Rüya yorumu

Pimdeki sihirli arsa - hasar ve nazardan, iyi şanslar ve para için

Pin
Send
Share
Send
Send


Sıradan bir çengelli iğne sadece güvenilir bir tutturucu ve şık bir dekorasyon görevi görmez, aynı zamanda eski zamanlardan beri cadılıkta da kullanılır. İğne üzerindeki bir pim yaşlı bir anneannenin karanlık güçlerin etkisinden korunma çözümü, iyi şans ve şans çekebilecek ve insan faaliyetlerinin birçok alanında yardımcı olan sihirli bir etkidir.

Sihirle sabitle

Sihirli bir özellik olarak bir iğne iki ana hedefle uygulanır:

 • kalitede maskot, sanatçının hayatındaki iyiyi çekmek;
 • kalitede tılsımicracı herhangi bir tezahüründe olumsuzdan korumak.

Pimin sahibini tam olarak nasıl etkileyeceği - üzerinde belirtilen komploya bağlı. Eğer siyah bir şerit bir insanın hayatına girdiyse, sıkıntılar bir boynuzdan dökülür, asmalardaki planlar çöker ve her şey elden çıkar - koruyucu bir işaret bir pim üzerinde okunur. Ve bunun tersi: Eğer oyuncu kurulan beyaz çizgiyi uzatmak, şans ve şansı arttırmak, servet hayvanı olmak istiyorsa, bu basit aksesuara bir tılsım işlevi verecek sihirli kelimeler kullanmalısınız.

İğnelerin büyüde kullanılmasına ne sebep oldu? İlk önce o dikdörtgen şekli ve üretim malzemesi (metal), pimin hem olumlu hem de kötü - iyi bir enerji iletkeni olarak hareket etmesi sayesinde. İkinci küçük boy aksesuar, kapsamını önemli ölçüde genişletiyor. Üçüncü olarak, çok yönlülük - Pimde birçok ritüel ve komplo var: hepsi belirli bir amaca hizmet ediyor.

İğne üzerindeki sihirli bir komplo da iyidir, çünkü uygulaması belirli bir ay evresine ve haftanın günlerine bağlı değildir (belirli bir zamana atıfta bulunan sadece birkaç ayin vardır). Pimdeki ritüellerin çoğunun gerçekleştirilmesi kolaydır ve asgari büyülü bilgiyi gerektirir. Bu nedenle, bir pim üzerindeki bir komplo, deneyimli bir sihirbazın temyizini gerektirmez ve bağımsız olarak herhangi bir kişi tarafından yapılabilir.

Negatif nötrleştirmek için pimde koruyucu arsa

Bir atağımızdaki herhangi bir olumsuz etkiye (nazar, hasar, kıskançlık, kötülük vb.) Karşı koruma sağlayan koruyucu bir komplo kullanıldı. Şimdi bile alaka düzeyini kaybetmiyor.

Bir pin karşı herhangi bir komplo bekçi seçebilirsiniz (iyi, onların büyük çeşitliliği bunu yapmanıza izin verir), ancak düzgün çalışması için, bazı koşulları göz önünde bulundurmalısınız:

 • nihai hedefe yoğunlaşma - Enerji şoklarından korunma. Bunu yapmanın en kolay yolu görüntüleme: Olası türleri hayal et olumsuzlukbu size yönelik olabilir, insanlarınbu kötülüğün kaynağı olmak koruyucu yetenekler büyülü muska;
 • pim tamamen yeni olmalıdır. Aksesuar, yalnızca herhangi bir yabancı bilgi içermediği ve potansiyeline tam olarak ulaşabileceği, kişiye yönelik tüm olumsuzları emebildiği zaman güçlü bir koruyucu kalkan olacaktır. Bu nedenle, yeni bir iğne aldığınızdan emin olun, eskisini kullanmayın;
 • sanatçının iç ruhu. Koruyucu araziler sakin bir durumda okunmalıdır. Eğer kişi hasta ise veya sadece kendini iyi hissetmiyorsa, ayini ertelemelisin.

Yüzyıllar boyunca komploları, takıları, pimi okuduğum için birkaç güçlü ve kanıtlanmış vereceğim. Kötülüklere karşı güvenilir korumanız olabilir.

Pimde koruyucu ritüeller ve arsalar

Nazar ve bozulmaya karşı çabuk parlamalar

İlk arsa

Pimi açın, sol elinizin avucuna yerleştirin ve aksesuara bakarken arsa'yı okuyun:

Keskin bir şekilde aşağıya bakacak şekilde kıyafetlerinizi bir dışa doğru sabitleyin.

İkinci arsa

Ucu aşağıya bakacak şekilde, elbisenin iç kısmına bir pim takın:

Mum üzerinde bir iğneye nazar karşı komplo

hazırlamak mum, maçlar ve yeni pin. Bir kibritten bir mum yakıp, balmumu erimeye başlayana kadar bekleyin, pimin (gözün) karşı ucuna birkaç damla damlatın:

Ayrıca, iğneyi aşağıya bakacak şekilde, elbisenin dikişli tarafındaki çekiciliği sıkın.

Bozulmadan suya bir iğne ile bir arsa

hazırlamak cam kap, bir kuyudan veya kaynaktan gelen su (musluktan değil!), pim. Tabaklara su dökün, aynı yere bir pim koyun ve bir gün bekletin. Tam olarak 24 saat sonra, su ile bir geminin üstündeki arsa okuyun:

Sudan bir pim çekin, içten dışa doğru kıyafetlere pim çekin, aşağı doğru tutun.

Kırmızı iplik ile bir iğne pin

hazırlamak pim, doğal lif kırmızı iplik (örneğin yün), 8-10 cm uzunluğunda, pimin deliğinden bir iplik geçirin ve düğümleyin - sadece 12 adet. Grafiği okumak için her düğümün üzerinde:

Düğümlerle pim iç kısımdaki giysilere pim ile bastırın.

Taşıma Kuralları

Yazımdan sonra bir çekicilik iğne ile ne yapmalı? Birkaç kural var:

 1. Pim, doğal kumaşlardan yapılmış giysilere pim yapmak için arzu edilir. Sentetiklerle paralel olarak muska etkisizdir.
 2. Emniyet pimi her zaman giysinin içinden tutturulur. Kalbine yerleştirmeniz önerilir.
 3. Bir giysi türünden diğerine cazibe perekaliv bırakılmasına izin verilir.
 4. Bir komplo piminin sürekli olarak kendine giyilmesi gerekiyor. Geceleri, uyku sırasında, iğnelemeyi önlemek için yastığınızın altına koymanıza izin verilir.

Bir pin nasıl iğneleyilir - videoya bakın:

Korumak için çizilen pim, kişiye yönelik tüm negatifleri çeker, bu nedenle zaman zaman negatif enerjinin temizlenmesi ve koruyucu arsanın yenilenmesi gerekir.

Temizlik ritüel Pimler aşağıdaki gibidir: Aksesuar giysilerden çıkarılır ve kutsal suda (aşırı durumlarda, akan suyun altında) yıkanır. Daha sonra, bağlayıcı 24 saat boyunca aydınlık bir yerde bırakılmalıdır (kilit kapatılmamalıdır).

Genelde - Paslanmış, kararmış veya kendiliğinden keşfedilen bir pimin yenilmesi. Bu gerçek, birisinin bir kişi üzerinde güçlü bir negatif enerji etkisini yönlendirmeye çalıştığı, ancak koğuşun kötülüğü etkisiz hale getirdiği anlamına gelir. Böyle bir durumda, işini yapan pimin toprağa gömülmesi ve kendine yeni bir koruyucu muska konuşması gerekir.

Çocuğu nazardan korumak için bir iğne nasıl konuşulur

Pimden çocuğu korumak için güçlü bir çekicilik kazanın. Konuşan muska, yukarıdaki yöntemlerden herhangi biri olabilir. Arazinin yerli veya vaftiz annesi olması istenir - sanatçının bebeği kötülükten tam olarak istememesi gerekir.

Şakalar, onun gerçek amacını rapor etmesine gerek kalmayacak şekilde, yavrularının kıyafetlerine komplocu bir pin atıyor. Bir çocuk arkadaşlarının önünde bir tılsımla ya da sadece yabancılarla övünebilir - o zaman büyülenmiş pim koruyucu yeteneklerini kaybeder ve giyilmesi işe yaramaz hale gelir.

Başka amaçlar için bir iğneyi sabitleyin

Pimdeki arsa sadece koruma amaçlı kullanılmaz. Bu aksesuarla, örneğin, iyi şanslar ve şansınızı hayatınıza çekebilir, hatta ufukta bir rakip göründüğünde ailenizi bile koruyabilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağı - aşağıda okuyun.

İyi şans ve para kazanmak için güçlü bir komplo

hazırlamak yeni pin ve alkol. Bir pimi alkol ile nemlendirin (dezenfeksiyon için), arsanın ilk kısmı (1 numara altında). Parmağınızı kanla delin ve okuyun sihirli kelimelerin ikinci kısmı (2 sayısı altında). Şans tılsımını içten giysinize sabitleyin. Şans ve şansa en çok ihtiyaç duyduğunuzda, tılsım pimine dokunun ve telaffuz edin:

“Benimle iyi şanslar”.

İyi şanslar için arsa pimlerinin metni:

Bunun için ritüel önemli bir gizemdir. Ayin sırasında birisinin sanatçıyı görmesi imkansızdır. İyi şans aramak da fısıltılı olmalıdır - böylece hiçbir yabancı duyamaz.

Rakip bir pime pin

İğnelemek için yapılan bu komplo, kocasından bir rakipten vazgeçip aileyi kurtaracak. Oyuncu (eşi) ayrılmanın adını bilmelidir.

Almak için yeni pin ve eşinizin kıyafetlerine sabitleyin - belirgin bir yerde. Komplo konuşmak:

Çizilen pim, eşi elbiselerinin üzerinde gördüğünde ve kendi elleriyle çıkardığında etkisini gösterecektir. Bir eş bu konuda “yardım edebilir” - sanki onu sabitlenmiş aksesuara yönlendirme şansı gibi.

Bu komplo havalesi, evli olmayan fakat genç bir erkekle ilişkisi olan kızlar tarafından da kullanılabilir. Bir pim, rakip nedeniyle bir yırtılmaya maruz kalırsa, çiftin kurtarılmasına yardımcı olur.

Bir komploda komploların olası sonuçları

En ufak bir sihir fikrine bile sahip olan herhangi bir kişi, sihirbazlık yapmanın sihirbaz için bazı sonuçları olabileceğini bilir. Bir komploda bir pimin yürütülmesini tehdit eden şey nedir?

 • Pimdeki arsa yapılırsa koruyucu amaçlıo zaman bu doğanın ayinlerinden olumsuz sonuç beklenebilirbaşlangıçta kötü niyetli olmayanlardan kaynaklanan kötülükle mücadeleyi amaçladıkları için.
 • Bir pin komplo durumunda iyi şans ve para çekmek için(özellikle finans ve emek alanında), bir süre sonra sanatçı karşılaşabilir (ancak zorunlu değil) büyük nakit kaybıveya kötü sağlık - bu nedenle, daha yüksek güçler sağlanan yardım ve yardım için ücret alır.

Genel olarak, bir pimdeki çizimler ve ritüeller beyaz büyüye aittir, bu nedenle kendi kendine kullanım için oldukça güvenli kabul edilir.

Pim zarar vermek için kullanılıyorsa

İngiliz piminin büyülü bir nitelik olarak karakteristik özelliklerinden biri, negatif enerjiyi emme ve bunun yerine pozitif enerjiyi serbest bırakma yeteneğidir. Bu, sihirdeki bir iğnenin, zarar vermeyi amaçlayan kötü niyetli törenleri yürütmek için kullanılmasıyla gerçekleşir. Sadece bu tür ritüellerin sanatçıya iyi bir şey getirmeyeceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Evet, muhtemelen hedefine ulaşacak ve kurban eylemlerinden acı çekecektir. Ancak kısa sürede yaratılan kötülük ona geri dönecek, fakat büyütülmüş bir şekilde birçok kez daha büyük - karma karması böyledir.

Bu nedenle, intikam almak için bir pim üzerinde bir pim kullanılmamasını şiddetle tavsiye ediyorum. Kelimenin tam anlamıyla kötülükten koparsanız, düşünün, suçluunuzu affetmeye çalışın ve kaderinizi karanlık büyücülükle bağlantı kurmayın. Profesyoneller için kara büyü bırakın. Servetin, sizin için kötülükten ötürü kendine intikam aldığından emin olun, düşünün, suçlunuzu affetmeye çalışın ve kaderinizi karanlık büyücülük ile bağlantılı olarak lekelemeyin. Profesyoneller için kara büyü bırakın. Servetin sizin için intikam alacağından emin olun.

Pin
Send
Share
Send
Send