Rüya yorumu

Lia: isim, tılsım ve astrolojinin anlamı

Pin
Send
Share
Send
Send


Birçok insan çocuğa uzun ve karmaşık bir isim vermeye çalışır - çocuklukta çocuklar onu kısaltır ve Alexander Sasha, ve Clementine Klepa olur. Ancak, bazen kısa bir isim derhal doğum belgesine eklenir. Doğru mu Bir kızın kaderi bu özlüğü nasıl etkiler?

Leah ismi ne anlama geliyor, nereden geliyor?

Bu incil ismi bize İbranice dilini verdi. O kadar eskidir ki, görünüşe göre hangi kelimenin “itici” olduğunu tam olarak söylemek bile zordur. Filologlar "inek", "doe", "ceylan" kelimesinden geldiğinden emindir, bu nedenle "hemşire" ve "narin" anlamına gelebilir. Hala modern Yahudiler arasında çok popüler olarak kabul edilir.

İncil'de, İsraillilerin kurucusu Yakup'un eşi olan Rebekah'ın kız kardeşi de buna çağrıldı.

Arkadaşlar böyle bir kızı çağırır: Lyichka, Liika, Lika, Lily, Liechek, Lyenka.

Diğer ülkelerde, bu adın bu tür sürümleri vardır: Le veya Leah (İngiltere, ABD), Leah (Almanya), Leah veya Le (Fransa), Leah (İspanya, İtalya), Ria (Japonya).

Hangi karakter bu kısa adı veriyor?

Avantajları: Bu nazik, neşeli, şaka yapabilen ve gülebilen bir kadın. Arkadaşlar bunu daha uygun ve güvenilir buluyorlar. Dıştan, utangaç, ama kız her zaman onun yeteneklerine güveniyor. Neyin değerli olduğunu ve neyin değerli olduğunu iyi biliyor. Biri onu küçük düşürmek isterse başarısız olur. Nazik ve kibar Leah suçluya iniş vermeyecektir.

Dezavantajları: O, onlardan bir anlam beklerken insanlara güvenmez. Akrabalarında bile, yarı silahlanmada ve hemen değişiklik yapmaya hazır. Aynı zamanda yetenekli bir manipülatördür, bazen ahlak ve dürüstlüğü tamamen görmezden gelir.

Ülkemizin adını taşıyan taşıyıcının kaderi

 • Çocukluk, anaokulu, birinci sınıflar. Bu kız - bir sarkaç gibi: sadece güldü, zaten ağlıyordu. Bu çok meraklı bir bebek, uykuya dalmış anne "gökyüzünün neden mavi olduğu" konusuna yüzlerce soru soruyor ve bir yastık olup olmadığını öğrenmek için tanımadık bir Barbosa'ya kolayca göz atabiliyor, bu yüzden ebeveynler bir an için gözlerinden kaçmasınlar. Onu eğitmek zor, ama çok fazla sevgi ve sabır koyarsanız, anne başarılı olacak.
 • Okul yılları Kız, karakterinin kontrolünü zayıfça kontrol altına alıyor, bu yüzden okulda onun için zor. Ama sadece en iyi notları almak istiyor, böylece öğretmenle kolayca konuşabiliyor.
 • Gençlik, öğrenciler Bu, duygularını asla gizlemeyen bencil bir kız.
 • Olgun yıllar. Bu kadının en büyük sorunu, yaşam beklentileri ve Leah'ın gerçek başarıları arasındaki çöküş olarak adlandırılabilir. Ancak, hayatında tam bir fiyaskoya maruz kaldığı söylenemez: gerçek bir aktris (ve nasıl kullanılacağını bilir), göze çarpan, parlak bir kişilik, çok kadınsı.

Tılsımlar ve astroloji

 • Bu ismin gezegeni: güneş.
 • Renk adı: kırmızı.
 • Bu ismin altında en uygun olan yıldız işareti: Koç burcu (21 Mart-20 Nisan tarihleri ​​arasında doğan).
 • Taş maskotu: kehribar.
 • Totem hayvanı: antilop.
 • Isınma tesisleri: Deve dikeni ve hurma ağacı.

Melek Günü: 22 Mart - sadece Katolik takvime göre. Bu günde, Kutsal Roma Leahini okumak gelenekseldir. Dul, bu zengin Romalı kadın bir manastıra emekli oldu ve inançlı kardeşlerine dindarlık ve sadaka örneği gösteren çok dindar bir yaşam sürdüler. Geleneksel olarak, bu kutsal dua dullar.

Leah'in farklı yaşam durumlarındaki eylemleri:

 • Aşk. Bir çift olarak, bu kız baskın olmayı tercih eder, ancak bunu engelleme yapmaz, bu yüzden eşinin duygularına zarar vermez. Bir erkekle çıkmaya başladıktan sonra, gerçekten onunla ilgileniyor ve gerçekten seviyorsa, onun için birçok fedakarlık yapabilir.
 • Ailesi. Hepsi karmaşık. Leah bekliyor, beyaz atlı bir prens değilse, o zaman en azından bir oligark ve bu adamlar ona dikkat etmek için acele etmiyorlar. Eh, kız bir orta kademe yönetici ile bir "demet" kader inşa etmek istemiyor. Ve nihayet sicil dairesine gitmeyi kabul etse bile, çoğu durumda tercihinden memnun değil.
 • Çocuklar. Onları istiyor, ama açıldığında hayal kırıklığına uğradı. Ne de olsa ortaya çıkıyor, çocuklar Instagram'da sadece mutlu fotoğraflar değil, uykusuz geceler, sonsuz parasızlık, sümük ve sinir krizi geçiriyorlar. Dayanılmaz!
 • İşi. Bu delici genç bayan neredeyse ilk günden itibaren liderlik etmek istiyor. Ve eğer yönetmen onu bir yönetim pozisyonuna sokarsa, yanılmayacaktır: Lia sıkı ve hatta biraz otoriter olacak ve hızlı bir şekilde daha iyi sonuçlar elde edecektir (ve genel olarak, bazı kuruluşlarda sadece her şeyin üzerinde durduğu insanlar üzerinde). Ve belki de okulda bu kadının zayıf izleri vardı, ama keskin zekası sayesinde her zaman nasıl ve ne zaman hareket edeceğini tahmin etti.
 • Meslek seçimi. Patronlara gitmezse, Leah iyi bir notere, bir muhasebeciye ve bir banka müdürüne sahip olacak. Ayrıca tiyatroda veya film stüdyosunda açık kollarla karşılanacak.
 • Sağlık. Özellikle çocukluk döneminde hassas. Kız çok sinirlendiğinde, derhal zayıflığına karşı bağışıklık verir ve soğuk algınlığı ve virüsler “sürünmeye” başlar. Ayrıca zayıf noktası sindirim sistemi olabilir.

Hangi adamla ilişki kuracağın ve hangisiyle - hayır

Volkanik bir patlamaya benzeyen roman: Andrei, Artem, Boris, Valery, Gleb, Dima, Yegor, Igor, Kirill, Aslan, Leonid, Kolya, Nikita, Rostislav, Sasha, Taras, Fedor.

Başarılı romantizm, evlilik: Anatoly, Bogdan, Boris, Vasily, Valentin, Veniamin, Vitalik, Victor, Gena, Gleb, Dmitry, Daniil (Daniel), Yegor, Zakhar, Ilya, Kostya, Matvey, Mark, Kohl (evet, bu ne bir erkek Leah için en iyi ortak olarak adlandırılabilir), Peter, Ruslan, Roma, Semyon, Svyatoslav, Edward.

Kötü ilişkiler: Adam, Anton, Arthur, Vladimir, George, Denis, İvan, Oleg, Stepan, Stanislav, Philip, Yuri, Yaroslav, Yang.

Ülkesinde ve yurtdışında tanınmayı sağlayan isimler

 1. Lia Mara (1897-1960) - Almanya'dan sessiz film oyuncusu. Riga'da doğdu (o zaman şehir Rus İmparatorluğu'nun bir parçasıydı).
 2. Lia de Putti (1897-1931) - Macaristan'dan sessiz sinema oyuncusu. Bir vampir rolü o zaman çok şık gerçekleştirdi.
 3. Lia Eliava (1934-1998) - Gürcistan Halk Sanatçısı, filmlerde oynadı ve tiyatroda sahne aldı.
 4. Lia Bugova (1900-1981) - Ukrayna Halk Sanatçısı, tiyatroda sahne aldı.
 5. Lia Akhedzhakova (1938) - sinema ve tiyatro oyuncusu. Dinyeper'da doğdu, Maykop'ta büyüdü, çoğunlukla Moskova'da çekildi. Yeteneği yönetmen Ryazanov tarafından keşfedildi (en iyi rolleri, The Garage'daki bekar bir anne olan The Old Hats'taki Lyuba) The Office Romance'den İnanç sekreteri rolü olarak kabul edilir.
 6. Lia Vladimirova (1938) - Rus şairinin yaratıcı adı. Moskova'da doğmuş bir yetişkin İsrail'e göç etti. Şiirleri Rusça ve İbranice olarak yayımlandı.
 7. Leah Goldberg (1911-1970) - yazar, İsrail'den şair. Ülkelerinin Devlet Ödülü'nü aldı.
 8. Lia Kim, Kore'den gelen modern bir koreograf.
 9. Lia Stal, modern bir Ukraynalı pop şarkıcısı.
 10. Lia Kebede (1978), Etiyopya'dan bir süpermodeldir. Ayrıca film çekmek ve kıyafet yapmakla da ünlüdür.
 11. Lia Dyson (1986) - Japon modeli, popüler müzik tarzında şarkıcı. ABD'de doğdu. Japonya'da, adı “Ria” olarak telaffuz edilir, çünkü bu ülkede “ben” sesi yoktur.
 12. Lea Michelle (1986) - Amerikalı şarkıcı ve aktris ("Losers" adlı TV dizisinde rol aldı).
 13. Leah Pipes (1988) - ABD'den bir başka oyuncu ("Bir pansiyondaki dere").

Eğer bir Hristiyansanız ve bu adı kızınız için seçtiyseniz veya Leah adını kendiniz taşıyorsanız, din adamlarının sizin için özel bir nominal dua oluşturduğunu bilmek sizi mutlu edecektir. Ona Rab'be dönersek, iyi bir sağlık kazanacaksınız ve hastalık zaten sizi rahatsız ediyorsa, hızla gider. Duanın sözlerinin yanı sıra, cennetteki hamileliğinizin simgesi, bu videoda göreceksiniz:

Videoyu izle: El Falı ve Eldeki Çizgilerin Anlamları (Mayıs Ayı 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send