Rüya yorumu

24 yıllık ortak yaşam - ne vereceğinden nasıl söz edilir

Pin
Send
Share
Send
Send


Geçenlerde kız arkadaşımla saten bir düğün yapıldı, o ve kocası, 24 yıl boyunca birlikte yaşadı. Ciddi bir yıldönümünün, bir sürü yeni şey öğrenmek zorunda kaldığım çok fazla hazırlık gerektirdiği ortaya çıktı. Bu bayramın nasıl kutlanacağını, ne vereceğinizi, makaleden öğrenebilirsiniz.

gelenekler

Birlikte 24 hedef, insanların çok fazla olumlu ve olumsuz duyguları olduğu zamanın büyük bir bölümünü oluşturuyor. Gümüş düğün için bir çeşit prova olarak kabul edildiğinden etkinliğin organizasyonu tarafından önemli bir rol oynar. Bu yıldönümüne halk saten denir. Atlas, önemli olayın ana nedeni olabilir, geleneklerin çoğu ile ilişkilidir. Kutlamalar aile üyelerinin huzurunda veya özel olarak yapılabilir.

Atlas, yıllar önce evli eşler arasındaki ilişkinin gücünü açıkça vurgulamaktadır. Atlas, pürüzsüz, parlak bir yüzeye sahip yarı ipek bir malzemedir. Madde günlük ve tören amaçlı çeşitli kıyafetlerin dekorasyonunda yaygın olarak kullanılmaktadır. Atlas bayrakların yapımında, deri eşyalarda, mobilya döşemelerinde kullanılır.

24 yıllık evlilik sonrası eşler arasında yumuşak, yumuşak ve parlak bir ilişki gelişmelidir. Onların kaderleri, güçlü bir aile oluşturmalarını sağlayan tek bir bütün halinde dokunuyor. Bu dönemde insanlar arasında karşılıklı anlayış kurulur, anlaşmaya varılır, sevgi ve sadakat ile bağlanır.

24 yıllık evliliğin ardından, tüm skandalların, çatışmaların ve yanlış anlamaların geçmişte kalması kolaydır. Artık küresel sorunlar gibi görünmüyorlar, ancak kaprisli ve egoizm gibi görünüyorlar. Yeni ilişkiler daha fazla güvene tanıklık eder, insanlar bu birlikte yaşama dönemine kadar rahatlar, karşı tarafın görüşlerine saygı duymaya başlar, ilişkilere daha fazla zaman ayırır.

Ailenin üstünde, güvenli bir şekilde atlastan bir bayrak yapabilirsin, zaman içinde zaferin sembolü olarak kabul edilir. Eşler tüm zorlukların üstesinden başarıyla geldiler, böylesine güçlü bir ittifak neredeyse kırılmaz hale geldi. Bir atlas olarak evlilik, çevreden sadece pozitif anları emer, tüm toksinler, olumsuz bir dakikalar bir aile teknesi, uyum ve mutluluğu sallayamaz.

Bu gün, uygun yemin alışverişi uygundur, bir evliliğin gücünü simgeleyen bileklere bağlı güzel kurdeleler anı süslemeye yardımcı olacaktır. Neşeli bir gün oryantal motiflerle iç mekan, masanın dekorasyonu için uygundur. Oryantal motifler, bu kadar önemli bir yıldönümünü kutlarken özellikle önemlidir. Gerçek şu ki, atlasın geldiği yer, konutun şamdanlarla, standart olmayan lambalarla, yastıklarla süslenmesi, eve şans getirebilir.

Karı ve koca birbirine ne vermeli

Böyle bir etkinlik için hediye seçmek, insanlar uzun yıllar boyunca birlikte yaşadıklarından, belli bir yaklaşım gerektirir. Antik çağlardan beri mükemmel bir gelenek, saten kıyafet değişimidir. Etkinliğin arifesinde koca karısına saten bir gecelik sunmalıdır. İlişkilere küçük bir romantizm getirmeye yardımcı olacak, ölümsüz duyguların sembolü haline gelecektir. Bir kadın şık bir gömlek ya da pijama verebilir.

Hediyeler:

 • takı, takı - erkek duygularının derinliğini vurgulayacak bir hediye;
 • saten giysiler, iç çamaşırı, aynı malzemeyle süslenmiş - kayıtsız bırakmayacak hiçbir kadın;
 • 24 çiçek buketi - evlilikte bir çift tarafından geçirilen her yıl; mum ışığında akşam yemeği - sendikaya lezzet kattırabilir;
 • saten kurdelelerin güzel resmi;
 • silah, olta;
 • bir kravat veya sıradışı bir kelebek;
 • 24 yaşında alkol.

Her hediyenin seçimi ayrı ayrı yapılır, eşin tercihleri ​​dikkate alınır. Bazı kadınlar buketleri sever, bazıları kitaplarını sever. 24 fotoğraftan oluşan bir kolaj da iyi bir hediye olabilir, birlikte yılları göstermesi gerekir. Dokunaklı bir hediye kayıtsız kimseyi bırakmaz.

Kıyafet seçimi

Bu ciddi olayı kutlamak için en iyi seçenek saten kıyafetler. Bir eş, etekli bir bluz veya şık bir kesim ile havadar bir elbise giyebilir. Şık saten beyaz bir gömlek kocasına yakışır, bu tür malzemelere yatkınlık yoksa, kendinizi kravat, papyon veya mendil ile sınırlayabilirsiniz.

Konuklar ideal olarak düğün geleneklerini de takip etmelidirler. Yapay veya taze çiçeklerle süslenmiş kurdela, saç tokası, broş, saç bandı takmaları önerilir.

Misafir Hediyeleri

Hediye seçerken, her şeyden önce 24 yıl - tarihine dikkat etmelisiniz. Bu durumda, fanteziyi birleştirmeli, yaratıcı düşünmeye çalışmalı, kendi tercihlerini göz önünde bulundurmalısınız. En önemlisi, hediyenin eşlere maksimum zevk getireceği konusundaki güvendir. Gelenekleri takip etmek gerekirse, ambalajı saten kurdele ile bağlamanız önerilir.

Her zaman aşağıdaki listeden bir hediye seçebilirsiniz:

 • saten veya benzer malzemelerden yapılmış saten tekstil ürünleri (perdeler, yatak örtüleri, masa örtüleri);
 • herhangi bir saten elbise;
 • aksesuarlar;
 • 24 maddelik bir takım veya bu figürle ilişkilendirilmiş bir hediye;
 • kıyafetler, bulaşıklar, tuval üzerine bir çiftin fotoğrafını çizmek;
 • saten kurdelelerden yapılmış bir resim;
 • ev aletleri;
 • kümeler, bulaşıklar, ev eşyaları;
 • takı;
 • turist çadırları, uyku tulumları, özel katlanır sandalye ve masalar (eşler turist rotalarını fethetmek istiyorsa);
 • dinlenme gezileri, etkinliklere bilet, restorana gitme;
 • buket çiçek, houseplant;
 • boynuna bağlı bir saten kurdele ile evcil hayvan.

Sonuç

 1. Saten düğünü 24 yıllık evlilikten sonra kutlanır, bu hazırlık isteyen, hediye arayan önemli bir olaydır.
 2. Bu gün eşler saten yapılmış hediyeler verebilir, tekstil, kıyafet, ev aletleri, mücevher olabilir.
 3. Kutlama dar bir daire içinde ya da kıyafetlerinde atlas unsurları da bulunması gereken konukların huzurunda yapılır.

Pin
Send
Share
Send
Send