Rüya yorumu

Hedefinizi doğum tarihine göre hesaplayın

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir insanın yaşam amacını belirlemesi için çeşitli yollar vardır. Bunlardan biri, bir kişinin doğum tarihine dayanan numerolojik yöntemdir. Buna başvurarak, gizli yeteneklerinizi ve özlemlerinizi öğreneceksiniz. Bu makalede, doğum tarihine göre amacınızı nasıl bileceğinizi anlatacağız.

Hedef doğum tarihine göre nasıl hesaplanır

Doğum tarihinizi aşağıdaki sıraya göre kaydetmeniz gerekir: yıl, ay ve gün.

Örneğin: 1994 (yıl), 05 (ay) ve 25 (öğleden sonra) - 1 9 9 4 0 5 2 5

Bu listedeki son numara, hedef kodunuz veya temel karmik göreviniz olacaktır.

Belirtilen örnekte, bu "beş" sayısıdır.

Kalan rakamlar bir insanın yaşamı boyunca edindiği nitelikleri anlatır, ancak çok fazla rol oynamazlar. Hayati uyumun sürdürülebilmesi için, yeterince gelişmemiş ya da tamamen bulunmayan niteliklere özel dikkat gösterilmesi gerekmektedir.

Ayrı olarak, Üretilmeyen Niteliklerin Sayıları üzerinde durun. Onları sizden belirlemek için, doğum sırasına göre azalan sırayla sıfırdan dokuza (listedeki olmayan) sayıları yazmanız gerekecektir.

Bu örnekte, Niteliksiz Niteliklerin Sayısı:

8, 7, 6, 3

Belirtilen sayısal değerler, temel Karmik görevine ek olarak bir bireyin hayatı boyunca baş etmek zorunda kalacağı görevlerin kodudur. Serideki bu sayıların sayısı ne kadar küçükse, o kadar uyumlu bir şekilde kişilik geliştirilir.

İşin size sadece maddi istikrarı ve toplumdaki yüksek statüyü getirmesi değil, amacınızı araştırmanız önemlidir - bu sizin karmik görevlerinize karşılık gelir.

Bir kişi zayıf ve güçlü yerlerini tanımalı ve daha sonraki davranış stratejisini belirlemelidir. Ve elbette, doğal olarak yetenekli yeteneklerinizi geliştirmek ve sahip olmadığınız yeteneklerin gelişimine dahil olmamak önemlidir.

Sayısal Hedef Kodlarını Deşifre Etme

dokuz

İlk çakranızı kontrol etmeyi öğrenmek önemlidir. Hayatta, bir kişi, başkalarına sorunlarını asmaya çalışmadan, genellikle kendi başına yönetilmesi gereken beklenmeyen çeşitli engellerle karşılaşır.

Bu tür insanlar için, ailede ve işte iyi ilişkiler sürdürmenin yanı sıra fiziksel aktivite de çok önemlidir. Kendini disiplini ve sorumluluğunu gösterirken diğer insanlara daha fazla dikkat göstermeyi, mümkün olduğunda onlara yardım etmeyi öğrenmek önemlidir.

Mesleki amaç dünyayı sarsan faaliyetle bağlantılı olacak: spor, dans, masaj, inşaat ve fiziksel çaba sarf etmeniz gereken diğer işler olabilir.

Aynı zamanda, insani çalışmaları ve manevi uygulamaları reddetmeye değer (etkisiz olacaktır).

sekiz

Bu durumda, 2. enerji merkezi ilgilenmektedir. Bu tür bireylerin temel görevi ve amacı, ailede ahenkli bir mevcudiyeti öğrenmenin yanı sıra akrabalarla ilişkileri geliştirmektir.

İlişkilerde daha fazla nezaket, sabır, bilgelik ve hassasiyet göstermek önemlidir. İdeal - büyük bir ailenin oluşturulması.

Bu insanların başka bir görevi de, zihinsel cinsel enerjilerini kontrol altına almayı, gelişime çevirmeyi ve kaba rahatlığı değil, öğrenmeyi öğrenmektir.

Mesleki amaçlara gelince, sabrın, merhametin ve esnekliğin tezahürü ile ilişkilendirilecektir. Bu nedenle, bu tür bireyler öğretmenler, eğitimciler, danışmanlar, satış görevlileri olabilir, hasta insanlara yardım edebilir ve benzerleri olabilir. Önerilen doğa ve ekoloji alanı.

Aynı zamanda, küçük grupları tercih ederek, büyük takımlar için sorumluluktan kaçının.

yedi

İşte üçüncü çakranın incelemesi. Her şeyden önce, bu tür insanların yaşamlarının her alanında uyumlu bir gelişim için duygularını kontrol altına almaları önemlidir. Zihinsel bedeninizi geliştirmek çok önemlidir.

Kendileri için yaratıcı etkinlik seçmeye değer. Doğum tarihinde yedi yaşın yoksa, maddi durumunuzu değerlendirmeli ve kendiniz kazanırken finansal olarak doğru bir şekilde nasıl tahsis edileceğini öğrenmelisiniz. Paranın akışını yönetmeyi öğrenmek önemlidir.

Profesyonellik açısından, ülke ekonomisine ilişkin herhangi bir üretim faaliyetini kendisinin seçmesi gerekir (pozisyon önemli bir rol oynamaz).

Mükemmel liderler bu tür insanlardan çıkıyor, ancak oldukça büyük çabaların uygulanması ile.

altı

Altı doğum tarihi doğum tarihi - dördüncü kalp enerjisinin ne olduğunun bir göstergesi. Bu durumdaki problemler, sekiz rakamı doğum tarihinde yeterli olmadığında, aynı zamanda daha ciddi ve çeşitli oldukları problemlere çok benzemektedir.

Duygusal engeller veya tutkular hakkında konuşmanıza gerek yok, bu nedenle birinin merhametini, empatisini ve şefkatinin gelişmesini sağlamak önemlidir, ancak bu nitelikler yalnızca aileye değil, daha geniş bir insan kitlesine de yayılmalıdır.

Duygusal olmaktan ziyade daha fazla manevi bir gelişim olacak. Bireyler kendilerini dünyaya daha çok açmalı, uyum ve güzelliğinin tadını çıkarmalı, duygularını sürekli paylaşmalı. Ayrıca, sevgi duygularınızın gelişimi ve bilgisine dahil olmak da çok önemlidir.

Mesleklerden en uygun olanı tıp alanıdır - özellikle terapi ya da nöroloji: bu insanlar mükemmel öğretmenler, psikologlar, narkologlar, psikiyatristler, genel olarak, bireyin zihinsel tarafıyla etkileşime giren bütün insanlar yapar.

Aynı zamanda, sanat, bilim veya kesin teknolojiler alanı pek uygun değildir.

Five

Beşinci rakamın sonundaki doğum tarihindeyken, beşinci, boğaz çakrası işlenecektir. Bilgi ve yaratıcılık alanına odaklanmak önemlidir. Bu insanlar kendi başlarına, sevgi duygusunu, aynı zamanda dünyanın uyumunu ve güzelliğini kavrayabilmeli ve bunu yaratıcılık ya da öğretme yoluyla insanlara göstermelidir.

Orta bir zemin bulmak ve hayatları boyunca buna bağlı kalmak çok önemlidir. Diğer insanlarla saygıyla etkileşime geçmek de önemlidir. Bu yönün gelişimine sürekli dikkat edin ve aldatıcı yanılsamalar uğruna bırakmayın.

Mesleki faaliyet aynı zamanda sanatı da ilgilendirmelidir: yazar, oyuncu, sanatçı, sunumci vb. Diplomatik faaliyet, çeviriler, her şey, seyahat ve öğretim ile bağlantılıdır, ancak yükseköğretim kurumlarında.

dört

Hayattaki amaç altıncı çakrayı ilgilendirir. Tazminattan sorumludur ve insanların neler olduğunun nedenlerinin farkında olmalarına, illüzyonlar tarafından uzaklaştırılmadan zor bir durumdan çıkmanın bir yolunu bulmalarına yardımcı olur.

Olanların tek bir resmini yapmayı ve bunun gerçek sebebinin ne olduğunun farkında olun. Bu yaklaşımla, bir uyum ve iyilik halini başarabilir ve aksi takdirde hoş olmayan sürprizlerle karşı karşıya kalma riskini yaşarsınız.

Profesyonel olarak, hiçbir kesin kısıtlama yoktur, tekdüze faaliyetlerin uygun olmadığı tek şey. Bir gönüllünün çalışması ve yaratıcı veya emekçi kolektiflerin oluşturulması gösterilmiştir.

üçlü

Bir insanın amacı yedinci taç çakrayı etkiler. Doğum tarihinizin sonunda bir troika varsa, yaşamın düzenini tam olarak korumanız gerektiği anlamına gelir, sosyal ve Tanrı yasalarını incelemek ve ayrıca zihinsel bedeninizi geliştirmek önemlidir. Burada görev, doğum sayısında yedi kişiden yoksun olan insanlarla karşılaştırıldığında zaten çok daha karmaşık.

Bu tür insanlar sürekli olarak kendileri için yeni bir şeyler keşfederek yeni bilgilere çekilirler, ancak ne kadar çok isterlerse o kadar çok isterler.

Bir meslek seçiminde, tam açıklamalarına ve tezahürlerine katkıda bulunacak her türlü faaliyet uygun olacaktır. Örneğin, matematik, fizik, astroloji ve yasama faaliyeti olabilir.

Sıfır, bir ve iki

Sıfır, bir ve iki sayıları, İlahi plana atıfta bulunur ve yaşam güçlerini yerine getirerek Yüksek güçlerden yardım aramaya yardım eder.

Sıfır - Yardım Güç ve İrade ışığında gelecek. Böyle bir ışın, birey üzerinde çok olumlu bir etkiye sahiptir, ancak ona yalnızca sistematik bir güncelleme olduğunda (yaşamın farklı alanlarında gelişme, eğitim) yardımını gönderir.

Yukarıda listelenen her şey eksikse, ışın manevi ve fiziksel kalıntıları ortadan kaldıracaktır. Işını, kader darbeleriyle başa çıkmak, yukarıdan gelen önerileri görmek ve korkunç şokları önlemek için yardımcı olacaktır.

Bu tür bireyler Yüce Olan'ın muazzam gücüne inanmalıdırlar, aksi halde hiçbir şey olmadan kalabilirler (işlerini, sağlıklarını, sevgilerini ve diğer her şeylerini kaybettiler).

Bir - yardım, Sevgi ve Bilgelik Işını'ndan gelir. Ancak, yalnızca birey ihtiyaç duyduğu her şeyin zaten içinde olduğunu fark ettiği ve aynı zamanda kimseyi aldatmaya çalışmadığı durumlarda ortaya çıkar.

Böyle bir durumda, manevi düzlemde derin değişiklikler mümkün hale gelir. Aksi takdirde, ışın, bireyi kendini aldatma ve yanılsamaların varlığına neden olacak garip durumlara yerleştirir. Ancak ışın yardımı ile gerçeğe geri dönüş mümkündür.

İki - yardım, Dünyayı Aktif Öğrenme Işını'ndan geliyor. Böyle bir ışın, herhangi bir başarının olduğu bir durumda, eğer bireye kendi kişisel coşkusunu eklerse faydalı olacaktır. Önemsiz detaylara bile özen gösterilmesi çok önemlidir, çünkü bu nüanslar bile insanların yaşamlarını büyük ölçüde değiştirebilir. Ayrıca, enerji yasaları üzerinde hareket ettiğinizden emin olun.

Doğum tarihi İlahi Enerji Numaralarına sahip kişiler ek yardım alma konusunda güvenebilirler, ancak aynı zamanda bu yardımın Yüksek Kuvvetlere ek sorumluluk getireceğini de anlamalıdırlar.

Artık doğum tarihinizi kullanarak karmik varış yerini nasıl hesaplayacağınızı biliyorsunuz. Şimdi, İnternet'in sınırsız olanakları sayesinde, hedefinizi çevrimiçi doğum tarihine göre hesaplamak gerçek bir fırsat haline gelir.

Sonuç olarak, ilginç bir video materyali görüntülemenizi öneriyoruz:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send