Rüya yorumu

Bir erkeğe yazışma yoluyla nasıl ilgi duyulur, dikkatini çeker

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir erkekle yazışmada ilgi nasıl? İlişki arayışı içindeyseniz, kesinlikle soruyu sorun. Bir zamanlar da önüme koydum. Şimdi size internette karşı cinsle kurulan iletişimin sırlarını anlatmak istiyorum.

Aşk ve İnternet

Gelişmiş bilgi teknolojisinin modern çağında, İnternet'teki ikinci yarısının aranması çok az kişi için kafa karıştırıcıdır. Ve burada ne söylenecek - çoğu insan, aynısını, dünya çapındaki ağın yardımıyla tanıyor.

Gerçekten de çok kullanışlıdır - sadece seçilen arkadaşlık sitesinde bir profil oluşturun ve erkeklerle yazışmalarınızı sürdürün. Zorluklar genellikle tam olarak iletişim aşamasında ortaya çıkar - daha güçlü cinsiyetin değerli temsilcilerinin ilgisini çekebilmeli ve zaman içerisinde cinsel manyakları ve diğer sapıkları tanıyabilmelisiniz.

Kural olarak, sitedeki açıkça yüce olmayan duyguları arayan endişeli AİHM'ler, iletişimin ilk dakikalarından itibaren kendilerini sunar - size tüm erotik fantezilerini ve erotik cümlelerini yazmaktan çekinmeyeceklerdir. Bunlar derhal yasağa gönderilir ve düzgün bir erkek ya da erkek aramaya devam eder.

Burada, aşağıda sunulan ipuçlarını kullanmanızı öneririz.

Kendine dikkat et

Bir tanışma alanında seyahat ettiğinizi ve hayallerinizdeki genç bir adamın sayfasını yanlışlıkla keşfettiğinizi varsayalım: dikkatini çekmek için ne yapmalı? Cevabın bir kısmının zaten söz konusu olduğunu fark etmediniz mi? "Dikkat çekmek" gereklidir.

Birçok kız ilk erkeği yazarken kendilerini utandırıyor. Neyse ki, tanışma siteleri bu anı sağladı ve sevdiğiniz kişiye bir fotoğraftan hoşlanma veya "göz kırpma" yapma gibi bir işlev sunuyor. Bununla başlayabilirsiniz - kim bilir, belki adam sayfanıza gider, ve sizi o kadar beğenir ki, bağımsız iletişim kurmaya devam eder.

Belirtilen yöntem işe yaramadıysa, daha radikal davranmanız gerekir. Yine de önce sen yazmalısın. Bunu çok ciddiye almayın, hiç kimse bu MCH ile hayatta buluşup buluşmayacağınızı veya belki de kaderinizin tamamen farklı bir açı beklediğini bilmiyor. Sadece ilk adımı rastgele at.

Peki, ilgilenen adama ne yazmalı?

 • İltifat edin, ancak MCH'ye değil, örneğin fotoğrafındaki doğanın güzel yerine, sevgili hayvanına veya onunla ilişkili başka bir şeye. Örneğin, şöyle yaz: "Ne güzel! Ben de kedilere tapıyorum." Böylece, övgülerinizi aynı anda ifade eder ve kendi kişinize dikkat çekersiniz.
 • Başka bir seçenek yardım istemek. Doğru, sadece ortak çıkarların varlığında çalışacaktır. Örneğin, kırılmış bir bisikletiniz var ve ilgilendiğiniz adamın bisikleti de sevdiğini görüyorsunuz - profilinde onlarla birlikte bir fotoğrafı var.

O zaman, tesadüfen tanıyıp tanımadığını sorarak, şehrinizde bu tür taşımayı nerede etkili ve ucuz bir şekilde tamir ettiklerini sorabilirsiniz. Elbette, yeterli MCH size cevap verecektir ve orada, kim bilir belki iletişim daha da devam eder.

Kara listedeki erkeklerle tanışmak için verilen ifadeler nelerdir?

 • “Merhaba, nasılsın?” - çok titiz, dikkat çekmesi pek mümkün değil.
 • "Sıkıldım, nasıl neşeleneceğini söyler misin?" - Beklediğiniz cevabı tam olarak alamayabilirsiniz.
 • "Bütün erkekler kötü, onlardan biri misin?" - burada, dedikleri gibi, yorum yapmadan.
 • "Çok güzelsin" - uygunsuz bir iltifat, kızdan en azından garip sesler.
 • "Böyle bir adam bir tanışma sitesinde ne unuttu?" - önceki cümlenin devamı. Bir erkeğin iletişimin en başından beri sizinle ilgili bir “tacı” olmasını ister misiniz?

İletişim geliştirmek

Bir erkeğin dikkatini çekmeyi başardı ve size cevap vermeye başladıysa, sıradaki görev iletişimin daha da geliştirilmesi. Bunu yapmak için sayfasını dikkatlice incelediğinizden emin olun: bir hobi, iş yeri, eğitim hakkında bilgi, müzikal tercihler, kötü alışkanlıklara karşı tutum vb.

MCH sayfası neredeyse boşsa, çok şanslısınız - ondan tüm soruları bizzat öğrenmek için harika bir fırsat var. Aynı zamanda, cevapların şeklini gözlemleyin - genişletilmiş biçimde cevap veriyor mu veya kısa bir “evet” ve “hayır” ile sınırlı mı? Karşılığında bir şey mi istiyor? Hobileriniz, işleriniz ve işlerinizle ilgileniyor musunuz? Kendinize ilgi duymadığınızda bir erkeğe empoze etmenin bir anlamı yoktur. Kalbinde bir yer için başka bir aday beklemek daha iyidir.

Böylece, sonuç - sadece kendinize karşılıklı bir ilgi görerek iletişim geliştirmeye devam edin.

Bir erkeğe ilgi nasıl sağlanır?

MCH ile sürekli iletişimde aşağıdaki ipuçlarını kullanın.

 1. Kendin ol. Çok sık, kadın cinsiyet, erkeği memnun etmek için, tamamen farklı bir rol oynamaya başlayarak taklit eder. Bunun kesinlikle bir anlamı yok, çünkü er ya da geç, gerçek hala ortaya çıkacak. Sonuçların ne ile çözüleceğini daha iyi düşünüyorsunuz?
 2. Kibar ol. Eğitimli ve kibar davranış her zaman modadır. Bu nedenle, kibarca selamlamanız, hoşça kal demek, alınan iltifat veya tavsiyeler için bir kez daha "teşekkür ederim" demekten korkmayın. Özellikle yeminli - kaba ve kaba sözlerden vazgeçtiğinizden emin olun. Kibar, iyi yetişmiş bir insanın yanınızda olmasını istiyorsanız, ona göre davranın.
 3. "Evet" şakalar ve mizah. Komik şaka yapabilme becerisi basitçe paha biçilemez, erkekler için, kızlar için. Genç bir bayan nasıl şaka yapılacağını bilirse, bir adamı güldürebilir, yanlarından şakalar anlar ve onlara neşeyle tepki verir - onunla iletişim kurmak gerçek bir zevk olacaktır.
 4. İltifat yok. Yasaklama, şekerli küçük cümlenin kullanımı mükemmel bir yasak altında. Tabii ki, bazen samimi bir iltifat yapmak oldukça mümkündür. Sonuncusu görünümle (örneğin, pompalanan kaslar) veya bir şeyi mükemmel bir şekilde anlama yeteneği ile ilgili olabilir. Asıl mesele, içten olması ve çok sık olmaması gerektiği (erkeklerin ele geçirilmesi önerilmez).
 5. Empoze edilemez. Bir adama günde bir milyon mesaj yazmayın! Size hemen cevap vermediyse - belki meşgul, çevrimiçi değil ya da sadece uyuyor. Başka bir soru, bu her zaman olduğu zaman - bu düşünmenin açık bir nedenidir.
 6. Dikkatlice sor. Sorular iyi, fakat sadece alakalılarsa. Eski kızlarla ilgilenmek için tarihin ilk evresinde geçmiş kişisel yaşamı etkilemek gerekli değildir. Gelecekte, iletişim daha da yaklaştığında, bu konuya geri döneceksiniz ancak bu süre için bekleyin.
 7. Mahrem konular hoş değil.. Yabancı MCH ile çok dürüst olmayın. Kuralın istisnası, kendiniz bir gece için bir ortak aradığınız zamandır. Diğer tüm durumlarda, henüz çok az bilginiz varken, cinsel deneklerden kaçınmalısınız. Gelecekte, her şey yolunda giderse, yetişebilirsin.
 8. Yaygın iyimserlik. Kimse sızlanmaktan hoşlanmaz, her zaman bir şeyden şikayet eder ve etrafındaki her şeyden ve memnuniyetsizdir. Konuşmanızın çoğunlukla olumlu olması önemlidir. Hayatınızdaki sıkıntılardan hemen şikayet etmemelisiniz. Bunun bir istisnası, adamın kendisinin problemini anlattığında ortaya çıkması ve sadece onu desteklemeniz durum olacak.

Birbirinizin başarısızlıklarını veya hastalıklarını tartışmaya başlamak için henüz bu kadar tanıdık değilsiniz. Tamamen uygunsuz iken benzer. Genel temalardan memnun olun - edebiyat, seyahat, sinema, ilgi alanları, yakın akrabalar, geçmişinizin komik hikayeleri.

Umarım yazışma yoluyla bir erkeğin ilgisini nasıl çekeceğiniz ve ilgisini kendiniz için nasıl koruyacağınız daha net bir şekilde ortaya çıkmıştır. Bir sonraki adım zaten geride kaldı - gerçek hayatta bir toplantı için bir teklif olacak. Bir tarih ile gecikmemek daha iyidir - uzun bir yazışma çok zaman alır, ancak sonunda bir fayda sağlamaz.

Ve eğer MCH sizi uzun bir süredir toplantıya çağırmazsa, bu düşünmenin bir nedenidir: sitede ne amaç var? Kız arkadaşı mı, karısı mı var? Belki de sadece eğleniyor, internette ciddi bir şey aramıyor mu?

Sonuçlar çizin ve konuyla ilgili videoyu izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send