Rüya yorumu

Hayal kitabındaki zombi hayalleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Zombilerin neyi hayal ettiğini bulmak için, bu makaleyi en iyi rüya kitaplarında topladığım yorumlarla okuyun. Ve yakın zamanda sizi neyin beklediğini anlayacaksınız, nasıl davranacağınız konusunda ipuçları alacaksınız.

Rüya kitaplarının yorumlanması

Bir rüyadaki zombiler, yaşamasını engelleyen bir kişinin kötü alışkanlıklarını ve kötü alışkanlıklarını kişileştirebilir. Bu bir sinyal olabilir - kendin üzerinde çalış, aksi halde büyük problemlerden kaçınmazsın.

Daha fazla yorum:

 1. Güneş Evi'nin Rüya Kitabına göre, rüyalarınıza düşmeyi bırakmalı ve gerçek eylemlere gitmelisiniz, aksi halde olukların dibinde kalma riskini alırsınız. İnsanlara fayda sağlamak ve amaçlarına ulaşmayı öğrenmek için kendi yetenek ve yeteneklerinin gelişimine katılmalısınız.
 2. Yaşayan ölülerden vurup çaresizce onlara karşı koyduysanız, gerçek hayatta her zaman tüm zorluklara uygun bir destek vereceğiniz, engelleri başarıyla yenebileceğiniz ve herhangi bir işe girebileceğiniz anlamına gelir.
 3. Düşen bir düzlemde olmak ve etraftaki insanların nasıl zombilere dönüştüğünü görmek - umutların çöküşünden kurtulmak için. Hayalini, yıllarca yerine getirdiğin şey gerçekleşmeyecek. Kendiniz için doğru yolu seçtiğinizi düşünmeye değer.

Psikolojik rüya kitabı

Bir zombi görüntüsünde sevilen birini görürseniz, bu bir rüya uyarısıdır. Sen tehlikedesin, ama henüz farkında değilsin. Bu nedenle, güvenlik önlemlerini güçlendirmeli ve çevrenizdeki her şeye özen göstermelisiniz.

Diğer yorumlar:

 1. Konuşan zombilerin işitilmesi - kötü haberi duyduğun için umutsuzluğa daldığın ve uzun süre normal hayatın dışında kalacak. Tamamen silahlı olağan işlere geri dönmek için dinlenmeli ve güçlenmelisin.
 2. Yaşayan ölülerle konuşun, bunun sizin babanız olduğunun farkına varın - sizi engellemek için tüm güçleriyle çalışan düşmanlara ve dedektörlere dikkat etmeniz gerekir. Size karşı entrika yapıyorsunuz, bu yüzden düşmanı birkaç adım öne geçmeye çalışmalısınız.
 3. Bir zombi annesinin görüntüsü - boşta ve isyankar yaşamda yorgunsun. Eğer durmazsanız, bağımlılıklarının üstesinden gelme, o zaman bu er ya da geç mutsuzluğa yol açabilir. Kendini toparlamaya çalış.
 4. Festivaldeki neşeli zombiler - kişisel felaketinize yol açabilecek küçük hatalar yaparsınız. Kafanız karıştı ve yaşam boyunca yanlış yöne ilerliyorsunuz. Değerlerinizi, özlemlerinizi ve arzularınızı yavaşlatmaya ve yeniden değerlendirmeye değer.
 5. Size işkence etmeye başlayan zombiler - genellikle başkalarına verilen sözleri yerine getirmezsiniz. Ve bu büyük sıkıntılara neden olabilir. Kendi yaşamlarına ve kendilerine verdiğiniz yükümlülüklere karşı daha sorumlu bir davranış olmalıdır.

Hayallerin yorumlanması üzerine öğretici

Bu rüya kitabında ölüm ve buna bağlı olarak yaşayan ölüler bir imha sembolüdür. Ancak olumsuz anlamda değil. Bu, örneğin kötü alışkanlıkların, bir ilişkinin, sevilmeyen bir işin imhasıdır. Yani, geçmişte bıraktıklarınızın sembolü, ilerlemeye ve yaşamınızın tüm alanlarını geliştirmeye devam etmek.

İşte yorumlar:

 1. Hamile zombiler - hayatınıza en çok zarar veren karakter özelliklerinden kurtulursunuz. İlk başta, yeni duruma alışmak zor olacak, ama yavaş yavaş her şey normale dönecek.
 2. Kendinizi bir zombi olarak görmek hayatınızı çarpıcı biçimde değiştirir. İlk başta yapması zor olan yeni koşullara adapte olmak zorunda kalacağız. Ancak, yavaş yavaş gerçekleşen şeyin, gelişiminiz ve kendini gerçekleştirmeniz için çok büyük bir ivme haline geldiğini anlayacaksınız.
 3. Savaş alanında askeri üniforma içinde yaşayan birçok insanı görmek - uzun ömürlü ve mutlu yaşlılık. Günlerin geri kalanında refah içinde yaşayacak ve etrafını seven insanlarla, sadık ve sadık arkadaşlarla çevrili olacaksın.
 4. Olağandışı kıyafetler içindeki muhteşem zombiler haberi büyük ölçüde şaşırtacağınızı kabul etmişlerdi. Aynı zamanda yakın arkadaşlarınız arasında bir çocuk sahibi olmanın haberi olabilir.

Aile rüyası

Ölüm önderliğinde zombileri tırpanlı yaşlı bir kadın şeklinde görmek - kardinal değişiklikler. Yeni bir işe başlayabilir ve eski işinizden ayrılabilir, ikinci yarıda tanışabilir veya uzun zaman önce size işkence eden bir sorunu çözebilirsiniz.

İşte başka bir yorum:

 1. Televizyonda sıkça gördüğünüz zombi politikacısı, tüm insanlık için bir kehanet. Bu, büyük ülkelerden birinde yeni bir yöneticinin iktidara geleceği anlamına geliyor. O akıllı ve adil olacak. Ve onun politikaları dünyadaki olayları değiştirecek.
 2. Hastane zombileri - Gerçek hayatta karşılaştığınız adaletsizliğe. Ve bunu önleyemezsiniz, sadece koşulları kabul etmek ve tam olarak sunmak için kalır.
 3. Size saldıran ve tehditkar davranan yaşayan ölülerin kalabalığı - hastalığa. Başlattığın sağlık problemlerin var. Ve çok yakında kendini hissettirecek. Uzun bir süre uzanıp kendinizi işten mahrum bırakacaksınız.
 4. Zombiler, canlı insanlara işkence etmek - yakın insanlar sizi kandırıyor ve bu yakında sizin tarafınızdan bilinecek. Bu nedenle, sosyal çevreniz değişebilir, başka, daha sadık ve sadık insanları da içerecektir.
 5. Eğer zombiler yakınlardaki ölümünden bahseder ve hatta bir randevu çağırırsa, sevinebilirsin. Bu gün para ile tüm sorunlarınız sona erecek. Tasarruf etmeyi bırakacak, daha fazla kazanacak ve tüm finansal sorunları unutacaksınız.

Videoyu izle: İnternetteki En Korkunç 25 Zombili Ürün (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send