Rüya yorumu

Runik aşk büyüsü - Vikinglerin büyüsünün özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Eski zamanlardan beri, sihir hayatının hemen hemen her alanında harika bir insan yardımcısı olmuştur. Atalarımıza çeşitli büyücülük ritüellerine göre muamele edilme arzusunun zenginleşmesi, bu güne kadar korunmuştur ve modern insanlar çoğu zaman gizemli güçlerin yardımına başvurmaktadır. Runik aşk büyüsü - bu sihrin çeşitlerinden biri.

Runes en güçlü sihirli özelliklerden biridir. Onların yardımıyla, negatifin alanını temizler, muska yapar, çeşitli büyülü törenler yaparlar. Runes, aşk büyüsünde başarılı bir şekilde kullanılıyor: runik aşk büyülerinden en etkili olanları. Bu makalede anlatmak istediğim onlar hakkında.

Runes Kavramı

Runes - antikliğin güçlü bir sihir aracı. Yaratıcılarının tüm gücünü ve onları kendi amaçları için kullanan tüm bu güçlü kişilikleri içerir. Bir dereceye kadar, runeler, muazzam güce sahip gizli kelimelerden oluşan bir tür antik alfabedir. Romenlerin insanlar tarafından sıradan bir yaşamda değil, sıradan bir amaç için kullanılmadığını varsaymak kolaydır.

Ayrıca runik sihire dönmeye karar verirseniz, dikkatlice bunun için hazırlanmanızı öneririm: runik alfabeyi öğrenir, Her karakterin adı ve stili ile tanışın, runelerin her birini anlamaya ve hissetmeye çalışBöylece, gerçekten istediğinizi elde etmenize yardımcı olurlar.

Genel olarak, çok fazla rune var. Fakat sihirde, dört karakter genellikle kullanılır, ortak isimleri “Futhark” dır (ilk satırdaki runelerin ilk harflerinden yapılan kısaltma). "Futhark" büyücüleri ve sihirbazları, yüzyıllarca kullanılan büyücüler ve büyüler, bu yüzden güçlü bir büyülü potansiyel taşıyorlar. Runik aşk büyüsü etkili bir sonuç almanıza yardımcı olur ve acemi bir sihirbaz tarafından bile kullanılabilir.

Lovely Runic Staves

Runik aşk büyüsü runelerden yaratılan özel formüllerin belirli bir değere sahip olmasını içerir. Formülü oluşturarak, usta ihtiyacı olan hemen hemen her sonucu alabilir. Büyüden uzak bir kişi pratikte hazır formülleri kullanabilir. En Popüler Runogramlar:

 • Berkana-Inguz- “Freya Mührü”, kaçak bir aşk büyüsü evlilik bağı haline geldi.
 • Nawyz Gebo - Sevginin zorluğunu zorlamayı amaçlayan “aşk zincirleri”.
 • Teyvaz-Uruz-Gebo - Kolayca çalışır, müşteri aşkını ayin gözünde çekici kılar.
 • Gebo-Asarel-Vuno - rune tutku ve cinsel dürtü olma.
 • Algiz-Berkane-Vuno - kadınlara aile hayatında iyi şanslar verir.
 • Asarel-Gebo-Laguz - evlilik için gerçek ve samimi sevgiyi bulmanıza yardımcı olur.
 • Gebo-Inguz-Evaz - evlilikte barışçıl bir ilişkiye yönelik.
 • Perth Asarel-Gebo-Nauthiz - Güçlü bir irade ile insanları bile baskı altına alan güçlü hale gelme.

Runik aşk büyüsü sürecinde, istenen runogram (nihai hedefe bağlı olarak) bazı maddelere uygulanır, üstüne bir asma yazılır (büyü). Böyle bir şey genellikle hareket eder:

 • Aşk kurbanının fotoğrafı;
 • Nesnenin kişisel eşyaları (ondan yediği veya içtiği kıyafet, bulaşık).
 • Gelecekte de tam olarak tüketilmesi gereken yiyecekler.
 • Bir hediye.

Romenleri nasıl uyguladığın önemli değil. Tek koşul, büyülen kişinin kendisine gönderilen ritüel hakkında hiçbir şeyden şüphelenmemesi gerektiğidir. Çoğu zaman, aşk büyüsü önceden kendi kanınızın bir kısmını rune üzerine koymanızı gerektirir, bu nedenle elinizde steril bir iğneye sahip olduğunuzdan emin olun.

Bu videoda bazı ilginç formüller görülebilir:

Bir aşk büyüsü runes yapmak için öneriler

Runik aşk büyüsünün sonucu etkili ve hızlı olduğundan, özel şartlara uygun olarak yapılması gerekir:

 • Büyüyen aydaki töreni yapın;
 • Runik aşk büyüsü için en iyi günler - Pazartesi (aşk ve tutku tanrıçası günü - Freya), Cuma (aile ocağı ve evlilik tanrıçası günü - Frigg);
 • Özel araziler kullanın - vizeler. Hazır görüntüler kullanabilirsiniz, ancak bunları bir şiir şeklinde kendiniz yaratırsanız en iyisi olur;
 • Başarılı bir büyü yapma şansı, görselleştirmeyi artırır - hayal gücünü eklemeyi ve kendini sevdiğin kişiyle sunmayı unutma;
 • Ritüel ciddi bir hazırlık gerektirir: bütün koşuları iyi inceleyin, dinlenin, iyi uyuyun, iyi bir ruh hali içinde olun:
 • Ayin öncesi kendinizi temizleyin: üç gün oruç tutmaya çalışın, banyoda yıkayın (genel banyoda değil).

Runik büyünün, kara ayinlere atıfta bulunduğunu ve bunun sonuçlarının kara büyü cephaneliğindeki herhangi bir aşk büyüsü ile aynı olabileceğini unutmayın. Yukarıdaki tüm önerileri dikkatlice izleyin.

Rune aşk büyüsü örneği

Fotoğrafları üzerinde akıntısı aşk büyüsü

Aşk büyüsü için öznitelikler:

 • seçilen birinin fotoğrafı;
 • üç rune - Evaz, Gebo, Vuno;
 • steril iğne

Aşk büyüsünün görevi: aşkın müşterisinde görmeye şaşkınlık getirmek, sadece olumlu nitelikleri heceleyerek, onunla bir gelecek inşa etmek için büyük bir arzu uyandırmak.

Seçilen birinin fotoğrafını çekin ve arkasındaki yukarıdaki runelerin işaretlerini çizin. Bundan sonra, askıda kalmayı okuyun. Böyle bir şey olabilir:

“Bu dünyada her şey değişiyor, acele aramaktan bıktınız. Tüm yollar bir araya getiriliyor ve sizi sadece bana yönlendiriyor. Bu yol tek başına size sadakat ve mutluluğu yalnız götürecek! ”

Vizeyi okuduktan sonra, parmağınızı bir iğneyle delin ve fotoğrafın üzerine basılan her runenin üzerine birkaç damla kan damlatın. Ayin tamamlandığında, fotoğrafı gizli bir yere saklayın ve saklayın.

Pin
Send
Share
Send
Send