Rüya yorumu

Valeria - Farklı yaşlarda bir kızın karakteri, isim ve kaderin anlamı

Pin
Send
Share
Send
Send


Valeria - sağlık ve güç anlamına gelen "valeo" kelimesini temel alan Latince adı, adı "güçlü", "güçlü", "sağlıklı" olarak çevirir. Erkek adının kadın versiyonu Valery. Buna böyle bir kız diyen anne-babalar sadece sağlığına değil, aynı zamanda büyük içsel sertliğe ve yaratıcı potansiyeline sahiptir.

Valeria'dan sıkılmayacaksın, o çok duygusal, tahmin edilemez.

Lera için mutluluğun veya mutluluğun küçük ve önemsiz nedenleri çok ağırdır, aşırı derecede şiddetli olduğu için mutlu ya da üzgündür, ancak aynı zamanda kolayca yatıştırılmaktadır. Bir yandan, duygularında dürüst ve samimi, bir yandan da kılık değiştirmenin nasıl gerekli olduğunu bilmediğini bilmez, diğer yandan, çoğu zaman kendisi bile bu tür ruh hali değişimlerinin nedenlerini çözemez, dolayısıyla Valeria aynı anda açık ve gizemlidir.

Valeria’nın olumlu özellikleri samimiyet, kalp sevgisi, neşelilik, sebat, kendine güven ve amaçtır. Asla sıkılmayacak, her zaman yapacak bir şeyler bulacaktır ve eğer beğenisine dönerse, içindeki yüksekliklere ulaşacaktır. Valeria, duyguları bakımından zengin, karakterinin tüm dürtüsüzlüğü ile çok çalışabiliyor ve sevdiği çalışmalarına kendini verebiliyor.

Olumsuz özellikler - afet, dengesizlik, sıcak öfke, kaprisellik, dokunuşluk. Tahmin edilemeyen doğası nedeniyle, Valeria'yla iletişim kurmak zordur - eğer onu incitmeyi düşünmediğiniz zaman sözlerinizde veya davranışlarınızda rahatsız edici bir şey bulursa ve onu duymaktan, sesini yükseltmek ve derhal size bildirmek için çok kırgın olabilir. ifadeler için çekinmeyin.

Valeria'ya bir yaklaşım bulmak kolay değildir, ancak başarılı olunca Lera, yalnızca senden bir şey saklamakla kalmayacak, kıskançlıktan değil, zaferlerine içtenlikle sevinecek, sadık bir şekilde sevinecek ve bu herkese verilmez.

Valery isminin diğer çeşitleri

Dört hecenin güzel aristokrat ismi daha kısa ve daha basit çeşitlere sahiptir: Valera, Valerka, Lera, Lerka, Lerchik, Lerochka, Lerunya, LeRusha, Lerusya, Lerukha, Valya, Valesha, Valiunya, Valusya, Valiuha, Valya, Valesha, Valiunya

Bu isim dünyaya yeterince yayıldı, farklı dillere taşındı:

 • İngilizce - Valerie (Valerie okur, son heceye vurgu yapar);
 • Fransızca - Valérie ve Valère;
 • İspanyolca - Valeria;
 • İtalyanca - Valeria;
 • Almanca - Valerie, Valeria;
 • Lehçe - Waleria;
 • Ukraynaca - Valeria;
 • Belarusça - Valery;
 • Sırpça - Valerija'da.

Valerie karakteri

Valeria adındaki kadının karakteri basit değil ama hoş, samimiyetinden ve yalan söyleyememesi nedeniyle hoşlanmıyor. Bazen duygularını başkalarına bulaştırabilir. Valeria size hayran kalırsa ve sizi övürse ve içtenlikle yapar, fiyatınızı böyle bir fiyata satın almak için bir amaç olmadan, benlik saygısını arttırmaz. Ama sana kızgınsa, sana çok fazla sinir eder ve haklı olduğuna emin olsan bile, hayır, hayır ve yanlış olduğunu aramaya başlarsın.

Bununla birlikte, Valeria’nın insanlar hakkındaki yargıları çoğu zaman değişkendir ve her zaman adil değildir, bir durumu analiz etmekten çok duygulara dayanır. Sana öfkeli olan Valeria, seninle bir şey tartışmak için bir dakika içinde eğlenceli bir başlangıç ​​yapabilir ve hakarete uğramaması için hakarete uğramaması gerekir.

Bu anlamsız Valeria için alınabilir, ama her şey çok basit değil. Küçük yanlış hesaplamaları dünyanın sonu olarak kaygılanıyor, ancak hızla ilerliyor, ama asla ihaneti ve yalanları affetmiyor. Hain Valery intikam alabilir ve bu konuda karakterin hafifliğini değiştirmek için soğuk bir hesaplama yapılır ve kendine güvenmek için yaşamayan birini cezalandırmaya karar verirse hedefine ulaşır.

Valeria'nın kaderi

Çocukluğundan beri aktif bir çocuk olan Lera, eğlenmeyi ve açık hava oyunları oynamayı çok seviyor. Hala oturmasını sağlamak zor, ama sıkılmayacak ve hiçbir şey yapmadan dolaşmayacak. Lera'nın bir kıpır kıpır olduğu göz önüne alındığında, çok itaatkârdır, çocukluğundan beri ev işlerini sever, bu onun olgunlaştığında iyi bir ev kadını olmasına izin verir.

Ebeveynler Lera'ya dikkat etmeli - küçük yorumlar ve kişiliğinin olumsuz değerlendirmeleri onu rahatsız edebilir ve insanlara karşı şüphe uyandırabilir.

Okulda okula ilgi uyandırmak önemlidir - Lera ilgilenmediği şeylere enerjisini boşa harcamaz. Şeref yönetimine katılmak veya ebeveynlerin gururu uğruna almak için mükemmel notlar almak onun için değil, ancak Rus dilinin veya matematiksel formüllerin kurallarının ne kadar güzel ve mantıklı olduğunu anlarsa, dersler için oturmak zorunda kalmayacak, kendisinin elinden gelenin en iyisini yapacaktır. En karmaşık ve ilginç görevleri bağımsız olarak çözmek.

Valeria'nın aşkı zor olacak - çok kıskanç ve dokunaklı, çok uzaklara gitse de ilişkiyi koparabilir ve her erkek böyle sersem bir kıza güçlü ve gururlu bir karaktere dayanamaz. Fakat aynı şeyi gerçekten bulursa, bu ilişki verimli olacaktır - aşık, her şeyde olduğu gibi, Valeria iz bırakmadan teslim olur. Ayrıca çocukları çok seviyor ve böyle bir anne eski moda görünmüyor veya çocuklara aşırı katı gelmiyor. Onları ağır şekilde cezalandırsa bile, Valeria’nın çocukları annelerinin onlar için bir dağ olduğunu her zaman bilir.

Valeria adının çeşitli özellikleri

 • burç - İkizler;
 • gezegen - Merkür;
 • renk - mor;
 • ağaç - incir;
 • çiçek - zambak;
 • hayvan - monitör kertenkele;
 • taş - garnet

Hayatın farklı yönleri

Sık görülen stresler ve aşırı duygusallık nedeniyle Valeria'nın sağlık sorunları olabilir - uyku eksikliği, sinir krizi, strese bağlı kalma alışkanlığı, gelişmesi için engellenmesi veya dengelenmesi, spora sevginin aşınması, böylece aşırı kilo şeklinde istenmeyen sonuçlara yol açmaması. .

Valeria mali işler konusunda şanslı, durumun değişkenliğine uyum sağlayabiliyor ve beklenmedik kararlardan korkmuyor. Genel olarak, Valeria hiçbir şeyden korkmaz, bu yüzden aşırı spor veya spor, seyahat ve macera ile ilgili mesleklerde şanslı. Maceralardan korkmuyor, ancak monoton aktivitesi sıkıcı, bu yüzden kontrendikedir. Gelişen duygusal yaşam ve yaratıcılık nedeniyle Valeria, hayatı sahneye bağlarsa büyük bir başarı elde edecektir.

İsim Gün Valerie

Valeria, meleğin gününü yılda iki kez kutlar - 6 Mayıs ve 20 Haziran'da.

Diğer isimlerle uyumlu

Valeria için mutlu, Adam, Andron, Anton, Anatoly, Boris, Valentin, Eugene, Lev, Maximilian, Semyon ile bir ittifak olacak.

Gregory, David, Ilya, Hippolytus, Zakhar, Rodion, Ruslan, Peter, Tryphon ile ilişkiler istenmiyor.

Ünlü Valerie

Valeria Gai Germanika'nın yönettiği (şimdiki adı Soyadı Dudinskaya), halk figürü Valeria Novodvorskaya, atlet kısa trekisti Valeria Potemkina. Antik çağda, bu isim de biliniyordu - Valeria Messalina, Roma imparatoru Claudius'un üçüncü karısıydı (M.Ö. yüzyıl).

Videoyu izle: Barbie Bebeklerine Dönüşen 10 Çılgın İnsan (Temmuz 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send