Rüya yorumu

Boris imperious adının önemi - kader, kariyer ve karakter

Pin
Send
Share
Send
Send


Boris ismi Slavca "mücadele" kelimesinden geliyor. Bu yüzden eski Slav dönemlerinde, erkekler bir şey için savaşma, şeref için, para için, onur için, rakiplerine göre fiziksel üstünlüklerini kanıtlamaları istendi.

Boris adının kökeninin daha başka versiyonları da vardır: Türkçe'deki "kar" kelimesi "fayda" sırasındaki Arapça kelimeden - "belirgin". Eski İran'da, Boris, "varis" kelimesinden Bariz olarak telaffuz edildi.

İsminin şefkatli şekli: Borisochka, Borya, Borka, Boriska, Bor.

6 Ağustos’un adının günü, kutsal şehit Boris’in, prens olduğu gün.

karakter

 • Boris'in doğum tarihine bağlı olarak:
 • Kış - Dengesiz, amaçlı.
 • Bahar - küçümseyen, bilgiçlik eden.
 • Yaz - Güzel, sakin.
 • Sonbahar - Ciddi, dengeli.

kader

Boris, çocukluğunun erken dönemlerinden itibaren, ebeveynlerini başarıları ve çabuk zekasıyla mutlu eder, ancak gizemli bir biçimde büyür, planları hakkında en son bilenler. Arkadaşlarda seçici, uzun süredir takıma alışmak, hiç kimseyle arkadaş olmayacak, gerçek arkadaşlar hep kurtarmaya gelecek. Sadece kendisine ilgi duyan konularda iyi çalışıyor, çocukluğundan yetişkin yaşamında kim olmak istediğini bildiğinden genellikle bu amaca ulaşıyor. Bir liderin nitelikleri, çocukluk kadar erken tezahür eder. Bir yetişkin olarak değerli bir çalışan olur. Bir fikir uğruna, bir sonuç elde etmek için her şeyi yapmaya hazırım.

aile

Kolayca aşık olur, kadınları kazanmayı tercih eder. Bir kadın kolayca vazgeçerse, onunla ilgilenmez. Bir öncekini anında unutarak, kadınları kolayca değiştirir. Karısı, uzun ve inatla kazandığı kadın olacak, tüm hayatı boyunca onu sevecek, onunla ilgilenecek. Çocukları taş duvarın arkasında sanki onunla birlikte hissedecekler.

kariyer

Boris, güçlü enerjili, savaşçı, güçlü, zorba bir adam. Aralarında çok sayıda lider ve ünlü kişi olması şaşırtıcı değildir. Nasıl yenilgiyi kabulleneceğini, affedilmeyi istemediğini bilmiyorlar. Hayatları boyunca ilk yer, kendilerini tamamen veren bir işe koyulmaktı. İşletmenizi başarıyla açabilir, ancak paradan tasarruf edemezsiniz. Boris, mesleğin hemen hemen her alanında başarılı olmak için doğdu.

sağlık

Erken çocukluktan itibaren, hiperaktif Boris yaralandı, yaşına kadar sağlığını umursamıyor, sinir krizi geçiriyor. Alkolizm, uyuşturucu eğilimi var.

Boris adlı burç

Koç - Çılgınca, şehvetli, mizaçlı bir adam. Hedefe gider, yolda her şeyi süpürüp gider, onunla düz metin halinde konuşup diplomasiden kaçınmak arzu edilir. İyimser, inisiyatif alıyor, önce savaşmak için acele ediyor, sabır yok. Meslekte kazanılan başarılar: antrenör, polis, askeri, itfaiyeci. Aşık kadınlar, aşırı tutku ve şefkatlerini korkutuyor.

Boğa - İnatçı, kaba, kararlı, muhafazakar, yaşamdaki sert değişiklikleri sevmez. Kendisini kesinlikle tarım, sanat ve ticarette hissedecektir. Para kazanmayı bilir, asla parasız kalmaz. Aileyi bir kez yaratır ve hayatının geri kalanında karının ona tamamen itaat etmesi gerekir.

İkizler - Etkileyici, becerikli, hızlı, hayatta olan her şeye ilgi duyuyor, kitap okumayı seviyor. Söz verilen yerine getirmiyor, çünkü beş dakika içinde unutuyor. Meslekler mükemmel olacak: bir TV yorumcusu, bir TV sunucusu, bir öğretim üyesi, bir köşe yazarı, bir yazar. Yaşlılık anlamsız kalana kadar, anlamsız adam, evlilik bunu düzeltemeyecektir.

Kanser - Gergin, agresif, karamsar, sıkıcı. Ruh hali günde birkaç kez değişir. İddiası zor olan hayatı hakkında midilli seviyor. Konuşmacıya karşı iyi bir tutum hissederse, buna karşılık, hoş, neşeli bir konuşmacı olabilir. Herhangi bir sanat alanında kendini fark eder. Onun için, aile her zaman ana yerde olmuştur ve olacaktır.

Leo - Başarılı, açık, yardımsever. Ona hayran olmayı, aşık olmayı seviyor. Açıklamalar, kalpte bir bıçak gibi algılar. Büyük bir şekilde yaşıyor, sık sık borç içinde. Kariyerinde, genellikle yüksek bir pozisyonda bulunur, yetkililerle iyi bir şekilde listelenir. Aile hayatı sadece onu seven ve yorulmadan kocasının olumlu özelliklerini öven bir kadınla mükemmel olacak.

Başak - Güvenilmez, ekonomik, organize. Karakterde belirsizlik, utangaçlık, dikkat hakimdir. Herkesten hoşlanmasını istiyor, lütfen faydalı ve gerekli olmalı, bilhassa bilim dalından özel bir uzmanlık mesleğine uyacak. Kadınlara karşı dürüst ve dürüst davranır, asla onlara ihanet etmez. Kocam mükemmel olacak, kıskançlık ve skandala eğilimli değil.

Terazi - Sakin, dengeli, diplomasi yeteneği var. Ustaca güzelliği hissediyor, rahatlığı takdir ediyor, çevresinde rahatlık yaratmaya çalışıyor. Hayattaki her şeye uyum sağlar, faydalı tavsiyeler verir. Meslekte liderlikten kaçınması, kendisinin daha fazlasını gerçekleştirebileceği bir astın bulunduğu yerle yetinmesi daha iyidir. Geç evlenir, yavaş yavaş özgürlükle ayrılır. Asla eş için endişelenmeyecek, kendini problemlerinden uzaklaştıracak.

Akrep - Korkusuz, istekli, iddialı. Sezgi süper gelişmiş, onu kandıramazsınız, hemen aldatıcı ve güvenilmez insanlar görüyor. Uygun olmayan bir meslekte, saldırgan, memnuniyetsiz bir erkeğe hayat verebilir. Bu nedenle, uzun sürdüğü için mutlu olduğu uygun bir meslek seçmesi önemlidir. Onunla aile hayatındaki karısı kolay olmayacak.

Yay - Soylu, neşeli, şanslı. Çocukluğundan beri, yetişkin olarak seyahat etme hayalleri, büyük bir gezgin, bir jeolog, bir asker, bir araştırmacı olarak gelecek. Söz verilen her zaman yerine getirir. Eşi, sakin bir şekilde arkadaşlarından sık sık uzak durmasına, bir seyahate, bir iş seyahatine atıfta bulunacak olan kişi olacak.

Oğlak - Hasta, hırslı, işkolik, tüm düşüncelerini, duygularını gizler. Çalışmalarında neredeyse her zaman başarılı oluyor, mükemmel bir ekonomist, muhasebeci ve avukat olacak. Çılgın romantik davranışlarda bulunabilecek sevgili kadınına güzelce bakıyor. Mali cüzdanı asla boş kalmayacak. Karısı ekonomik, ekonomik, sadık kadını seçecek. Yaşlılığa göre daha açık, girişken olur.

Kova - Naif, mütevazı, dürüst, her insanda sadece olumlu görür. Zenginleşemezsin, çünkü parayı nasıl yöneteceklerini bilmiyorlar. Onun mesleği için ideal: Milletvekili, öğretmen, öğretim görevlisi, gazeteci. Aile hayatı çoğu zaman başarısız oluyor, çünkü karısının çıkarlarına ve görüşlerine saygı duymuyor.

Balık, karamsar, şüpheli ve romantik bir insandır. Topluma uyum sağlayabilen, ruh hallerini, kötü algılanan eleştiriyi uzun süre rahatsız edebileceğini hissediyor. Onun fikrini nasıl savunacağını bilmiyor, bir kavga sırasında savaş alanını terk ediyor. Yetenekli bir aktör, sorumlu bir sosyal hizmet uzmanı, bir kuaför olacak. Eşinin aile yönetiminin dizginlerini devralması için istekli olması gerekir.

Bayan isimleri ile uyumlu

İyi: Tamara, Daria, Margaret, Havva, Yana, Svetlana, Olesya

Kötü: Julia, Nina, Aşk, Alice, Umut, Elena, Tatiana.

nişanlar

 • Burç - Koç.
 • Eleman - Su.
 • Gezegen - Mars.
 • Mineral Maskot - Ametist
 • Metal - Çinko.
 • Totem hayvanı - Cuckoo.
 • Bitki - İris.
 • Ağaç - Dut.
 • İsmin rengi Mavi.
 • Mevsim - Bahar.
 • Haftanın mutlu günü - Çarşamba.
 • Şanslı numara - 2.

Boris adında ünlü erkekler

Pin
Send
Share
Send
Send