Rüya yorumu

Kira - karakter ve kader, sağlık ve kariyer gizemi

Pin
Send
Share
Send
Send


Rus kültüründe, Cyrus adı Yunancadan ortaya çıktı. Yunanca'da Kiriya'nın adıydı ve “Hanımefendi”, “Hanımefendi” anlamına geliyordu. Fakat Yunanca'da Pers devletinden ve Pers dilinde "Güneş" ya da "Güneş Gibi" anlamına geliyordu. Size hangi değer daha yakın, kendiniz karar verin.

Diğer dillerde

Dünyanın diğer dillerinde Kira ismi Rusça ile aynı anlama sahiptir.

 • İngilizce olarak, Kira, Keira,
 • İspanyolca - Ciro,
 • Fransızca - Kira,
 • Almanca -Kira'da
 • Japonca - 夫 人 花 (Bayan) - Fuji,
 • Çince - 基 里 (jili).

İsim dönüşümü

 • Tam isim - Kira
 • Küçültülmüş ve kısaltılmış şekli - Kirusya, Cyrene, Kirochka, Kiryusha, Kirusha, Kirk, Kirunka.
 • Ortodoks (kilise) takvimine göre - Kira (Melekler Günü - 13 Mart)

Özellikler ve kader

Azim, titizlik - bunlar Cyrus adının neden olduğu dernekler. Adı soğuk ve keskin, bu da sahibinin zor yapısını gösterir. Ancak, genellikle bize sert görünen bir kişi, başkasının acısına cevap veren, şehvetli ve yumuşak bir kişi olarak ortaya çıkıyor. Otoriter ve makul görünüyor, çok az şey söylüyor, ama onun içinde savunmasız ve sempatik bir adam. Başkalarına yardım etmek istiyor ve gücüyle ilgili her şeyi yapıyor.
Kira insanlara göz kulak olur ve uzun süre alışır. Kendine güveniyor ve bazen onu ikna etmek imkansız. Genellikle ilke edinir ve nadiren ödün verir. Hayatında, birkaç arkadaş ve birkaç tanıdık. Ama nasıl arkadaş olunacağını biliyor, arkadaşları için gerçekten gerçek bir arkadaş.

Kira kendine ve başkalarına yüksek talepler veriyor. Her şeyi kendi hesabına alır, yalan söyleyemez ve sık sık sözlerinin sonuçlarını düşünmeden gerçekten ne düşündüğünü söyler. Kirochka, hedef için çaba göstermesiyle şaşırtıyor. Çok yetenekli ve yetenekli bir insandır ve kendini yaşamın çeşitli alanlarında gösterir: yaratıcılıkta, sporda, çalışmada. Karakteri başarılı olmasına yardımcı oldu ve diğerlerinin yapamayacağı bir yere ulaştı. Kira birinci sınıf bir lider ve lider olacak. İnsanları motive edebilmeleri için mükemmel bir şekilde yönetebiliyor.

Kira övülmekten hoşlanır ve övgüyü genellikle kötü dilekçiler tarafından kullanılabilecek hayduttan ayırt edemez.

Yaşla birlikte, Kirin'in karakteri daha yumuşak hale gelir, ancak kendi kendini ironi ve açıklığın öğrenmesi zordur. Kendisi ve diğerleri hakkında zararsızca şaka yaptığını öğrenirse, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacaktır. İrade, azim ve hayata karşı ciddi bir tutum Kira'nın hem yaşamında hem de mesleğinde yer almasına yardımcı olacaktır.

İletişim danışmanlığı

Tartışmalı bir durumda veya Kira ile çatışma halinde, bakış açınızı, durumunuzu insan bakış açısıyla anlatmaya çalışın. Gönül yarasını anlıyor ve hissediyorsa, Kira sizi anlayacak ve hatta yardım etmeye çalışacaktır.

sağlık

Genellikle, Cyrus sağlığı iyidir ve nadiren hastalanır. Zayıf nokta, sinir sistemidir. Kira strese, hislere, aşırı yüke ve uyku eksikliğine karşı çok hassastır. Bütün bunlar depresyona doğrudan giden bir yoldur. İsmin sahipleri rahatlayabilmeli ve her şeyi gönlüne alamamalıdır.

kariyer

Azim ve hedefe ve zirvelere olan bağlılığı nedeniyle, Cyrus işinde başarılı oluyor ve çoğu zaman liderlik pozisyonlarını alıyor. Ancak, astlar inceliğini, incelik ve diplomasi eksikliği için onu sevmeyebilir.

Aile ve ilişkiler

Kira, karşı cinse güvenmiyor ve kalbini kesmek için çok denemelisin. Kira ortağı çok seven bir eş ve harika bir anne olacağından hayat arkadaşı çok şanslı olacak. Ailede liderlik aramaz. Aksine, dizginleri reçinelere verecek. Aileye ev işleri yapmak için güçlü bağlanma rağmen, o özellikle düşkün değil ve sadece kişisel alana ihtiyacı var.

Başarılı isimlerle erkekler ile ittifak olacak:

Başarısız ilişkiler Vadim ve Yaroslav ile Eugene, Mikhail ve Gregory ile gelişecek.

Astrolojik karakteristik

 • Burç - kanser ve okçu
 • Gezegen - Uranüs ve Pluto
 • İsmin renkleri mavi, sarı, kahverengi, kırmızıdır.
 • En hayırlı renk turuncu.
 • Taş maskot - amber ve topaz
 • Totem bitkisi - hanımeli ve yonca
 • Totem hayvanı - ıstakoz

İsim günleri ve kullanıcılar

Tüm Cyrus’un himayesi, saygıdeğer bir Beria Cyrus’udur (Makedonca) - bakire ve bir münzevidir. O ve kız kardeşi Marina doğru yolu seçti. Kendilerini tamamen Tanrı'ya adadılar, vahşi doğaya girdiler ve orada kısa bir işkence hayatı yaşadılar. İsim Günü - 13 Mart.

Ünlü Kira

Videoyu izle: Ela farkını ortaya koydu - Doktorlar 1. Bölüm (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send