Rüya yorumu

Adı Melania - hangi karakter ve kaderin belirtileri hazırlanır

Pin
Send
Share
Send
Send


İsmin anlamı Yunanca anlamına gelen melanin kelimesidir, yani koyu, siyah. Adının tılsımı Morion'dur - çoğunlukla cadılıkta kullanılan siyah bir taş. Sonuç, gerçek bir kara cadı. Ama çok hassas bir kalbi ve çok geniş bir ruhu olduğunu biliyoruz.

Sadece bu kadını rahatsız etmeyin veya yoluna devam etmeyin, hedeflenen amacına doğru ilerlemesini engelleyin. Aynı zamanda sihirli aynanın üzücü kaderini hatırlamak ve güzel Melanie'ye teorik olarak bile olsa ondan daha güzel veya daha akıllı olabilecek bir şey söylememek iyi bir fikirdir.

Onu övün, sevin, tezahürat edin, hediyelerle şımartın - ve sizin için ayağa kalkacak ve tüm önemli güçlerinizle ilgili zor durumlarda size yardım edecek güvenilir bir sadık arkadaş bulacaksınız.

İsim seçenekleri

Melania'ya sevgiyle Melania, Melanie, Lanachka, Laney, Malasha, Mila denir.

Diğer seçenekler - Mel, Lana,

maskotlar

  • Burç - esnek olmayan, inatçı ve tutkulu dağ keçisi
  • Gezegen - rasyonel Satürn
  • Mutlu renkler - koyu, siyah, koyu mavi, gece gökyüzünün rengi
  • Ağaç - köknar
  • Bitki - inatçı devedikeni
  • Hayvan - puma
  • Taş - Morion, Black Diamond

İsim Uyumluluğu

Öfkeli ve uzlaşmaz Melanie'nin baskısına dayanabilecek kadar güçlü bir isim seçmek çok önemlidir. Adın ünsüz ve melodik olması arzu edilir - Mel, Nikolai, Valery, Michael.

İsim Günü Melanie 13 Ocak'ta kutlar.

Karakter özellikleri

Bir ismin temel nitelikleri sebat ve kısıtlamadır. Genellikle zeki ve ihtiyatlıdır ve güçlü niteliklerini gizlemez. Genç yaşta, “yararsız” olan ve işlevsel olmayan her şeyi şiddetle reddedebilir, etrafındakilerden tam bir pragmatizm talep eder. Alkol, aşk, heyecan gibi katı bir rasyonelliğe aykırı olan her şeyden rahatsız.

Özgür kalırken duygularını ustaca yönetmeyi, diğer insanları manipüle etmeyi, onlara bağlamayı öğrenir. Demir zırhı altında hassas, hassas ve hassas ruhunu gizler ve daima savunmasız görünmeye çalışır.

Zayıflık açgözlülüğe, sersemliğe, hafif paranoyaya atfedilmelidir - her zaman kıskanç insanların ve ondan nefret edenlerin komplolarını görür. Birisi onu zehirlemek, birisini tehlikeye atmak, kötü bir ışık vermek, cehaletini ve aptallığını göstermek istiyor.

Bu onun gizli korkularının nasıl göründüğü ve en çok da en yakın insanlardan korktuğu gibi. Bu çok zor, çünkü hayallerinde bu canavarlar olmasına rağmen onları sevmekten vazgeçmiyor. Şeflerinin taş yüreklerini şefkatiyle, armağanlarıyla, sevgisiyle eritmeye çalışıyor. Onları birbirlerine karşı koymamak için birbirlerine vuruyor ve gizlice kıkırdayarak birbirlerine tek tek destek görünümü sağlıyor.

Birinden alınan bilgiler derhal çarpıtılır ve diğerine aktarılabilir veya gizlenebilir. Gizem ve sessizlik - göbek adı. Aslında, çaresizliğini ve çaresizliğini gizler. Sadece tanıma, tanıma, gerçek güç alma, rahatlama ve yaşamdan zevk almaya başlayabilir.

kader

Çocukluk döneminde, Melania, titizliği ve doğruluğu ile grev yapar. Yaptığı her şey - dikkatli ve düşünceli. Hem büyüleyici bir çocuk, hem de akıllı, sorumluluk sahibi ve anlayışlı bir yetişkin gibi görünüyor.

Kirden nefret eder, memnuniyetle düzen getirir, temizlik, preens, zarafetle en görkemli elbiseleri nasıl giyeceğini bilir, mükemmel bir tadı vardır. Birçok kız çocuk mükemmel bir şekilde dikmeyi öğrenir, kurslara gider. Sonuç, kızların güzelliğini tamamlayan, özel yapan, başkaları gibi olmayan çarpıcı kıyafetler. Melania nadiren feminizm yolunu izler. Erkekleri fethetmeyi ve boyun eğdirmeyi seviyor.

Ölümsüzlük kendini çocuklukta tezahür etmeye başlar. Yakında açık fobileri olan histerik insanlar varsa, hepsini değiştirecek ve yıllarca korkularını saklayacak. Bebek ansiklopedisine el ele vermemek daha iyidir - etkilenebilir bir kız açıklamaya göre bilinen tüm hastalıklar ile aynı anda hasta olabilir.

Genellikle yetişkinlik döneminde evlenir ve ümit verici bir eş seçer. Asıl şart, diğer kadınları sevmesi ve ona tapması. Her zaman seçiminden şüphe ediyor, bu yüzden onayına ihtiyacı var. Bir erkek çok seviyorsa, onu kendisi için seçecektir.

Sendika her zaman başarılı olmaz, ancak daha önce yapılmışsa seçimini değiştirmez. Ayrıca çocuklara geç kalmayı ve doğum yerine görev duygusuna odaklanmayı da sağlıyor - gelenek budur. Genellikle bir iki çocuğa ihtiyacı vardır. Teknik açıdan ideal bir annedir, çocuğu asla sıcak bir söz, içten aşk, destek dışında hiçbir şeye ihtiyaç duymaz. Sadece yetişkinlik döneminde, gerçekten sevmeyi öğrenecek, kabul edilmediği veya görev dışı olduğu için değil.

Mesleki alanda, Melania saygın bir uzman olmak için istenen yükseklikleri elde eder. Doğal olarak ilgi çekici bir hediye olması sayesinde herhangi bir şirketin yönetimine kolayca girer, vazgeçilmez hale gelir.

Yaşlılıkta, kendi çocukluk döneminde kaybedilen zamanı telafi ediyor gibi gelişir. Her anını takdir ediyor, kısıtlama olmadan lezzetli yiyeceklerden hoşlanıyor, her kuruşa kadar saymayı bırakıyor ve sağlam birikimlerden tasarruf etmek için yönetmeniz gerektiğini hatırlıyor. Hayatında ilk kez, torunlarıyla ve diğer insanların çocuklarıyla hiç ilgilenmediği için çocuklarıyla ilgilenen doktorların tavsiyelerine tükürür. Herkes ona tapıyor, cazibesini takdir ediyor, büyük bir zevkle paylaştığı doğru ve net tavsiyeyi istiyor.

ünlüler

Videoyu izle: Plastik makyaj (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send