Rüya yorumu

Julia hava adının anlamı - kariyer, karakter, kader, aile ve sağlık

Pin
Send
Share
Send
Send


Julia, kızların şimdi seçtiği eski isimlerden biri. Bir versiyona göre, Julia ismi, bu güzel kadın ismine karşılık gelen “kıvırcık”, “kabarık” anlamına gelen eski Yunanca Ioulos isminden geliyor. Latince versiyonunda, bu Julius adındaki erkek adından dişi bir versiyondur. Üçüncü versiyona göre, "Noel günü doğdu" anlamına geldiği İskandinavya'da gerçekleşti.

Julia adının ortaya çıkışı

Dünyada Julia İngilizce ismi altında dağıtılmaktadır, başka seçenekler de vardır: Almanca - Julia, Fransızca - Julie, İspanyolca - Julia, Portekizce - Julia, İtalyanca - Julina, Korsikalı - Gyulia. Provencal - Giulio, Ukraynaca - Julia, Çek - Julia, Danimarkaca - Julia, İrlanda - Julia, Yunanca - Juliana.

Adı, okşama biçimi: Yul, Yulchik, Yulia, Yulechka, Yulia, Yulia, Yulchanka, Yuliachka, Yulchonok, Yulchonchochek, Yusya, Yuska, Yuliana, Yulia.

Rusya'da kadın ismi olarak yaygındır, erkeklere nadiren bu güzel isim denir.

Ortodoks takvimine göre Julia, meleğin gününü yılda iki kez kutluyor:

 • 31 Mayıs - Meryem, Ancyralı Julia'nın patronu, şehit.
 • 29 Haziran - Bakire, Kartaca Julia'nın patronu, şehit.

karakter

Julia'nın ayırt edici bir özelliği inatçılık, dokunuşluktur. Çocukluğunda, tartışması zor, her şeyi kendine göre yapacak. Patlayıcı, itici, ancak hızlı bir şekilde uzaklaşır ve ilki koymak için uygundur. Julia, okul yıllarında karakterini yumuşatır; bu da kolayca arkadaş edinmesine yardımcı olur. Bir yetişkin olarak Julia, mizah anlayışını, hafif ve hoş karakterini seven arkadaşlarla çevrilidir.

kader

Julia'nın kaderi daha çok doğum tarihine bağlıdır.

Kış - Erkeklere soğuk davranan, akıllı, amaçlı bir kadın, onları sadece bir seks nesnesi olarak kullanır. Ancak hafızası olmadan aşık olmuş, nesnesi için her şeyi yapmaya hazır.

Bahar - Her zaman arkadaşlarla çevrili, yaratıcı ve kapsamlı bir şekilde gelişmiş kişi. Kocası, arkadaşlarının önemli bir yerde olduğu gerçeğini kabul etmek zorunda kalacak.

Yaz - Sevgi ve şefkatli olan kadın, sevdiklerine özen gösterir. Daima zayıflar için ayağa kalk. Yaşamın ilkelerine bağlı kalır.

Sonbahar - İletişim kurmayan ve rezerve edilmiş kadın, kişisel ilişkilerde hatalar yapar, bu yüzden ona katılmazlar.

aile

Yulia'nın hedefi mutlu bir evliliktir, bu yüzden erkeklerde seçicidir ve kimseye izin verilmeyecektir. Lima'nın zayıf iradeli oğulları Julia, mahkemecilik evresinin başında düşer. Gelecekteki kocanın Julia'ya aşık olmak için çok uğraşması gerekecek, ancak karşısında güvenilir bir eş, harika bir ev hanımı ve mükemmel bir anne olacak.

kariyer

Yulia'nın keskin bir zihni var, mesleğinde çok şey başarabilir, ancak kocası ve çocukları adına Julia bir kariyeri feda edebilir. İyi gelişmiş bir mantık nedeniyle, ticaret, bankacılık konusunda bilgili ve ünlü bir aktris olabilir. Onun için en iyi seçenek, temel avantajı ücretsiz bir program olan bireysel girişimciliktir.

sağlık

Güçlü ve kalıcı bir vücuda rağmen, Julia soğuk algınlığına yatkındır. İkinci zayıf nokta dişlerdir. Çocukluğundan beri, Julia dişçiye gitmek neredeyse imkansız, bu yüzden yetişkinlikte çoğu zaman dişleriyle ilgili problemleri var.

Julia adına göre burçlar

Koç - İlgi odağı olmayı sever, popüler olma eğilimindedir. İnsanları manipüle edebilen karakter, hassas bir kediden öfkeli bir dişi aslana hızla geçiyor. Erkekler ona hediyeler verdiğinde onu seviyor.

Boğa - Bencil, iddialı bir kişi, iddialı hedeflerine ulaşmak için diğer insanları kullanabilir. Planını daima sonuna kadar getir. Erkeklerden bir şey vermeden karşılığında her şeyi alır.

İkizler - Kaprisli, eğlence dolu bir hayatı seven bir kadının sanatsal dokunuşuyla. Hiçbir değerli ilişki tamamlanmadı. Erkekleri eldiven gibi değiştirir, uzun süre durmayacak.

Kanser - Muhafazakar, biraz gergin bir kadın, normal yaşam tarzındaki değişiklikleri zor. Genellikle yavaşlık nedeniyle sona ermez. Erkeklerde başarıya sahiptir.

Leo - Çok güzel, amaçlanan işte başarıya ulaşmak. Diğerlerinden kolayca saygı duyulur. Her zaman hayranları tarafından çevrili, ancak yalnızca demir karakterli bir adam tarafından evcilleştirilebilir.

Başak - Eylemlerinden sorumlu olan Bilge, mali olarak güvenceye alınan ayakların nasıl sağlam durduğunu bilir. Genellikle kendini tüm insanların üzerinde yükseltir. Erkeklerin, talep ettikleri aşırı talep nedeniyle bunu başarması zordur.

Terazi - Sakin, yumuşak doğası, özgürlüğü seven, bir kadın. Herhangi bir kişi kolayca ilginç ve kolay bir iletişim kurar. Genellikle bu nezaket sadece sert bir kadının maskesidir.

Akrep - Düşmanca, inatçı bir doğa, ancak güçlü bir adamın birlikte yaşayabileceği. Arkadaşı olmayan kişiden dolayı kimseyi korumadığı, "cesetlerin üzerinden" hedeflenen amaca gider. Sadece evde değil, işte de tavizsiz olmasına rağmen adaletten korkuyorlar.

Yay - Bağımsız, geriye bakmadan ilerliyor. Basit olmasına rağmen evde ve işte seviliyor. Aşık, açık, karşılığında hiçbir şey talep etmeden.

Oğlak - Çalışkan, iletişimsel olmayan doğa, arkadaşlarının kişisel yaşamlarına izin vermemesi. Bir karar vermeden önce, uzun süre artıları ve eksileri tartır. Bir meslek ve eş seçiminde neredeyse hiç yanlış.

Kova - İç dünyasına kimsenin depresyona yatkın olmasına izin verilmez. Çevresi dürüstlüğü sevmez. Hastası sadece sabırlı, sevecen ve sevgi dolu olabilir.

Balık - Yaşamında doğru seçimi yapmasına yardımcı olan, sezgisel değil, büyük bir hayal gücü ile donatılmıştır. Rutin işler kaçınmaya çalışır. Dengeli bir adamla birlikte olur.

Erkek Adı Uyumluluğu

İyi: Alexander, Alexey, Anatoly, Anton, Vadim, Valery, Vladimir, Gennady, Denis, Ivan, Igor, Eugene, Kirill, Michael, Nikolay, Sergey, Stanislav, Julian.

Kötü olanlar: Artem, Vasily, Vitaly, Victor, Dmitry, İlya, Maxim, Nikita, Oleg, Ruslan, Yuri.

nişanlar

 • Burç - Terazi.
 • Eleman - Hava.
 • Gezegen - güneş.
 • Mineral-maskot - Kehribar, masmavi, yeşim.
 • Metal - Merkür.
 • Totem hayvanı - Geyik, yusufçuk.
 • Bitki - Ayçiçeği
 • Ağaç - Kayın
 • İsim rengi - Sarı, kırmızı.
 • Sezon - Yaz.
 • Haftanın mutlu günü - Çarşamba.
 • Şanslı numara - 7.

Julia isimli ünlü insanlar

Videoyu izle: Why we do what we do. Tony Robbins (Ocak 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send