Rüya yorumu

Hangi rüya rüya depremi

Pin
Send
Share
Send
Send


Depremin neyi hayal ettiğini görmek için birçok rüya kitabını gözden geçirebilirsiniz, ancak asla uygun bir yorum bulamazsınız. Ya da ana projeksiyonları özetlediğim bu makaleyi okuyun. Zaman kazanın ve geleceğin sizin için neyin sahip olduğunu öğrenin.

Popüler rüya kitaplarının yorumlanması

Miller’in rüya kitabında, rüyada görülen bir deprem sakıncalı bir işarettir. Hayalperest, yakında hayatının çeşitli alanlarında talihsizlikler yaşayacak. Bu, ülkedeki ekonomik durum nedeniyle olacak. Girişimciler zarar görecek ve uykunun geri kalanı iş ve kişisel yaşamda bir karışıklık vaat edecektir.

Ezoterik Rüya Kitabında, depremin hareket etmeyi hayal ettiğini belirtir. Hayalperest bir şeyleri toplamak ve mevcut evinden uzak olmayan şehirde kalıcı bir ikamet yerine taşınmak zorunda kalacak.

Ücretsiz Rüya Kitabı, bir kişinin sürekli bir endişe hissi hissetmeye başlayacağını belirtir. Ve yasaklar onu aldatmaz - yakında yaşamında gerçek bir felaket olur. Durumu düzeltmek ve sakin bir duruma dönmek için tüm güçleri toplamamız gerekecek.

İngilizce rüya kitabında bu tür tahminler:

 1. Hayalperest çok fazla sorun bekliyor. Para ile ilgili sorunlardan ve ciddiyetinden kişisel hayatındaki kayıplara.
 2. Uzun süren çatışmaların sonucu olarak ikinci yarısından ayrılma veya eşden boşanma olasılığı yüksektir. Bir süredir aşık olan mutluluğu unutacaksınız.
 3. Ve dünya çapında şiddetli doğal afetler ve ekonomik krizler başlayacak. Savaşın başlangıcı bile değil.
 4. Ayrıca, böyle bir rüya, kalp konularındaki başarısızlıklardan dolayı acı çekmenin habercisi olabilir.

Hayal kitabının yazarları, güç kazanmalarını ve enerji kaynaklarını geri kazanmalarını tavsiye eder, böylece kişisel krizleri en kısa sürede yenmek, tüm sorunları çözmek ve yaşamdaki kara çubuktan kurtulmak için bir fırsat olur.

Fransız rüya kitabının yorumunda deprem, yıkım ve kaybın ve küreselliğin bir işaretidir. Etrafındaki dünyanın çöktüğü ve kaçış olmadığı bir kişiye görünebilir. Ama her zaman karanlık gecenin ötesinde şafak olduğunu hatırlamalıdır. Ve her zaman her şeyi düzeltip tekrar mutlu olmayı umuyor.

Rüya Cananita uyarır: ciddi kader darbeleriyle karşılaşacaksınız ve hedeflere doğru ilerlemeye devam etmek için tüm cesaretleri toplamalısınız. İlk bakışta ne kadar karmaşık görünebilirlerse sorunlarınızı aktif olarak hareket etmeye ve çözmeye başlarsanız iyi olacaksınız.

Küçük Rüya'da, deprem bir tehlike işaretidir. Bir rüyada, bilinçaltı zihniniz bu yüzden size yaklaşmakta olan tehlikeye karşı uyarır. Kendinizi ve sevdiklerinizi büyük beladan korumak uyanık olmalıdır.

Aile rüyası

Bu hayali kitabın yazarları da iyi bir şey tahmin etmiyorlar.

İşte onların yorumları:

 1. Arkadaşlarınız ve desteğiniz olmadan, ülke dışına çıkmanız ve tanıdık olmayan bir ortamda yeni bir hayata başlamak zorunda kalacaksınız. Taşınma zorlanacak ve uzun süre acı çekmeli ve her türlü engelin üstesinden gelmelisiniz.
 2. Titremeyi hissedin, yerde yuvarlanan dalgalar - ülkenizde vatandaşların hoşnutsuzluğu nedeniyle huzursuzluk başlayacak. Hükümet eylemlerinden kaynaklanan gerginliği artırmak.
 3. Bir depremden sonra büyük yıkım görmek - zarar, keder, mutsuzluk ve büyük maddi kayıpları mahvetmek. Kelimenin tam anlamıyla tekrar yükselmek, yeniden başlamak, daha önce sahip olduğun her şeyi kaybetmek, sıfırdan yeni bir hayat kurmak zorunda kalacaksın.
 4. Bir felaketten sonra tamamen yıkılmış bir şehir görmek, dünyadaki küresel felaketin bir işaretidir. Dünyada insanlar yoksulluktan ve açlıktan bitmeyen savaşlara kadar her türlü sıkıntıyı yaşayacak ve yaşayacaklar.

Samimi Rüya

Bu rüya kitabının öngörüleri, cinsel yaşamlarını daha iyi anlamalarına yardımcı olur.

İşte yorumlar:

 1. Eğer bir rüyamda ciddi bir deprem geçirmişseniz, eşinizle olan ilişki size uygun değil. Tamamen farklı bir şey hayal ediyorsun, memnuniyetsizlikten işkence gördün, sevgili ihtiyaçlarınızı tamamen görmezden geliyor ve aşkı büyük şüphe altına sokuyor.
 2. Hiçbir şey yapmaz ve değişmezseniz memnuniyetsizlik büyür ve bir gün küçük bir kartopundan ilişkinizi tamamen gömecek olan büyük bir çığa dönüşür.
 3. Sevgiyi kurtarmaya çalışırsanız, olumlu bir sonuç mümkündür. Sizin için en önemli şey, size uygun olmayan şey hakkında sessiz kalmak değil, bir ortakla konuşurken, her şeyi ona getirmeye çalışın.

Kadın rüya kitap

Bir deprem bir kadını hayal ederse, o zaman tahminler uygun olabilir. Her şey rüyanın hangi senaryoya bağlı olduğuna bağlı.

İşte tahminler:

 1. Yandan deprem görmek - hayatınızdaki her şeyi baş aşağı çeviren kardinal yaşam değişiklikleri. Ve bu, değişiklikler olumlu ya da olumsuz olacak, sadece size bağlı.
 2. Bir felakete tanık olun - sevilen birinin yardımınıza ve desteğinize ihtiyacı var. Katılmaya çalışın, bunun için bile kişisel çıkarlarınızı ve araçlarınızı feda etmeniz gerekebilir.
 3. Bir felaket sırasında bir kişiyi kurtarın - ve gerçek hayatta, bir süre sonra ödüllendirilecek olduğunuz birine yardım edeceksiniz. Büyük olasılıkla, bunun için tasarrufların bir kısmına katılmak zorunda kalacaksınız.
 4. Dünyanın ayaklarınızın altından nasıl geçtiğini görün - çatışmaları sürekli olarak kışkırtma eğiliminiz nedeniyle başlayabileceğiniz aile sorunlarına. Boşanmak istemiyorsanız, tüm farklılıkları sakin bir şekilde sakinleştirmeye ve çözmeye çalışmalısınız.
 5. Taş ve bina parçalarının altındaki molozların altına gömülmüş olsaydınız, gerçekte sağlığınız için bir tehdit var. Komplikasyonların gelişmesini engelleyerek, hastalığı en baştan tedavi etmek için zamana sahip olmak için bir doktora gitmeniz gerekir.

Pin
Send
Share
Send
Send