Rüya yorumu

Erkek ismi Semen: bir insanın kaderi ve karakteri üzerindeki etkisi

Pin
Send
Share
Send
Send


Semyon erkek ismi antik tarihte kök salmaktadır. Adın atası, "Tanrı tarafından duyulan", "işiten" anlamına gelen İbranice Şimon adıdır. Onun tür isimleri Samuel ve Simon aynı anlama geliyor.

Yabancı seçenekler

Eş anlamlılar diğer dillerde - Simon, Simon, Simon, Simone, Simun, Shimon, Simon

Uluslararası pasaportta - SEMEN.

Nominal formlar

Ortodoks takvimine göre, iki seçenek - Simeon ve Simon.

Kısaltılmış - Senya, Syoma, Senka Syomka.

Sevgiyle - Syomushka, Semyonchik, Semochka, Senechka, Semyonochka, Senyushka, Semyonushka.

Kader ve karakter

Küçük Syoma genellikle çok sevimli, cömert ve meraklı küçük bir çocuk olan akranlarından daha hızlı gelişir. O hayal kurmayı ve halkla oynamayı seviyor. Çoğu zaman, bu izleyici milyonlarca icat edilmiş öyküleri anlattığı ebeveynlerdir. Zaten çocukluktan itibaren, yetişkinlerin kendi görüşleriyle dikkate alması ve ona saygı duyması gerektiği gerçeğine alışır.

Tohumlar çalışma için iyi veriye sahiptir. Ancak, genellikle, akademik başarı öğretmene ve onun yetkisine bağlıdır.

Bir erkek olan Senya, enerjik ve gururlu, hedeflerine sürekli olarak ulaşıyor.

Canlılıkla tüm yeni şeylere başlar ve inatla onları bitirir. Tüm nezaketine rağmen, Semen çok temkinli ve bu da akrabaları için bazı rahatsızlıklara neden oluyor.

Semyon adının sahibinin başarısızlığı çok zor geçiyor, her şeyi özlüyor. O çok hızlı temperli ve uyandırdı. Zor durumlarda, çok sayıda arkadaştan destek bulmaya çalışıyorum, ancak onu anlayamıyorlar.

Kızgınlık, affetmez, ancak onlara odaklanmaz. Bu durumda başını dağıttı ve kendini verdi. Semyon - her zaman sadık bir arkadaş olacak. Meşgul olmasına rağmen, her zaman arkadaşları hatırlar ve yardım etmeye hazırdır.

Doğa, Senya'ya yetenek, irade gücü, çalışkanlık, azim ve azim ile destek verdi, böylece toplumda belli bir yüksek pozisyon elde etti. Ve silonuyla birlikte, yine de arkadaşlarına ve akrabalarına yardım etmek için her zaman yardım eli uzatarak nazik ve sempatik kalıyor. Tohumlar kararsızdır - saygın insanlardan kolayca etkilenen alışkanlık ve tercihleri ​​değiştirin.

kariyer

Hayal gücünü ve hayal gücünü kullanan Sema, profesyonel alanda kullanıldığını kolayca bulur. İyi bir tasarımcı, illüstratör, mimar olabilir. Fakat sıradan bir mesleği seçse bile, kolayca başarır. Ayrıca tıp, gazetecilik veya pedagoji alanlarında iyi bir kariyeri olacak. Başarılı bir iş adamı olabilir.

Aile ve ilişkiler

Aile ilişkileri için Semyon uzun süredir hiçbir yerde aceleci değil. Dikkatli ve dikkatli bir şekilde yaşam ortağını seçer. Seçimi yapan Semyon, mükemmel bir aile babası ve evin ustası olur. Ev işleri ile eşine yardım etmekten mutluluk duyuyor, bir kadının etkinliği olduğunu düşünmüyor. Sema çocuklar için çok zaman harcıyor, bütün hafta sonunu onlarla geçirmeyi seviyor. Ailesi olmadan hayatlarını anlamayın. Ailenin ekonomik işleri sadece kendisiyle ilgilidir.

sağlık

Küçük bir Semushka sık sık incitebilir, ancak hafif soğuk algınlığı formları. Büyük bir sağlık sorunu yok. Geçiş çağında ekstra kilo alabilir, ancak bu düzenli fiziksel efor ve sağlıklı beslenme ile düzeltilebilir.

Astrolojik özellikleri

  • Gezegenin Patronu: Satürn
  • Uğurlu Gün: Cumartesi
  • Burç: Kova
  • Renk: yeşil
  • Taş Maskotu: Zümrüt
  • Bitki: Yulaf
  • Hayvan: kırk
  • Ağaç: kül

Melek günü

  • 15 Şubat - Tanrı-Alıcısı Aziz Simeon'un kuşatılması. Kudüs'te yaşayan doğru ve yaşlı bir adamdı. Kudüs tapınağındaki Kutsal Simeon, Kutsal Ruh'un ilhamına göre, Bebek Tanrısını kollarına aldı ve şöyle dedi: "Şimdi hizmetkarını bırak, Vladyko!" Rab’nin 40. doğum gününde 15 Şubat’ta gerçekleşti. Ortodokside buna Rabbin Adayı denir.
  • 14 Eylül - Rev. Stylite Simeon. On sekiz yaşında genç çoban keşiş oldu. Tereddütlüydü, dua ederdi. Yaşlılıkta öldü - 103 yaşında (5. yüzyıl).

Ünlü tohumları

Güzel Semen adının taşıyıcıları: coğrafyacı Chelyuskin, radyo teknisyeni Eisenstein, polar denizci Dezhnev, uçak tasarımcıları Kosberg ve Lavochkin, Farad oyuncusu, Büyük Narishkin Catherine'den siyasetçi, ressam, şair Tivak, şair Givzenko, USSR, Sokosoviçoviç, Şovivosvanov, Aleksandivosusovus Aleksansivanovusususiyusiyoposusovusovususivyavan SSCB Budyonny'den Mareşal.

Pin
Send
Share
Send
Send