Rüya yorumu

Uyumluluk Boğa Kanseri: Hassas ve doğuştan insanlar birliği

Boğa ve Kanser, zodyakın duyguları tarafından yönlendirilen hassas belirtileridir. Boğa, aşkın tanrıçası Venüs tarafından himaye edilmekte, Kanser ise değişken Ay'dır. Toros Kanserinin yaşamın farklı alanlarına uyumu nedir? Bu birlik uyumlu olabilir mi ve farkları nelerdir? Ayrıntılı olarak düşünün.

Genel özellikler

Farklı öğelere ait olmasına rağmen, bu işaretlerin ortak bir yanı var. Boğa ve Rakı'nın bile benzer düşünceleri olabilir ve barış ve uyum arzusu onları güçlü bağlarla bağlar. Dünya Torosları su ile doldurulmalı ve Su Kanseri duyusal algılarını tutabilmek için bir rezervuara ihtiyaç duyuyor.

Sağlam ve sıradan Boğa, pratik olmayan Kanserler üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir ve yaşamda güçlü bir destek sağlar. Amaçlı Boğa, her zaman mutlulukları için savaşmaya hazır olan Boğa Güreşçi Kanserleri depresyondan uzaklaştırabilir ve var olma sevincini hissedebilir.

Boğaların çoğu, Rakov'u uzun süre minnettar kaldığı zorlu yaşam koşullarından çıkarmak zorunda kalıyor. Astrologlar bu birliği ideal ve tahrip edilemez olarak değerlendirmekte ve birbirlerine bakmak için işaretler önermektedir. Bu sadece kişisel alanı değil aynı zamanda işi de ilgilendirir.

Boğa Kadını ve Kanseri

Gizem ve Kanser Bulutsusu'na rağmen Toros kadını, içinde çekici nitelikler bulabilecek. Bu, hassas ve özenli, güvenilir bir insandır. Kanser, hiç bir eleştiriye ve tartışmaya tahammül etmeyen Toroslar için özellikle önemli olan incelik uğruna hiç kimseye dokunmayacak. Her iki işaret de istirahat ve istikrar ister. Kanser, gelecekte kendisine güven hissi verebilecek Boğa olduğunu anlıyor.

Su elementinde içkin olan depresyon ve melankolik dönemler Boğa az sinir bozucu ve bu işaret temsilcilerinin içsel niteliği olarak algılanıyor. Impractical Cancer, seçtiği birinin rasyonelliğine ve onun ihtiyaçlarını karşılayabilme yeteneğine hayrandır.

Evlilikte

Eşi Kanser, büyüleyici karısının aile bütçesini ve ev temizliğini nasıl idare edebileceğini takdir ediyor. Bu çift başkalarının gözüne çok saygı duyuyor, çünkü eşler asla kamuya açık sahneler ayarlamıyor ve evde yüksek tonlarla olan ilişkileri bulamıyorlar. Boğa kadını, kıskançlıktan etkilenmeyen bir eşe asla sebep olmaz, seçilenine sevgi ve saygıyla davranır.

Gençliğinde, Kanser, duygularındaki dalgalanmalar nedeniyle karısına ihanet etmeye karar verebilir. Ancak daha büyük yaşlarda, bu tür hareketler olası değildir, çünkü Kanser aile uyumunu ve konforunu çok fazla takdir eder. Ayrıca, aptalca numaralar yüzünden büyük bir eş kaybetmekten çok korkuyor.

Boğa Erkeği ve Kanseri

Bu çift, pek çok güçlük çekmeyen ortak bir dil bulacaklar, çünkü birbirleriyle bir ilgi topluluğunun ilgisini çekiyorlar. İkisi de şefkatli, hassasiyet ve duygusallık dolu. Kanser seçtiği kadını güvenilir bir ortak buluyor, yaşam ve sıkıntılardan tamamen korunuyor hissediyor. Hediyelerini ve romantik buluşmalarını yapmaya hazır olan cesur Toroslardan etkilenir.

İdeal bir birlik oluşturmak için Toros ve Raku'nun çaba sarf etmeleri gerekmez - bilinçaltı bir seviyede manevi yakınlık hissederler.

Boğa, bir kanser kadını pozisyonu aramaya gerek duymaz ve onu etkilemesi gerekmez: her şey kendiliğinden gerçekleşir.

İlişkilerde, Boğa ve Kanser doğal davranır, çünkü maske takma ve taklit etme gereksinimi duymazlar - ikisi de sezgiyi geliştirmiş ve birbirlerini sözsüz olarak anlamışlardır. Her iki ortak da gürültülü şirketleri ve az sayıda tanıdık kişiyi sevmediğinden, bu temelde bir anlaşmazlık yoktur. Aşıklar, birbirleriyle ya da tanıdık arkadaşlarınla ​​yalnız zaman geçirmeyi tercih ediyorlar.

Evlilikte

Boğa ve Kanser, yasal bir evliliğe girmek için acele etmiyorlar, çünkü birlikte çok iyiler. Ancak, ilişki zamanla resmileşecek. Aile hayatı farklı ölçülecek ve sakinleşecektir. Kanser kadını, evde rahat bir dinlenme sağlamak ve onu lezzetli bir şekilde beslemek için kocasına özen ve ilgi gösterebilir.

Boğa insanı, Kadın Kanserinin kendisini çok takdir ettiği ve “taş duvarın arkasındaki gibi” hissettiği ailesini iyi kazanabilir ve sağlayabilmektedir.

Birlik, birbirlerinin hayallerinin idealini buldukları için, bu birliğin yok edilmesi neredeyse imkansız.

Yatakta, Kanser ve Toros birbirleriyle nasıl duygusal ve duygusal zevkler vereceğini bildikleri için çok uyumludurlar. Cinsiyet tekniği onlar için çok az endişe vericidir, çünkü her ikisi de tam bir adanmışlık duygusuna boyun eğmektedir.

Böyle bir birliktelikte ihanet her iki tarafta da mümkündür, ancak Toros ve Kanser hatta hiçbir zaman aile yaşamına girmeyecek ve konuyu boşanmaya getirmeyecektir.

Arkadaşlık ve ortaklık

Boğa ve Raku birbirlerinin şirketlerinde rahatlar, konuşma için her zaman ortak konular vardır. Her iki işaret de gürültülü şirketlere gizliliği tercih ediyor. Boğa ve Kanser birbirleri üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir: Kanserler, Boğa sorunlarıyla mücadelede esnekliği öğretir ve Boğa, Kanser'e havada pratik yapmayı ve kaleler yapmamayı öğretir. Her ikisi de duyarlı ve ilk aramada yardım etmeye hazır.

İş dünyasında, Rakı ve Boğa da iyi geçinir - Boğa Rakı'nın dürüstlüğünü sever ve Kanser Boğa’nın iş zekasına hayrandır. Özellikle restoran işletmesini açarlarsa şanslılar - Rakı yemek yapmayı çok iyi biliyor ve Toros başyapıtlar yaratma konusunda rahat koşullar sağlayabilir. Kanser ve Boğa Koç'u şirketlerine götürürlerse, bu sendikanın asla yeni parlak fikirlere ihtiyacı olmayacak.

Videoyu izle: ZEITGEIST: MOVING FORWARD. OFFICIAL RELEASE. 2011 (Şubat 2020).

Загрузка...