötü sözlerden koruyacak, kalkan gibi yansıtacak.

Slav kutsal sembolü Molvinets, istisnai derecede iyi niyetli olan herkes için güvenilir bir tılsım olacak. Hem görünür hem de gizli kötülüğü etkisiz hale getirir.

Konuyla ilgili videonun sonunda:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send