Rüya yorumu

Bal adı Assel değeri - karakter, kader ve kariyer

Pin
Send
Share
Send
Send


Eski Türk dilinden gelen Arap kadın ismi Assel “tatlı”, “bal”, “ihale”, “akşam”, “pürüzsüz” olarak çevrilmiştir. Adı o kadar eskidir ki, bu çevirilerden hangisinin doğru olduğunu söylemek zordur.

İsmin küçültülmüş şekli: Asechka, Asya, Selya, Aselechka.

Ortodoks inancında, Assel ismi, bu isimle bir aziz bulunmadığından işaretlenmemiştir. Kızlar farklı, ünsüz bir isim altında vaftiz edilir.

karakter

Başkalarının güvenini kazanma yeteneğine sahiptir. İhtiyatlı, felsefeyi sever, dürüst, iyimser, kibar, başkaları tarafından barışçıl olarak algılanır. En zorlu yaşam koşullarına uyum sağlayabilmek, çevresindeki dünyadaki güzelliği görmek. Assel'in hiçbir olumsuzluk niteliği yoktur, onunla ilgili izlenimi bozan sadece şüpheler vardır.

kader

Kız Assel nazik ve sempatik, yardım etmeye hazır büyüyor. Hayvanlarla ilgilenmeyi, savunmasız yavruları ve yavru kedileri toplamayı sever. Okulda Assel öğretmenlere sorun çıkarmaz, özenle öğrenir, iyi notlar alır, sınıf arkadaşlarıyla nasıl arkadaş olunacağını bilir. Okul yarışmalarına, performanslarına ve olimpiyatlara katılmayı reddetmez.

Ekstrem sporlardan hoşlanmıyor, onlardan güzelini tercih ediyor - dans etmeyi, yüzmeyi, jimnastik yapmayı başardı. Nasıl dokunsal davranacağını, konuşmacıyı dinleyeceğini ve kendisine emanet edilen sırları sakladığını biliyor, genellikle yönettiği savaşçı partileri her zaman uzlaştırmaya çalışıyor. Verdikleri sözlere karşı çok sorumlu bir tavır, her zaman onları yerine getirir. Asla kaderden şikayet etmeyin, her şeyi olduğu gibi alın.

Assel bir yetişkin olarak daha kısıtlı hale gelir, herkesin hak etmediğini fark ederek herkese yardım etmeye çalışmaktan uzaktır. İnsanları anlamayı öğrenir, kendini korumak için onları biraz zorlamaya başlar. Assel, her zaman güvenebileceği birkaç yakın arkadaşının olduğu arkadaşlarıyla çevrilidir.

sağlık

Hızlı bir hastalıktan iyileşme, güçlü kız, daha az diğer çocuklar, hasta büyür. Hayatı boyunca vücudu birçok hastalıktan koruyacak çok fazla enerjiye sahip olacak.

kariyer

Zaten çocukluk döneminde Assel, büyüyünce kimin çalışacağını biliyor. Ve çoğu zaman bu çalışma Assel'in en iyisini başardığı iletişim ile bağlantılı olacaktır: sosyal hizmet uzmanı, gazeteci, TV sunucusu, idari çalışan, danışman. Meslektaşların ve yetkililerin ona saygı duymasını ve takdir etmesini sağlamak onun için önemlidir.

İstediğiniz hedefe ulaşmadan önce Assel bir plan yapacak ve onu takip edecek. Assel'in çalışmalarının maddi yönü ruhsal olandan sonra ikinci sırada. Eğer iş yüksek ücretli fakat çok gerginse, Assel onu düşük ücretli, ancak favori bir iş için kolayca terk eder. Övüldüğünde onu seviyor, övgü olmadan denemez.

aşk

Güzel, ama yalnızca kendisini rahat hissettiği, rahat hissettiği, fiziksel veya psikolojik olarak küçük düşürmeyeceği bir adama izin verecek.

aile

Seçilmiş biriyle evlenmeden önce, yıllarca onu kontrol edecek, ona yakından bakacak. Eşi için Assel, zor durumlardan çıkmanın yolunu soran, güvenilir ve güvenilir bir eş olacak. Çocuklar için dünyadaki en iyi anne olacaklar. Ailenin uğruna en sevdiğim işi bile bıraktım. Hafif ve uyumlu yapısına rağmen, kayınvalidesi ya da kayınvalidesi düşmanca davranır, çünkü çocukların ebeveynlerinden ayrı olarak kendilerinin büyüdüğü ve kendi yaşamları olduğu düşüncesiyle başa çıkamaz.

Erkek Adı Uyumluluğu

Evlilikte:

 • Mükemmel: Alexander, Timofey, Nikolay, Stepan, David, Vadim, Mikhail, Egor, Arseny, Konstantin, Semyon, Igor, Ruslan, Yury.
 • Kötü: Maxim, Gleb, Victor, Dmitry, Peter, Vladimir, Leonid, Elisha, Andrei, İvan.

nişanlar

 • Gezegen - Venüs.
 • İsim rengi - Yeşil.
 • Mevsim - Bahar.
 • Şanslı numara 6.
 • Burç - Boğa burcu.
 • Totem hayvanı - Jay.
 • Bitki - Ayçiçeği.
 • Ağaç - çınar.
 • Mineral Maskot - Carnelian.

Assel adında ünlü insanlar

Videoyu izle: Sahte bal deneyi - Osmanlı YemekleriTurkish food (Eylül 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send