Rüya yorumu

Uyumluluk Boğa-Kova: dostluk ve işbirliği

Pin
Send
Share
Send
Send


Toprağın ve havanın hayvanları Toros ve Kova birlikte olmak için çok farklı. Bununla birlikte, karakterlerinin özellikleriyle baş edebiliyorlarsa uyumlu bir birlik oluşturabilirler ve yüzleşme yerine bir uzlaşma seçimi yapabilirler. Toros-Kova'nın gerçekte uyumluluğu nedir? Astrologlar bu çift için ne tavsiye ediyor? Makaleyi düşünün.

Karakter özellikleri

Dünya Toroslara istikrar, istikrar ve amaçlılık verir. Kova da, bir kasırganın doğru anını bekliyormuş gibi, bir süre sabit bir durumda olabilir. Bu devletlerin tesadüf anlarında, çift uyum ve karşılıklı anlayışı hissediyor. Bununla birlikte, eğer hava elementi serbest kalmaya karar verirse, fırtınanın ve fırtınanın muhteşem gösterimini görebiliriz.

Zodyak gibi farklı belirtilerde ortak olan ne olabilir? İnsanlara yardım etme isteği ile birleşiyorlar. Zor zamanlarda, Toros ve Kova'nın yardımına her zaman güvenebilirsiniz. İdealist Kova, kendi başına açık olan yasalarına göre yaşar. Boğa ihtiyatlı ve dürüsttür - onun için başkalarına yardım etmek adalet duygusuna dayanır. Eğer işaretler niteliklerinin tesadüfüne vurgu yapabilir ve özelliklerin tezahürleriyle rahatsız edilemezse, harika bir birlik yaratabilirler.

Kova burcunda ne rahatsız edici olabilir? Tabii ki, bilinen düzenin bilinen yavaşlığı ve bağlılığı.

Akvaryumlar her zaman yenilikçi fikirlerle doludur ve dünyaya dahi gözüyle bakarlar.

Kova için “yarın” kavramı yoktur - onlar şu anda yaşar ve geleceği umursamazlar. Bu, Boğa burcunda yanlış anlaşılmalara neden olur, çünkü her zaman uzun bir süre boyunca bir yaşam stratejisi planlarlar ve onlar için gelecek bugünün anının hedefidir.

Boğa burcunda nasıldır? İnsanlara yönelik hedeflere ve dürüstlüğe ulaşmada sebat.

Bu, Kova'nın idealist görüşüyle ​​tamamen tutarlıdır, çünkü onlar da nezaket ve merhamet ile ayırt edilir. Uzlaşmayı bulmak için bu, ilişkinin ve geri kalanın temelinde yer alması gereken karakterlerin genel niteliğidir.

Boğa kadını ve Kova

Kova'yı kaldırmak kolay Boğa biraz hantal ve hantal alır. Astrologlar sendikanın bir şartla mümkün olduğuna inanıyor - Kova Toros'a bağlı hissediyor veya kendisine bir şey borçlu. Eğer bir çiftin ortak bir amacı veya ortak bir nedeni yoksa, sendika, görüş farklılığı nedeniyle iyi bir anda ayrılacak, çünkü idealist Kova materyalist Boğa'yı anlayamıyor.

Kova sürekli olarak yeni deneyimlere, varyasyonlara ve değişikliklere ihtiyaç duyar. Boğa kadını, istikrar, titizlik ve iç huzur için çabalıyor; Kova'nın duygusal alanındaki değişimler, içsel temellerine bir girişim olarak algılar.

Eğer farklılarsa Kova ve Boğa ile buluşmak neden mümkün? Astrologlar, Kova'nın Toros ile teselli ve teselli ihtiyacı duydukları başarısız yaşam dönemlerinden birinde tanışabileceğine inanmaktadır. Şu anda Boğa Kova Kova tarafından en olumlu taraftan algılanmaktadır, çünkü sadece burkulma ve dönüşlerde dolanan Kova'ya paha biçilmez hizmet ve destek sağlayabilecektir.

Durumun tehlikesi Torosların yardımı ile tüm sorunlarını çözdükten sonra Kova'nın tekrar izlenimleri değiştirmek ve macera arayışı içinde acele etmek isteyeceği gerçeğinden kaynaklanıyor. Kova sürekli adrenaline, riskli durumlara ve koşullara ihtiyaç duyar. Torosların istediği istikrar ve kesinlik koşullarında sıkılıyor.

Boğa Kova'nın hayal gücünü sınırlandırmamalıdır.

Sendikayı korumak için, bir Boğa, sevgilisinin kaotik düşüncelerine kör bir bakış açmayı öğrenmeli ve uzun süre devamsızlığı ve riskli maceralarına bir la balon uçuşu yapmalı. Kova her zaman yeni izlenimlere ihtiyaç duyar, bu yüzden Boğa burcu bir kadın sürekli reenkarne olabilmeli veya en azından görünüşünü değiştirebilmelidir - saç, makyaj.

Evlilik birliği

Aynı evde yaşayan Toroslar ve Kovalar tamamen farklı hayatlar sürecek ve farklı bir ritim içerisinde hareket edecektir. Birbirlerini tekrar yapmaya çalışmazlarsa, sendika uzun olabilir. Bu, ya doğal olmayan bir sevgiye ya da pragmatik bir hesaplamaya katkıda bulunabilir. Eğer Kova, sürekli kararlılığıyla onu rahatsız edici durumlardan çeken eşinin yardımını takdir ederse, sendika karşılıklı yarar sağlayacak. Kova her zaman saçma hikayelere girecektir.

Bununla birlikte, Boğa kadını, kurtarıcı misyonunu gönüllü olarak kabul ettiğini hatırlamalıdır - bu nedenle Kova burcunu eylemleri hakkında ipucu bile vermek imkansızdır. Kova, Boğa'nın yaşamındaki rolünün farkındadır, ancak düşünmeyi sevmez. Ayrıca, kategorik olarak karısının kendisinin üstünlüğünü tanımak istememektedir.

Cinsiyet uyumluluğu de arzulananı bırakıyor, çünkü eşlerin farklı tercihleri ​​var. Kova Boğa'dan daha fazla çeşitlilik bekler ve Boğa arzularını oldukça tuhaf ve anlaşılmaz görür. Bu nedenle, Kova tarafındaki cinsel çıkarlarının tatminini aramaya başlayacaktır. Bu durumda, Boğa Korosu'nu korumaya yönelik tüm girişimler gerçekleştirilmez - ya metresine ya da başka bir karısına gider.

Erkek Boğa burcu ve Kova

Sağlam bir Boğa, Kova'nın rüzgarlı kadını ciddi bir ilişki için bir rakip olarak görmez. Bağlantı hala iyileşiyorsa, bu durum Boğa tarafından fark edilmeden gerçekleşir. Yeryüzünün ağır oğlu, Kova'nın yaşamı algılamadaki kolaylığına hayrandır, çünkü kendisi de bu konuda eksiktir. Kova kadını onun için ihtiyacı olan temiz bir nefes alır.

Akvaryumlar bir özellik bakımından farklılık gösterir - kimseyi ağırlaştırmazlar ve bu yüzden kendilerini de yaparlar.

Boğa burcundaki Kova kadını zor durumlardan çıkmanın bir yolunu bulma ve istediği zaman dostça destek sağlama yeteneğini takdir eder. Torosların bu kalitesi, sorunlarını geniş ve güçlü omuzlarına yükleyen birçok burçtan faydalanır.

Toroslar cömert ve sorumlular, özünde saygılılar ve asla başlarını belaya sokmayacaklar.

Bir kadın Kova Torosunu çeken şey nedir? O her zaman yüksek ruhlar içindedir, problemleri yüklemez ve hiçbir şeyde hata bulamaz. Toros için eleştiri eksikliği - mükemmel bir konfor hali. Mutluluk için başka neye ihtiyacın var? Bununla birlikte, zamanla Boğa, Kova'nın kolaylığının ve dikkatsizliğinin, zemini ayaklarının altından vurduğunu ve onu bir denge duygusundan mahrum ettiğini fark etmeye başlar.

Tahmin edilemeyen niyetlerden ilham alan Kova burcu püf noktaları, Toros'u gerekli iç denge ve barıştan mahrum eder.

Boğa'dan bir kız Kova'dan ne beklenir? Eğer "moo yapmıyorsa, buzlanmıyor" ise ilişkiyi bitirmeye karar verdi. Araya girmezseniz, onları resmi statüye sokmayın. Boğa, bunun onun yaşam hayali olmadığını fark etti, bu yüzden aile kurmak yönünde hareket etmeyecekti. Onu kayıt şirketine götürmek hiçbir numara ile başaramaz.

Evlilik birliği

Boğa hala bir Kova kadınıyla evlendiyse, iktidar dizginlerini güçlü ellerine alacak. Aile bütçesini yönetecek, gelecek için plan yapacak ve sorumlu kararlar verecek olan Boğa burcu. Bu evlilik Kova kadını için faydalıysa, kaşını çekmez. Deneyimsizlikleri nedeniyle, Kova genç kadınları sorun çıkarmaya başlayabilir ve durumlarını kanıtlayabilir - ve bu tür skandallar sonsuz olacaktır, çünkü Toros tartışılmaz.

Boğa doğru olduğundan emin, çünkü ailesinin iyiliği için hareket ediyor! Kova kadını, böyle bir davranışı, eşine sağlığına teşekkür etmek yerine, onun düşüncesi ve seçim özgürlüğü girişimi olarak görür. Boğa, eşin bilgisi olmadan kararlar alır ve daha sonra bunu gerçeğin önüne koyar - kötü niyetli bir niyet olmadan yapar, ancak Kova bunu kişisine karşı saygısızlık tezahürü olarak görür. Bu nedenle, astrologlar Torosların Kova ile birliğini en zor ve sorunlu biri olarak kabul ediyorlar. Durumu kurtarmak için sadece kolaylık evliliği olabilir - bu durumda, çift birlikte yaşayabilir, duygusal patlamalarını evcilleştirebilir.

Arkadaşlık ve işbirliği

Hayalci Kova idealistlerdir. Bunlar arasında çok sayıda yetenekli kurgu yazarı var, örneğin Jules Verne. Toroslar sağlam bir şekilde zeminde durur ve hayal etmeye meyilli değillerdir - kemiğe gerçekçidirler. Ortak ne olabilir ki? Genel kalite bağlılık ve dürüstlüktür. Ek olarak, Boğa olağanüstü bir mizah anlayışı çeker Kova - onlardan asla sıkılmazsınız. Kova - şirketin ruhu, bitki ve mizahçı. Hafıza arşivi, hiç durmadan dinlenebilecek birçok şaka ve komik hikayeler içeriyor.

Toros ve Kova işlerinde rollerini doğru bir şekilde dağıtırlarsa ortaklık ideal olabilir. Boğa yönetici rolü için harika, Kova yenilikçi fikirlerin bir jeneratörü. Boğa, yeni olan her şeye duyduğu güvensizliği pasifleştirebilirse, sendika mükemmel temettüler getirecektir.

Videoyu izle: Burçların Özellikleri ve Hangi Burçlar İyi Anlaşır (Ocak 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send