Rüya yorumu

Uyumluluk: Sevgi ve arkadaşlıktaki diğer işaretlerle Başak

Pin
Send
Share
Send
Send


Toprak elementi Başak burcu, sağduyu ve derin samimiyet ile ayırt edilir. Pragmatizmle birleşen rüyalık ve romantizm özel bir karakter yaratıyor. Bir miktar kopma ve "doğal olmayan yaratığın" ortaya çıkması aldatıcıdır - Başak her iki ayağında da sağlam durur ve sağduyulu ve zekâlıdır. Uyumluluk düşünün: Diğer burçlar ile Başak. Bir sendika hangi koşullar altında müreffeh olabilir?

Virgo'nun çevrimiçi olarak diğer işaretlerle uyumlu olup olmadığını öğrenin:

Senin burcunOrtak işareti
♈ Koç, Boğa, İkizler, Kanser, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık
(ortak işaretini girin ve "Uyumluluğu Bul" u tıklayın)

Gizemli Merkür ve Bakire'nin karakteri

İşin garibi, ama Merkür Başak'la İkizler gibi bir sirk aktörünün acımasızlığı ve el becerisi ile donatamadı. Ancak cömertçe düşünürün analitik özelliklerini ödüllendirdi. Dünyanın tüm belirtileri arasında, yeni bir hayata girmeye hazırlığı, inisiyatifleri ve her şeye yaratıcı bir yaklaşımı ondan ayıran Başak'tır.

Bakireler arasında birçok bekar erkekle tanışabilirsiniz, çünkü bir aile oluşturmak yaşamlarında temel öncelik değildir. Bakire evliliğe girdiyse, kendisini tamamen evdeki refahı gözetmeye adadı. Üstün titizlikle bir ortak seçimi ve asla döküntü kararları vermeyin. Bakire, uzun süredir seçtiği kişiyle ilgilenebilir ve bir Başak kızı, evlenmeye karar vermeden önce uzun süre düşünecek.

Bununla birlikte, Başaklı kızlar sinsi olabilir ve evlilik onlara maddi imkanlar vaat ederse tutkuyu taklit edebilir. Aynısı erkekler için de geçerli olabilir. Bununla birlikte, Dev'in davranışını ikiyüzlülük olarak kabul etmek imkansızdır, çünkü kişi ve mali durumuyla içtenlikle ilgilenmektedirler. Yani, Bakireler arasındaki evlilikler nadir değildir.

Başaklar, aklın sesini dinleyebilir ve aynı zamanda kalbin emriyle hareket eder.

eksiklikler

Soğukta ve aynı zamanda Dev'e bakarken başka hangi kusurlar bulunabilir? Bunlar şunları içerir:

  • nakit harcamalarla ilgili olarak aşırı meyvecilik;
  • yaşamın zorluklarıyla yeterince başa çıkamama - sersemletme;
  • birine bağımlı olma korkusu;
  • başkalarının sürekli eleştirilmesi;
  • perspektifi görememe - sadece küçük detaylar;
  • her şeye sürekli duyarlılık;
  • temizlik ve düzen için patolojik arzu.

Şeytan Şeytan, bu burç burcunun damgası olmuştur. Aynı zamanda, Bakireler boş noktasının kusurlarını görmezler ve onları duymak istemezler. Saflık sevgisini patolojik bağımlılığa çevirme yeteneği bu işaretin bir özelliğidir. Bakire odanın uzak köşesinde mikroskop bile olmasa bile bir toz lekesi görebilir.

Dünya elemanı

Hepsinden iyisi, yeryüzü ve su elementlerinin Başak temsilcileriyle anlaşabilir. Ancak, iki Bakireler arasındaki evlilikler iyi sonuç vermeyecek: oy hakkı ve karşılıklı mağaralar için mücadele başlayacaktır. Bu nedenle, Virgos'un birbirleriyle buluşmaması arzu edilir. Ayrıca, sendika her ikisinin de ihtiyaç duyduğu duygusal sıcaklıktan yoksun olacak - ancak birbirlerinin kalplerine sıcaklık veremezler. Bakireler arasındaki dostluk pek mümkün değil: sıkıntıdan ölecekler. Ancak bu ikili işletme işbirliğinde fayda sağlayacaktır.

Ancak Toros veya Oğlak ile oldukça iyi bir ittifak olsun. Boğa da kemik iliğinin pragmatistidir, rahatlığı sever ve evde kalmaya eğilimlidir. Bakire önemsemeyle hata bulmaya başlamazsa, birlikte iyi olacaklar. Her ne kadar, sanatsal Toroslar Dev karşısında karşısında müteşekkir bir izleyici ve dinleyici bulacaklar - sadece birinin davranışını eleştirme fırsatı veriyorlar. Genel olarak, sendika çok müreffehdir. Başak, Toros'ta güvenilir bir ortak görüyor, Toros, kendisine verilen önemin Bakire tezahüründen tamamen memnun. Gerisi müzakere edilebilir.

Oğlak Başak için başka bir işaret yok gibi uygundur. Bu pragmatik ve ciddi insanların birliği: ikisi de hayattan nasıl zevk alacağını bilmiyor. Ancak, bu evlilikte, ortakların yanlarında onları aramak zorunda kalacakları bir duygu eksikliği olacaktır. Bu nedenle, ihanetin toprak elementinin eşleri arasında - ortak bir şey. İşletmelerde arkadaşlık ve ortaklık somut sonuçlar doğuracak - tam bir uyum ve karşılıklı anlayış var.

Su elemanı

Ahenkli birlik, kanserli bir bakire olabilir. Her ikisi de aile hayatı hakkında aynı değerlere ve görüşlere sahiptir. Dev'in sürekli açıklamalar yapma eğilimi olmasaydı, bu ikili harika olabilirdi. Ayrıca, Kanserlerin ilişkilerde yeterince duyguları yoktur, çünkü Bakire onlara nasıl verileceğini bilmiyor. Ancak aralarındaki dostluk ve iş birliği her ikisine de fayda sağlayacaktır.

Başak burcu Akreplerle çok sıra dışı bir ilişkiye sahiptir. İkincisi şeytanın duygusal soğukluğunu bir meydan okuma olarak alır ve saldırıya başlar. Akrep çok fazla gitmezse bu ittifak güçlü ve başarılı olabilir. Ancak akıllı Akrep, bağımsız bir Bakire'nin istediği zaman pişmanlık duymadan bırakabileceğini mükemmel bir şekilde hisseder, bu nedenle ilişkiye değer verir ve korur. Akrepler takıntılı ortaklardan nefret eder. Ayrıca bu iki arkadaşlık arkadaşlık ve iş işbirliği içinde başarılı.

Balık, uyumlu bir şekilde Bakirelerle birlikte bulunur. O kadar merhametli ve şefkatlidir ki sürekli olarak gülmeyen bir Başak'ı pozitif duygularla doldurmaya çalışırlar. Balıklar için, Bakire imgesi saflık ve dürüstlüğün bir sembolü olur - bu ideale ibadet ederler. Bakireler, Balıklara seçicilikleriyle yara vermelerine rağmen, ittifak doğru yönde gelişecektir. Aralarındaki dostluk uzun sürmez ve ortaklaşa ortaklaşa verimli sonuçlar doğurur.

Ateş unsuru

Bakire Koç'la birleştiğinde ilginç bir ittifak elde edilebilir: her ikisi de gerçeği anlatmaya bayılır. Başak her durumdaki memnuniyetsizliğini ifade etmek için kullanılır, özellikle de Koç'un sıkça toplumda olma arzusuyla bir hata bulur. Astrologlar, işaretler arasındaki aşk ilişkilerinin mümkün olduğuna inanıyor, ancak arkadaşlık ve işbirliğinin mümkün olmadığını düşünüyor. Her iki işaret de nasıl taviz verileceğini bilmiyor, daima ikna olmuyor.

Leo ile Bakire kraliyet ateşinin dizginlerini gönüllü olarak bırakırsa, uyumlu bir birlik olabilir. Leo daima üstünlüğünü hissetmek ister, bu yüzden liderlik onunla kalmalıdır. Ancak, Bakire'nin doğası ve ardından her şey bozulabilir - insanlarla bir hata bulmaktan çekinemezler. Leo halk arasında gösteriş yapmayı sevdiğinden, kıskançlıktan kaynaklanan skandallardan kaçınılamaz: Başak burcu ve sonra en sevdiği pateni saddles ve sıkıcılığına başlar. İşaretler arasındaki dostluk ortak bir amaç veya bir miktar fayda ile mümkündür.

Başak burcu Yay ile geçinmek için olası değildir: her şeye yaklaşımları çok farklı. Cömertlik ve Yay burcu karakteristik özgürlük sevgisinin birleşimi, Bakire'nin yaşam konumunun çok karşısındadır. Yay, öğretilere ve mağaralara tolerans göstermeyecek - onu özgürlüğü seven ve bağımsız bir kişi olarak bastırıyor. İşaretler arasındaki dostluk da arzu edilmez ve işbirliği sadece kontrendikedir. Başak, insanları sıkıcı ve dürtüsüzlükleriyle beyaz-sıcağa getirebilir.

Hava elemanı

Başak Twins ile buluşmak için kesinlikle kontrendikedir: bu birliktelik büyük denemeler ve hayal kırıklıkları getirecektir. Gemini'nin baş dönmesi başağrısı için dayanılmaz ve sürekli ihanet kalbi kırabilir. İkizlere güvenilmez - yeni bir kız arkadaşı / erkek arkadaşı ile tanışmak da dahil olmak üzere her şeyden etkilenirler. Gemini'nin ikili doğası yalanı değersiz sayılmaz - insanlarla iletişim kurmanın bir yoludur. Bu işaretler arasındaki dostluk da mümkün değildir.

Her ikisi de gelişmiş bir zekâya sahip olsa da, Kova burcu Virgos için kontrendikedir. Kova eleştiriye ve dürtülere tolerans göstermeyecek ve Başak Kova burcularının egoizmini sevmeyecek. Başak, Kova gibi nankör bir insan için rahat bir yaşam sağlamak için çaba sarf etmeyecektir. İkili de işbirliği içinde elverişli değil: Bakire her hata için Kova'yı kesmeye başladı, bu da öfkesine yol açtı. Bu işaretler, nadiren yapılan toplantılar sayesinde yalnızca aşina olabilir.

Fakat Terazi ile birlikte, Virgos tamamen uyumlu bir birlik oluşturabilir: İhtiyaç duydukları duyguları elde edecekler ve Terazi nasıl bir ifadeyi görmezden geleceğini biliyor. Bununla birlikte, bu ikilemde de bir uzlaşmaya ihtiyaç vardır: Bir Başak kadını Terazi'nin üstünlüğünü hissetmesine izin vermelidir. Küçük bir haraç ve sendika güçlü ve dayanıklı olacaktır. Ayrıca iş alanında, bu çift iyi pratik sonuçlar elde edecek.

Videoyu izle: Boğa Burcunun Aşk Hayatı (Haziran 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send