Rüya yorumu

Kadın adının anlamı Amelia - karakter, kader ve kariyer

Pin
Send
Share
Send
Send


Amelia şu anda İngiltere'de çok popüler bir isim, Rusya'da ise ilk olarak Amalia olarak biliniyor. Adı, eski çalışkanın bir versiyonundan "çalışkan" kelimesinden geliyordu. Bir başkasına göre, Müslüman adından Amil, yani "egemen" anlamına gelir. Her ülkenin Amelia için telaffuz formları vardır: İngiltere - Emmeline, İspanya - Amalie, Fransa - Ameli, Danimarka - Amalie, Ameli, İsveç - Amalie.

Amelia isminin tarihi ve telaffuz şekli

İsminin şefkatli şekli: Leia, Ama, Amelochka, Amela, Amelichka, Amochka, Mia.

Amelia ismi Ortodoks inancında yoktur, bu yüzden kızlar sesleriyle ana adlarına yaklaşırken farklı bir adla vaftiz edilirler.

karakter

Amelia yılın doğduğu zamana göre:

Kış - Akıllı ve seçkin kişilik, kesin bilimler kolaydır. Herhangi bir şirketin ruhu her zaman arkadaşlara faydalı ipuçlarıyla yardımcı olacaktır.

Bahar - Dürüst, yalanları ve kopyaları tanımıyor. Adalet yapmaya çalışır, çatışmalardan kaçınır.

Yaz - Tamamen isminin değerini haklı çıkarır, çok çalışkandır. Başkalarına aşırı talepte bulunur.

Sonbahar - İçinde enerji yok, aynı anda birkaç şey yapmayı başarıyor. Her şeye kolayca adapte olur.

kader

Amelia, arkadaşların ve ailenin gözdesi. Aileniz ve arkadaşlarınızla her zaman yardıma hazır. Dıştan, en sık bir baba ve bir anneye karakter benzer. Kısa sürede birkaç şey yapmak için zaman dağıtma yeteneğine sahiptir.

Her zaman mükemmellik için çaba, diğerlerinden de aynı talepleri. Çatışmalardan kaçınmaya çalışır, entrikaları tanımaz, aldatmaz, daima ne düşündüğü hakkında doğrudan konuşur. Arkadaşlarını ve akrabalarını başının derde sokmasına yardım et, ellerinden geleni yap.

sağlık

Amelia çocukluğundan beri fazla kilolu olduğu için diyet ve egzersiz yapması gerekiyor, aksi takdirde omurgasında ve eklemlerinde problemler olacak.

kariyer

Çocukluğundan beri, Amelia spor yapmak için can atıyor, bu yüzden bir spor kariyerinde zirvelere ulaşabilecek. Mükemmellik ve yüksek seviyede organizasyon arayışı sayesinde, mükemmel bir doktor, kalifiye psikolog olacak. Amelia, meslektaşları tarafından adalet, zeka ve nezaket için sevilir.

İşe başlamadan önce Amelia, zamanında yapıp yapamayacağını tartıyor. Bundan sonra, amaçlanan plandan dönmeden sonuna kadar gider. Diğer insanların ulaşamayacağı bir sözleşmeyi kolayca alabilir.

aile

Amelia çekiciliğini değerlendiriyor ve ustalıkla kullananlara karşı ustaca kullanıyor. Herşeyi tartışabileceğiniz zeki yaşlı erkekleri tercih ediyor. Hayatının şafağında zengin adamları seçer, yaşlandıkça parası daha az ilgilenir.

Long, onunla birlikte yaşam için güçlü bir aile oluşturmak için güvenilir bir arkadaşı seçer. Çatışma dışı ve iyi Amelia, güzel bir eş ve şefkatli bir anne olarak geliyor. Kayınvalidesiyle samimi ilişkilerini nasıl koruyacağını, çok misafirperver olduğunu, evin her zaman arkadaş ve akrabalarla dolu olduğunu biliyor.

Amelia adına burç

Koç - Her gün tatil yapan, sosyal, zeki bir kişi. Erkekler arasında popüler, ancak bağımsızlık arzusu yüzünden onlarla ciddi bir ilişki kurmuyor.

Boğa - Yetenekli konuşmacı, akıllı, popüler. Ebeveynlerini çok seviyor, kişisel yaşamını inşa etmek için onlardan uzaklaşmak için uzun süre tereddüt ediyor.

İkizler - Fantezi, yaratıcı bir insan. Bağımsızlık arzusu nedeniyle kişisel bir yaşam kuramazsınız. Arkadaşlar tarafından sevilen.

Kanser - Hassas, hassas, kınama affetmez ve ihanet etmez, ancak hakaret edici değildir. Kendilerinden ve başkalarından mükemmellik ister. Güçlü bir erkek savunucusuna ihtiyacı var.

Leo - Temel, şiddetli. Beyler ve arkadaşları otorite, çatışmalara yatkınlık ve uzlaşılamamasıyla iter.

Başak - Harika bir arkadaştır ve dinleyici her zaman kurtarmaya gelir. Gürültülü şirket yalnızlığı tercih ediyor. Onu çırpacak ve eğlenceli bir yaşamla tanıştıracak girişken bir erkeğe ihtiyacı var.

Terazi - Sakin, çatışma dışı. Karşılıklı tavizlere nasıl devam edeceğini biliyor, mükemmel bir diplomat bundan çıkacak. Onu koruyabilecek erkeklere âşık olur.

Akrep - Amaçlı, çalışkan, inatçı. Bu nitelikler sayesinde bir kariyer kolayca zirvelere ulaşır. Sadık arkadaşlarla kendilerini kuşatmak mümkün. Kalbi sadece güçlü bir adamı kazanabilir.

Yay - İletişim kurmak için hoş, nazik. Her şeyden önce arkadaşlığa değer verir, arkadaşlarına, yanlış olsalar bile, sadece kaybetmemelerini sağlar. Kariyerinde güvenilmez, her zaman işleri sona erdirmez.

Oğlak - Çatışma, sakin. Gürültülü şirketleri önler. Yaşamın arkadaşlarında, onun için harika bir eş olacak güçlü bir adam seçecektir.

Kova - Eloquent, narin. Diğer kişiye asla onun kusurlarını söyleme. Her şeyden önce kendini seviyor, bu yüzden kişisel bir yaşam kurması zor olacak.

Balık - Herkese ortak bir dil bulmak için hafif bir karaktere ve yeteneğe sahiptir. Memnuniyetle aile yaşamına dalar.

Erkek Adı Uyumluluğu

Evlilikte:

 • Mükemmel: İskender, Roma, Stepan, Eugene, Vadim, Mikhail, Yegor, Sergey, Nikolay, Denis, Oleg, Yuri.
 • Kötü olanlar: Artem, Nikita, Alexey, Anton, Victor, Vasili, Maxim, Dmitry, Kirill, Vladimir, Vyacheslav.

İş:

 • Mükemmel: Michael, Egor, Roma, Arseny, Denis, Matvey, Sergey, Konstantin, Yuri, Grigory, Artemy.
 • Kötü olanlar: Artem, Andrei, Nikita, Alexey, Anton, Vladislav, Timur, İvan, Kirill, Vladimir, İlya, Vasili, Pavel.

nişanlar

 • Gezegen - Uranüs.
 • İsmin rengi Ahududu'dır.
 • Mevsim - Bahar.
 • Haftanın mutlu günü - Çarşamba.
 • Şanslı numara - 5.
 • Metal - Alüminyum
 • Burç - Kova.
 • Öğe - Ateş.
 • Totem Hayvan - Elektrik Rampası.
 • Bitki - Kızamık.
 • Ağaç - Aspen.
 • Mineral Maskot - Yapay Elmas, Ametist.

Amelia adında ünlü insanlar

Videoyu izle: Taken - Episode 05 - Maintenance Türkçe Altyazi (Ocak 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send