Rüya yorumu

Rüyadan ne hayalleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Hangi yağ rüyasında olduğunu ve böyle bir rüyadan sonra sorun çıkıp çıkmayacağını anlamak için makaleyi okuyun. İçinde, yakın gelecekte sizi neyin beklediğini anlayacağınız rüya kitaplarının en iyi tahminlerini topladım.

Psikolojik rüya kitabı

Yağ rüyanda sevinebilirsin. Yakında yaşamınızda, yaşamınızda mutlu değişikliklere yol açacak bir olay olacak. Yeni bir şekilde yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağız, ancak bu süreç bir zevk.

Diğer tahminler:

 1. Bir kadın ellerini nasıl erimiş yağda tuttuğunu hayal ederse, o zaman çok yakında tanınma, başarı, şöhret ve servet alacak. Geçmişteki sıkı çalışması sayesinde toplumda daha yüksek bir pozisyonda kalabilecektir.
 2. Sadece tavada erimiş yağları görün - yakın bir gelecekte daha önce hiç olmamış güçlü bir cinsel uyarılma yaşayacaksınız. Ama tamamen uygunsuz koşullar altında gerçekleşecek, bu yüzden bir bakış atmamalısınız.
 3. Yağ var - belada. Yeteneklerinizi takdir ediyor, çok çalışıyorsunuz, bu da sadece fazla çalışmaya değil ciddi sağlık sorunlarına da yol açabiliyor. Kendine iyi bak ve dikkatli ol.
 4. Lezzetli doğranmış domuz pastırması parçalarını görmek, her şeyde yalnızca mutluluk ve başarı vaat eden iyi bir alâmettir. Herhangi bir yeni işletmeyi kavramaktan çekinmeyin; istediğiniz sonucu elde edersiniz.

Popüler rüya kitaplarının yorumlanması

Bir psikolog ve ünlü bir rüya tercümanı olan Gustav Miller, yağın bir hayalperestin hayatında gerçekleşecek mutlu değişiklikleri hayal ettiğini düşünüyor. Büyük çaba sarf etmek zorunda kalmayacak, tüm arzuları kendi başlarına sanki yerine getirmeye başlayacak.

Diğer tahminler:

 1. Yanan şişko ellere dokunun - halkın tanınmasını sağlamaya çalışırsınız, ancak istenen sonucu alamadığınız için hayal kırıklığına uğrarsınız. Kendi yeteneklerini fazla abartmamalıyız.
 2. Müslüman Hayalperest'te domuz yağı ve yağ, hayalperestin sahip olduğu mülkün bir sembolüdür. Bu rüya uyardı: eğitime daha fazla zaman harcamalısın, sonra sermayeyi artırabilir ve ailenizin mali durumunu iyileştirebilirsiniz.
 3. Fransız rüya kitabında domuz yağı, büyük şanslar elde ettiğiniz için düşmanlara karşı zaferin bir işaretidir. Kader senin tarafında, bu yüzden tüm dedektörleri demoralize etmek için bir dakikanızı ayırın. Ama yağ bayatladıysa, şımarıksa, çok kötü kokuyordu, o zaman sadece sıkıntılar sizi bekliyordu.

Ezoterik Dreambook'un yorumlanması:

 • Yağ görmek veya satın almak - mülkünüzü hırsızlığa karşı koruyun. Tanıdık olmayan insanları eve davet etmeyin ve güvenlik önlemlerinizi artırmayın, çünkü birileri edindiğiniz malları öldürmeye çalışıyor.
 • Yemek yiyin, pişirin veya kızartın - dürüst olmayan bir şekilde kendilerini zenginleştirme arzunuza dikkat edin. En ufak bir hata, hayatınızdaki olumsuz değişimler için bir tetikleyici olacak ve gelecekte açgözlülük için para ödemeniz gerekecek.

Ukrayna rüya kitabında domuz yağı hayırlı bir işarettir. Şöhret ve servet için sabırsızlanıyoruz. Popüler olacak ve istediğiniz kadar para kazandıracak bir ürün oluşturabilirsiniz. Ve belki çok daha fazlası.

Freudan rüya yorumu:

 • Yağ var - belada. Gücünüzü ve yeteneklerinizi sık sık abarttığınız gerçeğiyle bağlantılıdırlar. Bu nedenle, istediğinizi istediğiniz kadar çabuk almayın. Dünyaya daha iyi bakmalı ve kendi gücünü değerlendirmelisin.
 • Erimiş domuz yağı, cinsel memnuniyetsizlik belirtisidir. Bu nedenle, sık sık seks yapmayı düşünüyorsunuz, bu yüzden insanlarla veya işle ilişkilerde doğru kararları veremezsiniz.

Halk bilimi, böyle bir rüyanın hayalpereste fiziksel şiddetten zarar verdiğini vaat ettiğini göstermektedir. Yenilebilir veya başka bir şekilde zarar vermeye çalışabilir, bu nedenle kişi uyanık kalmalı ve yabancı kişilere güvenmeyi bırakmalıdır.

21. yüzyılın rüya yorumu

İştah açıcı, güzel ve taze süet iyi bir işarettir. Hayalperestin hayatına beyaz bir şerit gelecek, şanstan çok fazla şans ve hayal bile edemediği iyi şanstan alacak. Aktif bir finansal büyüme olacak, bir ortakla ilişkileri geliştirecek.

Diğer yorumlar:

 • Kirli - işinizi beklediğiniz gibi gelişmeyeceği zaman hissedeceğiniz bir endişe için. Ancak girişim geçicidir ve endişelenecek bir şey yoktur.
 • Aşınmış ve bayat domuz yağı - başarısızlık ve hayal kırıklığı. Beklentileriniz çok yüksek, bu yüzden hepsi haklı değil. Çıtayı biraz düşürmeniz ve hedeflere doğru yavaşça, küçük adımlarla gitmeniz gerekir.

Alfabe Rüyası Kitabı

Domuz tuzlu yağ - tüm sıkıntılarınızın yakında biteceğine dair bir işaret. Tüm sorunları başarıyla çözecek ve eski sessiz yaşamınıza döneceksiniz. Çaba ve sabrınızın sadece bir kısmını alır.

Tütsülenmiş domuz yağı size iyi bir kar getirecek iyi bir pazarlık. Risk almaktan bile korkmayın, çünkü maddi şans artık yanınızda.

Kızarmış - sır açığa çıkacak. Sizin için bazı önemli işlerin koşullarına bağlı olarak kartları şaşırtacak ve açıklayacak bilgiler size bildirilecektir.

Haşlanmış - yolda dikkatli olun, kaza yapma ve hastalanma riski yüksek. Dikkatsizlik nedeniyle sağlığınıza zarar vermemek için bu gün evde kalmak daha iyidir.

Pişmiş - bu süre zarfında başkalarının sözlerini yeterince değerlendiremezsiniz ve bir iltifat olarak hakaret bile alabilirsiniz. Etrafında olup bitenlere daha az sert tepki vermeye çalışın.

Büyük bir yağ yığını, hayalperestin mutluluğunu ve mutluluğunu vaat eden iyi bir işarettir. Fakat eğer bir rüyada parçalara ayırırsanız, o zaman tasarruf etmeye ve tasarruf etmeye değerdir, çünkü her şeyi temiz bir şekilde harcamak ve pişman olmak için bir risk vardır.

Pin
Send
Share
Send
Send