Rüya yorumu

Akrep ve İkizlerin Uyumluluğu - bu çift neden mahkumdur

Pin
Send
Share
Send
Send


Uyumluluk Akrep ve İkizler en uygun değildir. Bu işaretler birbirleri için pek uygun değildir, ancak başlangıçta ilişkileri ideal görünmektedir. Neyin bir çatışma kaynağı olabileceğini ve bu tür çiftlerin kaderinin ne olduğunu düşünün.

Aşka Uyumluluk

Akrep ve İkizler birliği, hiç bitmeyen bir karmaşa kavgası dizisidir ve daha az karmaşık bir uzlaşma yoktur. Birbirlerine hem olumsuz hem de olumlu duygular vererek yeniden parçalanırlar.

Bu tür ilişkilerin özelliği nedir:

 1. Aralarında birbirleri için güçlü bir fiziksel ve ruhsal özlem var. İlişkinin ilk aşamasında sürekli birlikte zaman geçirirler. Telefonda uzun konuşma, onlar etrafında olamazsa.
 2. Ancak Akreplerin ateşli sahipleri olması ve Gemini'nin özgürlüğü sevmesi nedeniyle çatışmalar önlenemez. Bu çiftte çok fazla kıskançlık, skandal ve sinir var, istikrar ve uyum hakkında konuşmaya gerek yok.
 3. İkizler ilişkisinin başlangıcında, Akrep'in zekası, rasyonel düşünme yetenekleri ve herhangi bir soruna açık ve basit çözümler bulma konusunda dikkat çekiyor. Ancak yavaş yavaş tahmin edilemezliği ve duygusal dengesizliği gidermeye başlar.
 4. Akrep sahipleri, liderliği bir çift olarak ele geçirmek ve İkizleri sürekli onlara yakın tutmak için mutlaka çalışacaklar. Özgürlüğü seven burcun kişisel sınırlarının ihlali, er ya da geç Gemini serinletecek ve Akrep, kaybedilen dikkatini yeniden kazanmak için elinden geleni yapacaktır.
 5. Akrep aşık olursa, eşine rahat bir yaşam sağlamak için tüm gücünü atar. Her şeyi feda edebilir: zaman, sağlık, sevdiklerinizle ilişkiler. Unutulmaz romantik sürprizler düzenleyecek, pahalı hediyeler verecek. Ancak çok az karışıklık var - sadece İkizler'i eğlendirir, ancak onlar için yeterince değerli değildir.

Genel olarak, böyle bir birleşme uygun değildir. Bu işaretler arasında iyi, istikrarlı ve barışçıl bir ilişki ancak iş alanında mümkündür. Mükemmel müttefikler veya iş ortakları olabilirler ve sadece bir aşk ilişkisinden acı çekeceklerdir.

Çatışma nedenleri

Eğer zaten böyle bir yıldız çifte üye iseniz, keskin köşeleri nasıl aşacağınızı ve bir kavrama nasıl ulaşacağınızı öğrenmek için hangi anların çatışma kaynağı olabileceğini anlamak önemlidir.

Çifte çatışmaların ana nedenleri şunlardır:

 1. Akrep Gemini tüm isteklerini isteyerek yerine getirir, ilişkilere yatırım yapma eğilimindedir ve çok şey vermeye eğilimlidir. Ancak İkizler bunu takdir etmiyor, bir eşin tüm armağanlarını olumlu olarak kabul ediyorlar ama karşılığında hakaret eden bir şey vermeye çalışmıyorlar.
 2. İkizler, rasyonel ve amaçlı Akrepleri panik ve sinir bozucu hale getiren kararlarını ve ruh hallerini sürekli değiştirme eğilimindedir.
 3. Akrep’in duygusallığı ve iyeliği, Gemini’yi daha az rahatsız eder. Bunu kişisel özgürlük üzerine bir tecavüz olarak algılarlar, bu nedenle sürekli olarak sınırları için ve bazen de sert yöntemlerle savaşmaya çalışırlar.
 4. Akrep, ortağıyla ilgili her şeyi bilmelidir, böylece tamamen kendilerine aittir. Sürekli paylaşmak istemeyen bir ortağın tüm sırlarını, arzusunu ve korkularını ortaya çıkarmaya başlarlar.

Böyle bir çiftin temel problemi, elementlerinin duygusal uyumsuzluğudur. İkizler, mizaç ve şehvetli Akreplere kıyasla soğuk görünüyor. Sonunda duygular içinde tepki eksikliği acı verici bir ayrılığa yol açabilir.

Bir çift kadın ikiz ve bir erkek akrep

Bu tam tersi, karşıtların çektiğini söyledikleri birlik. Bir ilişkinin başlangıcında, ortaklar birbirleriyle çok ilgilenirler. Ancak zamanla ikinci yarısını daha iyi öğreniyorlar ve fikir ayrılıkları ana çatışma kaynağı haline geliyor.

Böyle bir birliğin özelliği nedir:

 1. Böyle bir çiftte bir kadın, ilham ve enerji kaynağıdır. Yeni başarılar için eşlik gücü veriyor, onunla birlikte büyümeye devam edebiliyor: kariyerde, işletmede veya işletmede. Hafif karakteri, çekiciliği ve mizah anlayışı ve sınırsız hayranlığı - bu gelişme için çok büyük bir ivmedir.
 2. Fakat yavaş yavaş, adam küçümsendiğini hissetmeye başlar, ona saygı duymaz ve saygısızlık eder. Bu, ilk önce küçük, sonra daha ciddi kavgaların başlangıcıdır.
 3. Buradaki sorun, bir kadının eşinin başarılarını mutlu bir şekilde paylaşması, ancak zor dönemlerde desteklememesidir. Bir erkek ayakta kalmadığında, onun içinde hayal kırıklığına uğramaya başlar ve diğer daha başarılı adaylara yakından bakar.
 4. Bir erkek arkadaşının dikkatini çekmeye yetecek kadar uzun olacak. Onun için olağan manipülasyonlar işe yaramaz, bu yüzden fetihleri ​​ve başarılarıyla “soğukluğunu” göstermeye çalışacaktır. Ama hepsi boşuna.

Er ya da geç, Akrep yanındaki kişinin yorgun ve samimiyetsiz bir kadın olduğunu ve ayrılmak istediğini fark eder.

Bu iki işaretin uyumluluğuyla ilgili videoyu izleyin:

İkizler ve Akrep

Böyle bir çiftteki bir erkeğin, kadının kıskançlık ve çatışma konusunda çok fazla enerji harcadığını anlamak ve kabul etmek zordur. Gerçekten neden sadece bütünüyle ilişkilerini sevemediğini ve tadını çıkaramadığınızı merak ediyor.

Bu birliğin sorunlu noktaları:

 1. İlişkinin başlangıcında, kadın eşini küçümsemeye başlar, sonsuz ona hayran kalır ve ona inanır. Ancak sorun bu - ondan çok fazla şey bekliyor, bu nedenle, zaman içinde iddialı beklentilerini yerine getirmekte başarısız olursa hayal kırıklığına uğruyor.
 2. Bir kız hafiflik, kutlama, olumlu duygular ve iyimserlikten yoksun olabilir.
 3. Ayrıca sorun, Akrep ortağının tamamen kendisine ait olması gerektiği gerçeğinde yatmaktadır. Bu nedenle, genellikle İkizlerin hoş görmeyeceği özgürlüğünü ele alır. Bir kadın telefonu ve yazışmaları kontrol edecek, ciddi durumlarda gözetim bile ayarlayacak.
 4. Er ya da geç, bir Akrep kadını kıskançlığı ve takıntısı adamı uzağa itmeye başlayacak ve kendisini boğucu bir dikkat çekmekten kurtaracak şekilde ilişkiyi sonlandırmaya karar verecektir.

Özetle: Akrep ve İkizler birliği en elverişli değildir. Ancak, ortakların her biri uzlaşmayı kabul ederse, normal ilişkileri bir çift olarak sürdürmek mümkündür.

Pin
Send
Share
Send
Send