Rüya yorumu

Terazi burcunun diğer burçlar ile uyumluluğu

Pin
Send
Share
Send
Send


Terazi burcunun diğer burçlar ile olan uyumluluğunu bilerek, kendiniz için uygun bir çifti kolayca seçebilirsiniz. Ayrıca, uyumluluk analizi eşinizi daha iyi anlamanıza, ilişkilerde keskin köşeleri atlamanıza ve karşılıklı anlayış geliştirmenize yardımcı olur.

Çevrimiçi olarak diğer markalarla Terazi uyumluluğunu öğrenin:

Senin burcunOrtak işareti
Ales Ölçekler ♈ Koç Boğaları ♊ İkizler ♋ Kanser ♌ Aslanlar ♍ Başak ♎ Akrepler Ölçekler Yay ♑ Oğlak ♒ Kova Balıkları ♈ Koç, Boğa, İkizler, Kanser, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık
(ortak işaretini girin ve "Uyumluluğu Bul" u tıklayın)

En iyi ve en kötü uyumluluk

İkizler ve Kova Terazi için ideal ortaklardır. Bu hava işaretinin kararsızlığının eksikliğini telafi etmekten çok, anlam ve uyumla ilişkilerde hayatı dolduruyorlar.

Kova Terazi'yi yönlendirir: hangi alanda (hangi şüphe işaretinin bulunmadığına) hangi alanın hangi enerjinin kendini gerçekleştirme için yönlendireceğine karar vermeye yardımcı olur. İkizler ayrıca Terazi'nin hızla topladığı birçok fikir üretmektedir.

Ancak iki ölçek arasındaki ilişki büyük olasılıkla başarısızlığa mahkum olacak. Gençliklerinde kolayca birleşirler, özel yükümlülüklerle karşı karşıya kalmazlarsa, finansal bir problem olmaz. Ancak daha yaşlı yetişkinlerde Terazi birbirlerinin negatif karakter özelliklerini güçlendirir ve ilişkilerde sıkıntı yaşar.

Olumlu ittifaklar

Terazi burcunun hava işareti, ateş elementinin işaretleri ile uyumlu bir çift yapabilir: Koç, Aslanlar veya Yay.

Bu tür çiftlerde ilişkilerin özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Ölçekler, yangın işaretlerinin yıkıcı gücünü uyumlaştırır ve sakinleştirir. Ortağı kızarıklık ve dürtüsel kararlardan koruyabilirler. Doğrudan ve hızlı, destek ve karşılığında çok fazla enerji ve ilham alırsınız.
 • Koç'la ilişkiler parlak, tutkulu ama karmaşık olabilir. Bununla birlikte, bu yalnızca gençleri ve deneyimsizlikleri nedeniyle ödün veremeyen genç insanlar için geçerlidir. Ve sonraki yaşamda bu birlik çok güçlü ve uyumlu olacak.
 • Terazi Aslanları ile doğru tutuma devam etmek önemlidir. Hiçbir durumda kraliyet aslanının doğasını bastırmaya çalışmamalısınız. Ancak Terazi, Aslanlara en çok ihtiyaç duydukları şeyi verebilir - hayranlık, şükran ve övgü. Partnerinize sonsuz saygı duymayı unutmayın.
 • Yay ile, sendika çok uyumlu ve mutlu olacağa söz veriyor. Bu, iki eşit ortağın, eşit bir ruhsal potansiyelin ve neredeyse mükemmel, çok mutlu bir ilişkinin birliğidir.

İlişkilerde olumlu bir uyumluluk olsa bile, Terazi'nin düzeltebilmesi için keskin köşeler ve çatışmalar olduğu anlaşılmalıdır. O zaman her şey yoluna girecek.

Olumsuz sendikalar

Terazi ilişkilerinin en küçüğü, Su ve Dünya'nın unsurlarının işaretidir. Bunlar Boğa, Kerevit, Başak, Akrep, Balık ve Oğlaklardır.

Bu tür çiftlerde ilişkilerin özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Kantarlar su elementi ile uyumlu değildir: Balık, Kerevit, Akrepler. Hava işareti hızla değişen insanlardan ve bu insanlara özgü olan öngörülemeyen hareketlerden bıktı. Buna karşılık, sudaki temsilciler, Terazi'nin onlar için çok önemli olan duygularını ve deneyimlerini asla dinlemeyeceklerdir.
 • Tauruslar, Oğlaklar ve Başaklar, Terazi'nin şüpheli ve değişken doğasından dolayı sürekli olarak şokta kalacaklar. Onlara anlamsız, boşta, anlamsız görünüyorlar. Böyle bir ittifakın maksimumu kolay, bağlayıcı olmayan açık bir ilişkidir.

Bu işaretlerin rasyonalizmi Terazi'ye sıkıcı görünecek, her şeyi düzene sokma istekleri - monotonluk ve para için takıntı yapma - maddi bir yastık yastığı sağlama isteği. Bütün bunlar, hayatının çoğunu rüya gibi bir durumda olan sonsuz derecede sinir bozucu Terazidir.

Terazi ilişkilerde nasıl davranır

Eşiniz Terazi ise, ona nasıl yaklaşacağınızı bilmeniz gerekir. Astroloji, hava işaretinin yapısını tüm detaylarıyla açıklayan, bunun için tüm araçları sağlar.

Aşk ilişkilerinde Terazi davranışının özellikleri:

 • Çok çatışmaz, sevmediklerini söylemek yerine sessiz kalmayı tercih eder. Eşiniz sınırlarını ihlal etmeye başlarsa, bu yana doğru gidebilir. Sessizlik, bir yaşam ortağının basitçe çılgına dönmesine ve Terazi'nin acı çekmesine ve acı çekmesine neden olacaktır.
 • Ölçekler genellikle ilişkilere direnir. Tüm yaşamları boyunca var olmayan, kesin bir parlak ideal arayışı içindeler. Bu arada kader, onlara uyumlu bir birlik kurmanın mümkün olduğu değerli bir ortak gönderir. Ancak Terazi bunu genellikle fark etmez.
 • Terazi duygularını aklıyla kontrol etmezse, yaşamlarının diğer alanlarını unutarak kendilerini çok fazla ilişki içine sokabilirler. Bu, eşinin er ya da geç derin bir nefes almak için kaçmak isteyeceği fanatik bağlılığa, saplantıya yol açar.

Terazi burcunun diğer burçlar ile astrolojik uyumluluğu hakkındaki videoyu izleyin:

Terazi burcu Venüs gezegeni tarafından tercih edilir, böylelikle olumlu nitelikleri vardır:

 • Mükemmellik eğilimi, etrafındaki her şeyin dönüşümü, güzellik için gayret. Estetiğin hepsi Terazi içindir. Sadece güzel insanlar ve şeylerle çevrelenmeleri önemlidir. Hem harici hem de dahili olarak güzel.
 • Adalet arayışı. Her zaman rahatsız olanı koruyacak, arkadaşça bir kavgadan sonra barışı korumaya yardımcı olacak, çalışan ekipte özel bir iyi niyet atmosferi yaratacaktır.
 • Bakım ve kişisel bakım. Ölçekler kendileri ile ilgilenir, bu yüzden sıklıkla diğer işaretlerden daha iyi görünürler. Görünüş onlar için önemlidir, ancak bunun narsisizm ve aşırı kendini beğenmeye dönüşmemesi gerekir.
 • Sosyal ve çapkın Terazi genellikle bir taraftar kitlesi ile çevrilidir. Sevgi, övgü ve iltifatlar uygulayarak her şeyin bir kişiden elde edilebileceğinin farkındalar. Ancak flört aşkından dolayı, genellikle rasyonel dünya işaretleri olan anlamsız görünüyorlar.

Genel olarak, Terazi hemen hemen her insanla karşılıklı anlayışı bulabilir. Onlarla iletişim kurmak güzel, kendileri için zorundalar. Bu nedenle, tüm zodyak işaretleri için kesinlikle çekici. Sorunlar genellikle zodyak sisteminin uygun olmayan temsilcileri Terazi'nin havası ve hafif doğası hakkında daha fazla şey öğrendiğinde başlar.

Pin
Send
Share
Send
Send