Rüya yorumu

Dikkatsiz adının anlamı Raisa - kader, karakter ve aşk

Pin
Send
Share
Send
Send


Raisa adı Rusya'dan “dikkatsiz”, “hafif” olarak çevrildiği Yunanistan'dan geldi. Arap ülkelerinde bu kadın ismi "ana" olarak çevrilmiştir.

İsmin küçücük şekli: Cennet, Rasechka, Raisochka, Risa, Raika, Rajushka, Raiska, Rajusha.

Ortodoks inancında, Raisa'nın doğum günü, 18 Eylül'de, İsa'nın çarmıha gerilmesinden sonra başı kesilen kutsal şehit Raisa'nın günü kutlanır.

karakter

 • Raisa'nın karakteri doğum tarihine bağlıdır:
 • Kış - Sempatik, çalışkan.
 • Bahar - Kiralanmış, kapalı.
 • Yaz - Girişken, ekonomik.
 • Sonbahar - Gizli, bağımsız.

kader

Küçük Rasha pozitif, aktif bir çocuk olarak büyür, başkalarını nasıl memnun edeceğini bilir. Hiperaktif çocukların aksine, Raisa hızla sakinleşip ciddileşebilir. Her şirkette lider olur, çeşitli oyunlarla ortaya çıkar, adamları yönetir. Arkadaşlığı ciddiye alır, arkadaşlarına teşekkür eder. Başkasının fikrini dinleyebilme

Raisa ortalamanın üzerinde çalışıyor, en sevdiği konularda iyi notlar almaya çalışıyor. Okul dışında, zamanını ayırdığı, örneğin yetişkin yaşamına girebileceği, örneğin dans etmek, fotoğraf çekmek gibi bir hobi bulur. Sezgisini asla dinlemiyor, var olmadığına inanıyor. Kritik bir durumda, Raisa hızlı ve net davranır.

Bir yetişkin olarak, Raisa bağımsız bir kadına dönüşerek hayattaki her şeyi başarabilir. Bir gülümseme ve iyimserlik ile hayattan geçer. Yaşı olan liderlik özellikleri çocukluktan daha güçlüdür. Kendisine çekilmekten mutlu olan insanlarla içtenlikle iletişim kurabilme. Yalnızca büyük yararı sağlayacak şeyi yapmak, hedefe giderken ayakta durmamak daha iyidir - herkesi uzaklaştıracak. İntikam almak mümkün.

aşk

Birkaç erkeğe aynı anda aşık olabilirler, böylece uzun süredir bunun farkında olmazlar. Cinsel zevkleri, hisleri, rol oynamayı seviyor. Tarafınızdaki yeni cinsel duygular uğruna sevgili değişebilir.

aile

Tamamen güvenebilecek dürüst, kendine güvenen bir adam arayan kocalarda. Ailede tam bir güven ve destek ortamı yaratır, aldatma, gizlilik ve ihanet kabul etmez. Dışarıdan bakıldığında, ailenin başının bir erkek olduğu görülüyor, ancak gerçekte, Raisa kocasını aile için doğru yöne doğru bir şekilde yönlendiriyor. Raisa'nın günlük yaşam için can attığı bir şey yok ve bu nedenle, tam bir yemek yerine aceleyle fırında köfte yapabilirdi.

kariyer

Çalışmalarında Raisa, olağan dışı düşüncesi ile ayırt edilir ve bu, herhangi bir durumdan standart dışı bir yol bulmasını sağlar. Önündeki adımları nasıl hesaplayacağını biliyor ve neredeyse hiç hata yapmıyor. Her ne kadar Raisa gayretli olsa da, monoton çalışmalara katlanır, uzun süre böyle bir çalışmaya dayanmaz. Büyük para kazanmak için iş zekası yok. Genellikle paraya muhtaç. Neredeyse herkes çalışabilir, herhangi bir alanda başarıya ulaşırsınız.

sağlık

Çocukluk çağında, sık sık soğuk algınlığından muzdariptir, ancak ayakları üzerinde hastalıklar taşımayı tercih etmekten hoşlanmıyor, bu yüzden gerçekten iyileşemiyor. Bronşit geçiren komplikasyonları önlemek için ebeveynlerin kızlarına daha dikkatli olmaları gerekir. August Rais'in göz problemleri var. Metabolik bozukluklara bağlı olarak kış raisa bir diyet takip etmelidir. Yaşlılıkta, Raisa artrit, hipertansiyon muzdarip.

Raisa isimli burç

Koç - Amaçlı, çalışkan, her zaman amaçlanan hedefe ulaşır. Yabancılara güvenme. Erkekler onunla kalmaz.

Boğa - Enerjik, hesaplama, bağımsız. İhanet korkusu yüzünden kimsenin kendisine gelmesine izin vermiyor. Onunla olan erkekler.

İkizler - Güzel, girişken, herkesi memnun etmeye çalışıyor. Ruh hali günde birkaç kez değişir. Otoriter bir adamla mutlu olacak.

Kanser - Açık, iş, çatışma. Kaybetmek ve başkalarını dinlemek yetersizliği nedeniyle hata yapar. Hesaplamalı ve sakin bir adama ihtiyacım var.

Aslan - İşkolik, kariyerci. Kişisel yaşam onu ​​ilgilendirmiyor. Çocukları için sıkı ve sevgi dolu bir anne olacak.

Başak - Bencil, özgürlük seven. Erkekler karakterine dayanmazlar. Tamamen uyumlu bir adamla mutlu olacak, harika bir metresi ve annesi onu terk edecek.

Ölçekler - Girişken, neşeli, narin. Quarrel tomurcukları söndürür. Şirketinize arkadaşlarınızı dikkatlice seçer. Geç evlen, ama dikkatlice seçilmiş bir adam için.

Akrep - Güçlü, keskin, agresif. İhanete müsamaha göstermez, aldatma, karşılık olarak intikamı rafine edebilir. Neredeyse arkadaş değil. Sabırlı ve dürüst bir adamla mutlu olacak.

Yay - Hızlı, sorumlu, çalışkan. Her davadan önce, eylem için net bir plandır. Anne ve karısı harikalar.

Oğlak - Karamsar, iyiden kötüye doğru keskin bir değişen ruh hali ile. Gürültülü şirketleri önler, bir kerede aynı anda birkaç görevi yerine getirir.

Kova - Hayalci, ihtiyatlı. Aşık olması kolay, konuşması kolay, gerçek bir hanımefendi gibi davranmayı biliyor.

Balık burcu - Huzurlu, kibar, ruhuna sürünmekten hoşlanmıyor, kabaca onun kötüye kullanmasına izin veriyor. Aşık, sevgili için yumuşak ve sonuçta aşağı olur.

Erkek Adı Uyumluluğu

Evlilikte:

 • Mükemmel: Alexander, İvan, Andrey, Egor, Vladimir, Fedor, Nikolay, Stepan, Lev, Oleg, Vadim, Vasili, Maxim, Mikhail, Kirill, Timofey, Yaroslav, Konstantin, Pavel, Anton.
 • Kötü olanlar: Artem, Ilya, Matvey, Sergey, Denis, Eugene, Nikita, Alexey, Roma, Vladislav, Grigory, Makar.

Sektörde:

 • Mükemmel: Michael, Kirill, Yaroslav, Arseny, Pavel, Vyacheslav, Vasili, Danil, Yegor, Fedor, Konstantin, Aslan, Anton, Yuri.
 • Kötü: Artem, Ilya, Vladislav, Nikita, Alexey.

nişanlar

 • Gezegen - Jüpiter.
 • İsmin rengi Mavi.
 • Sezon - Yaz.
 • Haftanın mutlu günü - Perşembe.
 • Şanslı numara - 4.
 • Metal - Kalay.
 • Burç - Başak.
 • Eleman - Hava.
 • Totem hayvanı - Geyik.
 • Bitki - Lavanta
 • Ağacı - Elma Ağacı.
 • Mineral maskot - Ametist, Safir.

Raisa isimli ünlü insanlar

Videoyu izle: Kabadayı 2007 - HD. Türk Filmi (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send