Rüya yorumu

Köprü hakkında rüya görmenin hayali nedir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Köprünün hayali nedir ve bilinçaltınız sizi böyle bir rüyanın içinde hangi olaylara karşı uyarır? Bu, eşindeki haksız umutların veya hayal kırıklığının bir sembolü olabilir. Ancak daha doğru bir "tanı" anlamak ve yapmak için popüler rüya kitaplarının öngörüleriyle bu makaleyi okuyun.

Rüya Vanga

Bulgar tadilatı köprünün umutları, yeminleri ve vaatleri sembolize ettiğine inanıyordu. Tahminleri buna dayanıyor.

İşte onlar:

 1. Köprüye gitmek ya da yürüyerek yürümek ve sonra başarısız olmak - eskiden kendin gibi güvendiğin, sevdiğin biri tarafından ihanet etmek. Bu anlamsızlık seni tamamen silahsızlandırır, ne olduğunu deneyimlemekte zorlanırsın, ama sonunda affedilmeni ihsan edebilirsin.
 2. Bir köprü inşa et - zorlu bir yaşam süren saldırgana. Zorluklar ortaya çıkar, çünkü her zaman idare edemediğiniz çok fazla yükümlülüğünüz vardır. Başkalarının sorunlarını çözmek yeterli - rahatlamaya ve sorumlulukların bir kısmından kurtulmaya çalışın.
 3. Köprüde uzun bir yürüyüş - Geçmişte yapılan bazı davranışlarınız için muazzam bir utanç duygusu ve deneyim pişmanlığı hissedeceksiniz. Bu yakın bir arkadaşa verilen yerine getirilmemiş bir söz ile ilişkilidir.

Asil rüya

Köprü, insanın ruhu ile dış dünya arasındaki, gerçeklik ve diğer dünya güçleri arasındaki veya birey ve toplum arasındaki temasın bir sembolüdür.

İşte yorumlar:

 1. Güzel ve çok geniş köprü - destek beklediğiniz taraftan gelecektir. Bu, kendinizle uyum içinde yaşadığınızı ve kendi ruhunuzun gereksinimlerini karşıladığınızı ve ayrıca insanlarla doğru şekilde iletişim kurduğunuzu gösteren bir işarettir.
 2. Kırık bir köprü, insanlara duyulan güven eksikliğinden, yaşam korkusundan bahsediyor. Hayalperest yabancılaşmış ve bu yüzden yalnız. Daha açık olmayı, kendine inanmayı ve onu çevreleyen her şeyi yakalamayı aramayı bırakması gerektiğini öğrenmelidir.
 3. Ahşap köprü - kişisel yaşamınızda mutluluk ve iyilik için. Yalnız bir kişi için - ruh eşinizle tanışma ve bir ortak için gerçek koşulsuz aşkı tanıma fırsatı.
 4. Tuhaf bir köprü - samimi yaşamdaki çeşitlilik eksikliği nedeniyle cinsel deneyimler. Ortak size yeni bir şeyler denemeyi, açmaya çalışmayı ve teklifine rıza göstererek yanıt vermeyi teklif edecektir.
 5. Nehrin karşısındaki kırsal köprü akrabalık bağlarının bir simgesidir. Yakın gelecekte, kader onları güç için test edecek. Bu aile ilişkileri testi olacak ve davranışınız gelecekteki kaderi belirleyecektir.
 6. Dar bir köprüyü geçmek - kendine güvenmiyorsun, bu yüzden diğer insanlarla ilişkilerin sık sık acı çekiyor. Durumu düzeltmek için, kendini sevmeyi öğrenmelisin, tüm kusurları kabul et ve onurunu geliştir.
 7. Köprüde bir kişiyle tanışmak hayırlı bir işaret. Sevgi dolu mutluluğu bulacağınız ve ideal partnerinizle uyumlu ilişkiler kuracağınız için hayatınızda kaderinizle tanışacaksınız.
 8. Köprüden geçtiyseniz ve gevşemiş olsaydınız, eşinizle olan ilişkiniz de oldukça titrek olur. Tüm bu saplantılı korkularınız - yalnız olabileceğinizden endişe duyuyorsunuz ve endişeniz ayrılmaya neden olacak olumsuz olayları çekebiliyor.
 9. Köprüdeki heykeller - güçlü bir kullanıcı bulacaksınız. Yaşamınızda, tüm sorunlarınızla hızla başa çıkmanıza yardımcı olacak, akıl hocanız, öğretmeniniz ve benzeri düşünen biri olacaksınız.
 10. Köprüdeki hayvanlar - duygularınızı nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyorsunuz ve bu yüzden insanlarla ilişkilerde sürekli problemler ortaya çıkıyor. Duyguları kontrol etmeyi öğrenmeli, sonra sorunsuz ilerleyecektir.

Rüya Miller

Olağandışı kıvrımlara ve yapıya sahip uzun harap bir köprü gördüyseniz, yakında bir kayıtsızlık ve melankoli durumuna düşeceksiniz. Bunun nedeni - sizin için önemli ve anlamlı bir şeyin kaybı.

Daha fazla yorum:

 1. Genç kızlar ve erkekler için köprü, karanlık düşünceler, hayal kırıklığı ve umutların parçalanması hayallerini kurar. Bu olacak çünkü her zaman var olmayan bir ideal arayışı içindeler, her şeyin kusurlu olduğunu unutarak.
 2. Türbülanslı nehir üzerindeki köprüyü geçmek için - hayatında ciddi problemler var, ama çok geçmeden onları başarıyla yenecek ve yeni, mutlu ve sakin bir yaşam aşamasına gireceksin.
 3. Yol boyunca yürürseniz ve aniden yolda bir köprü belirirse, bu olumsuz bir işarettir. Hedeflere ulaşma yolunda, en iyisine olan inancınızı yitirmenize neden olabilecek dayanılmaz bir güç koşulları olacak.
 4. Köprüden çamurlu ve kirli suya bakmak - önemli bir hedefe ulaşmak için çok çaba sarf edeceksiniz, ancak istenen sonuç işe yaramayacak. Doğru yolu seçip seçmediğinizi düşünmeye değer, ruhunuzun tamamen farklı bir şey istemesi mümkündür.

Kadın rüya kitap

Perşembe-Cuma günleri arasında rüya gören köprü - başa çıkamayacağınız korku ve endişelere. Sakin ve yaşam doyumu durumuna geri dönmek zaman alacaktır.

Çarşambadan Perşembeye kadar - hızlı ve doğru bir şekilde yapmanız gereken zor ve sorumlu bir iş bul. Hatalardan kaçınmaya çalışın çünkü her biri size bir kariyere mal olabilir.

Pazartesiden salıya, dünya sizden belirleyici bir eylem gerektirecektir. Bir kenara oturmak işe yaramaz. İstediğinizi elde etmek istiyorsanız, sahip olduğunuz tüm kaynakları, becerileri ve bilgiyi kullanarak denemek zorunda kalacaksınız.

Yanan köprü - bir uyarı. Çok sık, sevdiğinizle birlikte kaybetme veya ayrılma riskini yaşarsınız. Kendi hayatınızı mahvetmemek daha dikkatli olmaya değer.

Pin
Send
Share
Send
Send