Rüya yorumu

Ladinets - kadın gücü ve sevginin kaynağı

Pin
Send
Share
Send
Send


Ladinets geleneksel bir kadın muska görevi görür. Büyülü etkilere karşı korunmak ve dişil özünü ortaya çıkarmak için kullanılır. Uzun zamandan beri Slav muska - Ladinz'e ilgi duydum ve kendim için satın almak istedim. Bu nedenle, onun hakkında daha fazla bilgi edinmeye karar verdim - ve şimdi sizi, muskanın şaşırtıcı özelliklerini, bulduğum bilgileri öğrenmeye davet ediyorum.

Ladinets büyüsünün değeri

Tanrıça Lada'nın gücüyle dolu bir muska (sevgi, aile mutluluğu ve refah, güzellikten sorumlu) muazzam bir güce sahiptir. Lada, Slavlar tarafından onurlandırılan kadın bir ilah. Evin himayesi gibi hareket eder, bir kadının yüce imgesini temsil eder. Bu nedenle çekiciliği sadece kadınlara uygundur.

Eski zamanlarda, küçük kızlar bile Ladin haçını gösteren bir muska takarlardı. Bu, bebeklikten itibaren uyum, güzellik, kadın enerjisinin gelişimini öğrenmek amacıyla yapıldı. Ayrıca çekicilik, herhangi bir olumsuzluğa, nazar gözüne karşı savundu. Ladin'in imalatı için malzemeler çeşitli taşıyıcılardı: bir araya getirilmiş ahşap, taş ve metal muskalar. Üssün kendisi büyük bir rol oynamadı, asıl şey, muskanın inanılmaz mistik özelliklere sahip olmasıydı.

Tılsım gökyüzünde güneşin hareketine karşı yönlendirilen 8 ışın tarafından oluşturulur. Bu tip sol trafik, Navi dünyasındaki bilincin yanı sıra diğer dünyaya dalarak ilişkilidir. Nav, bilinçsiz, sezginin, yani kadınlarda daha belirgin olan özelliklerin alanını doğrudan ilgilendirir.

Zayıf cinsiyetin her temsilcisi, kadınlıklarını ortaya koymalı ve göstermelidir. Günümüzde bu en alakalı olanı çünkü şimdi kadın ve erkek özellikleri berbat ve sık sık yer değiştiriyor. Bugün cesur, güçlü bir kadın veya kadınsı, zayıf bir erkek görmek şaşırtıcı değil.

Cazibe Ladineleri, tipik olarak kadınsı nitelikleri geliştirmek için kadınsı kendi başlarına açmaya yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu bağlamda, çocukluğundan itibaren onu giymeye başlaması önerilir - bebeğinin kendisini gelecekte gerçek bir kadın, şefkatli bir anne ve şefkatli bir eş olarak tezahür ettirmesine yardımcı olmak için.

Vorteks alanının enerjisinin uzayda dağılmasını önlemek için muska bir daire ile çerçevelenir. Daire, kişinin korunmasını sembolize eder, korunma başlangıcını temsil eder.

Eğer bir kadın sürekli Ladinets taşıyorsa, o zaman onun enerji alanında, yararlı etkisi olan Tanrıça'nın enerjisi vardır.

Tılsım kadın cinsiyetini nasıl etkiler?

Giyerken hangi özellikleri gösterdiğine bakalım:

 • İlahi Lada'nın korunmasını ve himayesini sağlar.
 • Kişisel bir yaşam düzenlemeye yardımcı olur - bekar kızlara ve kadınlara ruh eşini çeker.
 • Mevcut ilişkileri uyumlulaştırır.
 • Bir kadını sakinleştirir, neşeli yapar.
 • Hormonları normalleştirir.
 • Kadın enerjisinin uyumuna katkıda bulunur.
 • Yaşlanma karşıtı özelliklere sahiptir.
 • Aşırı ağırlığı ortadan kaldırır.
 • Doğum sürecini kolaylaştırmaya yardımcı olur.
 • Sahibine yönelik, olumsuzdan koruyun.

Muska'nın hareketi sadece onu kullanan kadını değil, aynı zamanda onunla bağlantılı olanları da ilgilendirir. Tanrıça Lada, uyumu kelimenin tam anlamıyla kişileştirir, huzuru ve uyumu çeker. Buna göre, Ladinets evdeki genel atmosferi olumlu yönde etkileyecektir. Karı koca arasındaki ilişkiyi uyumlaştırır, daha iyi anlamalarına yardımcı olur.

Muska aynı zamanda çatışma durumlarına, kıskanç insanlardan ve nazardan da korur.

Ancak, zaman zaman veli temizliği gerektiğini unutmamalıyız. Büyülü gücünü kaybetmemesi için gereklidir. Arıtma gerektiğinde kendinizi hissetmeniz mümkündür. Ve değilse, o zaman ayın azalan bir fazını seçin.

Geleneksel mücevher temizliği ilk önce yapılır. Sonra muska birkaç saat akan su dolu bir kabın içine konur. Su "canlı" olmalıdır - yani, musluktan değil bir rezervuardan alınmalıdır. Kaynak suyunu veya bir dereden gelen suyu bulmayı başarmanız harikadır. Sonunda, Ladinets ateşten veya bir mumdan alevi ile üç kez taşınır.

Cazibe ve yaş için temel ne zaman giyilmeye başlanır

Çoğu zaman, insanların hangisini seçeceğini bilemeyecek şekilde kafası karışır. Bu durumda, ürünü giyecek kızın veya kadının yaşını göz önünde bulundurun. Her yaş kategorisinin bir veya başka bir temelden bir muska tarafından vurgulanan kendi özellikleri vardır.

 1. Yani küçük kızlar tahta muska lazım. Tabii ki, bunu sadece dişi ağaçlardan yaparlar: üvez, huş ağacı, söğüt ağacı, kavak ağacı vs. Güçlü koruyucu özellikler sergileyen ve çeşitli hastalıkları önleyen çam kullanımı oldukça önemlidir.
 2. Genç kızlar tılsımın gümüş versiyonlarını kendileri seçmeli. Gümüş ay metaldir ve aslında gece yıldızının dişi özü koruduğu bilinmektedir. Ek olarak, gümüş iyi bakterisit özelliklere sahiptir, ayrıca canlılığı ortadan kaldıran enerji hırsızlarına karşı koruma sağlayabilir.
 3. Evli kadınlar daha uygun altın Ladinets. Altın - üreten güneş enerjisinin bir sembolü. Ayrıca, kadın sağlığını olumlu yönde etkileyen doğal temizlik özelliklerine sahiptir.

Şimdi bir sonraki soru: “Ladinets hangi yaştan itibaren giyilebilir?”. Bebek 3 yaşındaysa, ona bir Ladin cazibesi almaktan çekinmeyin! Üç yaşına kadar, hem erkek hem de kız muska Lelnik kullanılarak korunmaktadır.

Dikkat! Bir muska almaya karar verirseniz veya bir hediye olarak aldıysanız, belirli eylemleri gerçekleştirmeniz gerekir. Yani - önümüzdeki 40 gün boyunca sadece etek ve elbise giyin. Bu, kadınsı harekete geçirir, bu nedenle bu kuralı ihmal etmeyin.

Çift maskotu

Mustayı döndürürseniz, ikinci taraftan swastika ışınları yönlerini soldan sağa doğru değiştirir. Bu, muskayı giyen kişinin yalnız olmayacağı anlamına gelir, çünkü ters taraftan, erkek sembolü olan Kolyadnik ortaya çıkar. Kolyadnik ile birlikte ladinets "cennet aileyi" kişileştirir.

Atalarımız Slavs, ailenin kutsallığını çok onurlandırdı. Ahlaki kuralları sayesinde, Slav milleti yıkım veya asimilasyondan korundu. Tanrıça Lada kadın ilkesini korudu ve Tanrı Kolyada erkeği korudu.

Kombinasyonda, bu iki Slav büyücüsü bir ateş arabası yaratır. Sağ ve sol taraftaki girdap, birbirini tamamlayan enerji akışını, herhangi bir kötülük ve olumsuz yolundan süpüren güçlü bir enerji alanı oluşturur. Bu Ateş Savaşının anlamı.

Ladents Çeşitleri

Muska çeşitli malzeme taşıyıcılarına uygulanır. Tahta, gümüş ve altın olabilir. Aynı zamanda, muska üzerindeki görüntü de iki yönlüdür.

Doğru, mono bir görüntünün bir sürümü var - işlemeli veya boyalı muska. Ardından ışınlardan birinin mutlaka kırmızı ipliklerle işlenmesi gerekir ve ikincisinin rengi, kişinin zodyakının işaretinden doğrudan etkilenir (veya hangi öğeye ait olduğu).

 • Toprak elementi - ikinci ışını siyah veya yeşil yapın;
 • Ateşli - altın veya siyah iplikler seçin;
 • Hava - mavi renkte durur;
 • Su - ipliğin uygun mavi rengi.

Sonunda

Hadi özetleyelim:

 • Ladinets - Slav kadın muska. Kadınlık verir, dişil sağlık, güzellik, aşkı çeker.
 • Her yaş için uygundur.
 • 3 yıl ile giyilebilir.
 • Düzenli olarak temizlenmesi gerekir.

Sonunda tematik video:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send