Rüya yorumu

Ocak 2018'de İkizler için ilginç burçlar

Pin
Send
Share
Send
Send


İkizler gezegeninin yöneticisi, bu insanların zor yaşam koşullarında bile başarılı bir şekilde başa çıkabildikleri eşsiz enerjisinden dolayı Merkür'dür. Bu nedenle bu işaretin temsilcilerine genellikle "Fortune favorileri" denir. Fakat 2018 yılında İkizler için kader ne hazırladı?

Daha sonra Ocak 2018'de İkizler için bir burç vereceğiz, bundan kendiniz için neyi hazırlamanız ve hangi tehlikelerden korunmanız gerektiğinin netleşeceği ortaya çıkacaktır.

İkizler Ocak 2018'de nasıl yapılacak?

Ocak ayında, zodyak takımyıldızı İkizler temsilcileri, tam bir duygusal rahatlık durumda olacak. İkizler yaklaşan 2018 yılını yüksek ruhlarla karşılayacak, çünkü yaşamlarını iyileştirmek için büyük umutlar getirecekler.

Ocak 2018'de yıldızlar ve gezegenler İkizler'i nasıl etkileyecek?

İkizler her zaman doğal iyimserlikle ayırt edildi, ancak Ocak 2018'de bu rakam görülmemiş sınırlara yükselecek. Olumlu ruh hali, bu gezegen işaretinin üç önemli gezegeninin yer alacağı eşsiz bir gezegensel hizalama olarak kışkırtır.

İkizler’in asistanı olan Merkür, mevcut duruma büyük katkı sağlayacaktır. Bu gezegenin olumlu etkisi sayesinde, tatil mevsiminin bitiminden sonra bile, Gemini boş bir ceple bırakılmaz. Bunların hepsi Merkür'ün yardımı olacak.

Ayrıca Gemini'nin Merkür'ün “bitmiş” olduğu gerçeğiyle başa çıkmasına yardımcı olacak Neptün gezegeni sürecine dahil edilecektir. Bu durumun kuralın istisnası ile daha fazla ilgili olduğu belirtilmelidir, ancak yine de bu istisna şaşırtıcı bir sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Ne de olsa Neptün, tarif edilen takımyıldızın temsilcilerini diğer insanlara karşı daha merhametli kılacak ve bu yeni kaliteye bağlı olarak, İkizler çok insancıl kişilikleri unvanını alacak.

Ve eğer bir olumsuz yönü olmasaydı daha fazla sevinmek mümkün olacaktı - Ocak 2018'de çok güçlü bir düşman olacak - Jüpiter gezegeni. İkizlerin, tanıdık olmayan insanlarla uğraşırken bile çok fazla dürüstlük kazanacağı gerçeğini etkileyecektir. Bu nedenle, uyanık olmak ve düşüncelerinize ve planlarınıza yeterince iyi bilmediğiniz kişilere güvenmemek gerekir.

Ocak 2018'de kişisel yaşamın özellikleri

Çoğu durumda, Gemini'nin kişisel hayatı kışın ilk ayında eskisi gibi gelişir. Markanın aile üyeleri, Ocak ayında aile ve akrabaları ile birlikte, çeşitli aktif boş zaman etkinlikleri yapmaları için daha fazla zaman geçirmeye çalışmalıdır.

Ruh eşinizle tanışmak için zamanınız olmadıysa - Ocak 2018 bu konuda birçok sürpriz getirecek. Karşı cinsten temsilcilerle yakınlaşma, öncekinden daha aktif olarak gerçekleşecek.

Ciddi yükümlülüklerle kendilerini bağlamaya çalışmayan ve kısa vadeli entrika hayalini kurmayacak olan İkizler, yıldızların kesinlikle kış başlangıcında böyle bir fırsat sunacak.

Ancak, aksine, ciddi bir ilişki ve gerçek aşk hayalini kurarsan, eski arkadaşlarına daha yakından bakmalısın, çünkü muhtemelen ikinci yarının onların arasında kaybolmuş olması muhtemeldir. Ayrıca, her durumda itibarınıza zarar vermemeye dikkat edin.

İkizler 2018'in ilk kış ayında nasıl davranmalı?

Kariyer alanı gelince, Ocak Gemini'ye çok güzel haberler vaat ediyor: gelir seviyeleri katlanarak artmaya başlayacak (burada daha önce bahsedildiği gibi, Mercury kurtarmaya geliyor).

Artan para artış eğilimini sürdürmek istiyorsanız, ayın ikinci bölümünde yeni gelecek vaadeden projeler üstlenmeli ve ilginç tekliflerden vazgeçmemelisiniz. Ne de olsa böyle bir projeye yatırım yaparak istikrarlı finansal refahı sağlayabilecek ve kendinizi yoksulluktan koruyabileceksiniz.

Ancak Ocak ayında yapılması gerekenler kategorik olarak kabul edilemez - bu büyük bir risk. Unutmayın, bu süre zarfında başlattığınız tüm projeler, hayaller ve yanılsamalar üzerine değil, yalnızca sağduyuya ve hesaplamalara dayanmalıdır.

Bu öneri, iş adamları için özel öneme sahip olacaktır. İkincisi önemli bir başarıya ulaşabilecek, şirketinizi genişletmek oldukça gerçekçi, ancak tüm olası riskleri çok iyi anlarsanız ve güvenilir bir iş ortağı bulursanız, bunların hepsi gerçek olacaktır.

Ocak 2018 için Sağlık Burçlar

Ocak ayının ortalarında, Mars gezegeni, bu zodyak takımyıldızına ait insanların sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek Pluto ve Uranüs ile negatif bileşikler oluşturur.

Buna rağmen, Ocak "hayata baştan başlamak için ideal bir zaman." Yeni Yıl tatillerinde, sindirim sisteminizin durumunu rahatsız etmemek için ne yediğinizi kontrol etmeye ve aşırı zararlı gıda ve alkol tüketimine izin vermemeye değer. Çok fazla tütsülenmiş ve tuzlu yiyecekler, elbette, tat alma duyunuzu bozar, ancak tüketilen porsiyon sayısını izlemek çok önemlidir.

Ek olarak, günlük rutininize ve sinir sisteminin durumuna dikkat edin: Yeterince uyumaya çalışın ve stresli durumları en aza indirin.

Ocak 2018, olumsuz alışkanlıklardan vazgeçmek için çok uygundur. Şimdi İkizler bir kez ve herkes için sigara ve vücudunu tahrip eden diğer şeylerle bağlamayı başaracak. Buna yardımcı olmak için bu işaretin hakimi Merkür olacak. En önemlisi, arkadaşlarınız tarafından üzülen tatillere düşmemeniz. Sağlığınız hakkında daha fazla düşünün, çünkü durumu son derece önemlidir ve ikinci olarak ne yazık ki farkında değilsiniz.

İkizler yukarıdaki tüm tavsiyelere uyacaksa, iyi sağlık ve mükemmel duygusal durum 2018'in ilk ayında onlara eşlik edecek.

Konunun sonunda, ilginç bir tematik video materyali görüntüleyerek bilginizi eklemenizi öneririz:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send