Rüya yorumu

Hayalindeki hangi ölüm kendi hayallerini?

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden kendi ölüm hayallerini ve böyle bir rüyadan korkup korkmamalarını nasıl öğrenebilirim? Bu soruların tüm cevaplarını aşağıdaki makalede bulabilirsiniz. Gelecekte beni neyin beklediğini bilmek istediğimde kendimi kullandığım popüler rüya kitaplarının yorumunu anlattım.

Rüya loft

Kendi ölüm rüyalar insanlar çok nadir değildir. Ve kural olarak, korkarlar. Ancak endişelenmemelisiniz, çünkü bunlar sadece ilerlemenin ipuçlarını bulabileceğiniz bilinçaltının oyunları.

Astrolog ve okültist Lofa'nın yorumları şöyle:

 1. Kendinizi ölü görmek - kendinizden nefret duyusunu bastırıyorsunuz ve bu da yaşamınızı engelliyor. Kendini sevmeyi öğrenmelisin ve tüm karakter özelliklerini tamamen kabul etmelisin. Aksi takdirde, en önemli düşmanın olacaksın.
 2. Kendi ölümünüzün rüyası, iç kaygınızın bir yansıması olabilir. Çok uzun zamandır alarmda olabilirsiniz. Şimdiki zamanda yaşamayı öğrenmeli, geçmişe pişman olmamalı ve gelecek için endişelenmemelisiniz.
 3. Bir rüyada sevilen birinin ölümünü gördüyseniz, ilişkinizin yakında biteceği anlamına gelebilir. Sizde bunun bir önsezi var, bu yüzden böyle bir rüya gördünüz. Ancak önemli olan nokta, ayrımın ancak onun için samimi romantik duyguların olması durumunda gerçekleşecek olmasıdır.
 4. Size tamamen yabancı olan bir insanın nasıl öldüğünü görün, bir değişim işaretidir. Gelişiminiz, yaşamda geri dönüşü olmayan değişikliklerin gerçekleştiği bir noktaya ulaştı. Yeni bir yaşam aşamasına geçmenin eşiğindesiniz. Zor olacak, ancak sonuç buna değer.

İslam Hayali

Dini öğretilerle ilgili rüya kitaplarını seviyorum, çünkü derin bilgelik içeriyorlar. Her zaman düşünecek bir şeyler vardır.

İşte yorumlar:

 1. Ölüm, yıkımın sembolü, yeni bir şeyin başlangıcı, başka bir yaşam evresine geçiş. Geçmişe veda edip cesaretle öne çıkmayı başarırsanız, tüm bunlar size olacak.
 2. Ve eğer daha fazla büyümeyi ve gelişmeyi engelleyen her şeyi yok edip yaşamınızdan uzaklaştırabilirseniz, gelecekte tüm refah içinde ve yakın insanlarla çevrili mutlu bir hayatınız olacak.
 3. Rüyanızda öldüğünüzü fark ettiyseniz, ancak hemen uyanmadıysanız, gerçek hayatta çok algısal ve girişimci bir insan olduğunuz anlamına gelir. Sorunlardan şikayet etmemeye alışkınız, fakat bunları çözmenin yollarını arıyorsunuz, bu yüzden sık sık başarı elde ediyorsunuz.
 4. Ölümünü birkaç kez görmek, olumsuz bir işarettir. Tam bir kaos içinde yaşıyorsunuz ve hayatınızı düzenleyemiyorsunuz, bu yüzden sürekli olarak her türlü soruna eşlik ediyorsunuz. Olan her şeyi nasıl kontrol edeceğinizi öğrenmeniz gerekiyor, ancak o zaman hayatınız daha iyi olacak ve hayalini kurduğunuz her şeyi alacaksınız.
 5. Kendinizi gülümseyen ve ölümden önce iyi bir ruh hali içinde görmek - cennete gideceksiniz, çünkü hangi dine inandığınıza bakılmaksızın ilahi kanunlara uygun olarak yaşıyorsunuz.
 6. Kilisenin verandasında ölmek, sadece hayalperest için değil aynı zamanda ülkesinin tüm nüfusu için de sorun vaat eden olumsuz bir işarettir. Devlet yıkım beklemektedir, insanlar sürekli yoksulluk ve para yetersizliği nedeniyle homurdanmaya başlayacaktır.
 7. Ölmek ve sonra yükselmek - geçmişte taahhüt etmiş olduğunuz bazı günahlardan tövbe etmek zorundasınız. Geçmiş, kendiniz hakkında düşünmenizi ve size önemli bir ders vermenizi sağlayacaktır. Uygun sonuçları alın ve tekrar bu hataları yapmamaya çalışın, o zaman hayatınız parlak renklerle oynayacak.

Psikolojik rüya kitabı

Birinin sesini bir rüyada duymak ve sonra kendi ölümünüzü görmek - sizi üzecek ve üzecek kötü haberleri bekleyin. Acı çekmesi bile mümkündür.

Diğer yorumlar:

 1. Ölen anneyi görmek - sağlığınıza dikkat edin. Kendinizi tamamen yok edinceye kadar, kötü alışkanlıkları yenmenin zamanı geldi. Böyle bir rüya, dış hatırlatmalar olmadan kendinizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gereken bir uyarıdır.
 2. Eğer bir cinayet kurbanıysanız, gerçekte tam bir çöküş ve sonsuz umutsuzluk dönemi yaşanacaktır. Fakat tüm öz kontrolünüzü toplamalısınız ve bu umutsuz duygulara dalmanıza izin vermemelisiniz. Kendinle savaşmaya çalış, yoksa başını belaya sokabilirsin.
 3. Klinik ölümde hayatta kalın - sizi uzun süre barıştan mahrum bırakacak bir olay gerçekleşecek. Ve denge sağlamak için, sakin ve rahat bir kaç yıl içinde sahip olacaksınız. Fakat bu süre zarfında hayatı daha iyi hale getirmek için radikal bir şekilde değişiyorsunuz.

Vanga'nın Tahminleri

Bulgar ihtilafı, kendi ölümünüzü bir rüyada görmenin, sevdiklerinizle birlikte uzun ve mutlu bir yaşam vaat eden iyi bir işaret olduğuna inandı. Geçmiş yaşamlarda, tüm karmik borçları yerine getirdiniz ve bu yüzden ödüllendirileceksiniz.

Fakat eğer hasta bir rüya görüyordunuz ve sonra öldüyseniz, o zaman karşı koyamayacağınız büyük bir haksızlıkla yüzleşmelisiniz. Bu nedenle, yalnızca şartlar sizin tarafınıza gelene kadar kabul etmek ve beklemek kalır.

İnsanların büyük ölümü ülkenizde gerçekleşecek korkunç bir salgın hayal ediyor. Pek çok insan acı çekecek ve doktorlar yabancı bir hastalık için derhal bir tedavi bulamayacak.

Ölümünü gördün ve uyandıysan, o zaman gündüz gerçekleşecek önemli bir olaya dikkat etmelisin. Hayatının bütün seyrini değiştirebilir. Ve sadece değişikliklerin olumlu mu yoksa olumsuz mu olacağı davranışınıza bağlıdır.

Videoyu izleyin:

Pin
Send
Share
Send
Send