Rüya yorumu

Bir erkek ve bir kadın arasındaki enerji ilişkisini belirleyen işaretler nelerdir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Tantrik öğretilere göre, bir erkek bir kadınla karşılaştığında, enerji değişimi kendi aralarında başlar.

Bir erkeğin doğal olarak yukarıdan enerji (ideolojik) ve aşağıdan bir kadına (iktidarın enerjisi) sahip olması doğaldır. Bu fikri hayata geçirmek için erkeklerin kadın gücünü “şarj etmeleri” gerekir. Ve bir kadın, enerjinin "bankası" olduğundan, onu eylem için harcayamaz, ancak yalnızca verir, çünkü yalnızca bir erkekle etkileşim sürecinde ihtiyaç duyduğu enerjiyi alır.

Bu makalede ayrıca bir erkek ve bir kadın arasındaki enerji bağlantısının ana işaretlerini ele alacağız.

Güçlü ve zayıf seks arasında her zaman bir enerji değişimi vardır. Çocuk doğar doğmaz, ona ilham veren ve ona anneanne sevgi veren bir annesi var. Daha sonra ilk, ikinci aşkıyla, iş yerinde güzel bir çalışanla tanışır - adil bir cinsiyetin tüm temsilcilerinde bir erkek, hayatta başarılı bir şekilde gerçekleştirilebileceği güçle dolu bir enerji kaynağı bulmaya çalışır.

Daha sonra, bir kadın ile bir erkek arasında bir aşk ilişkisi kurulduğunda, kadın teslim olur (yalnızca fiziksel olarak değil, aynı zamanda sevgili, ahlaki ve entelektüel olarak da ilgilenir) ve kadınsı bir güç alan bir erkek, yaşamda aktif eylemler yaratabilir ve gerçekleştirebilir.

Bununla, her şey açıktır, ancak bu yalnızca enerji henüz akmadığı ilk aşamadır, çünkü değişimin kendisi gerçekleşmez. Bir erkeğe fikirlerini somutlaştırması için gerekli olan kadın gücü ile dolu olan bir kadın, kadın enerjisini (hediyeler, maddi yardımlar, fiziksel yardımlar şeklinde) bir sonraki dönüşü için bayanına ilham verecek miktarlarda geri vermelidir.

Ve bu etkileşim kalıcıdır.

Bir erkek ve bir kadın arasındaki enerji bağlantısı

İnsanların birbirlerine sempati duymaları durumunda, aktif olarak enerjilerini değiştirirler ve bu süreç onlara karşılıklı zevk verir. İki kişinin biyolojik alanları arasında temas sırasında, enerjinin bir taraftan diğerine dolaştığı kanallar oluşur.

Bu akışlar renkleri ve şekilleri bakımından farklılık gösterebilir (dışsal yetenekleri olan insanlar onları görebilir).

Ortaklar, bu enerji kanallarından, iletişim türlerine bağlı olarak, bu ya da diğer çakralar aracılığıyla bağlanır:

  • Muladhara'ya (baz çakra) göre - akrabalık ilişkileri;
  • Svadhisthana (cinsel çakra) - kolay eğlence için aşıklar, çiftler veya arkadaşlar olarak ilişkiler;
  • Manipur (göbek çakrası) - aile bağları, işteki meslektaşlar, üstler, spordaki arkadaşlar - rekabet etmek zorunda olduğunuz kişiler;
  • Anahata'ya (kalp çakrası) göre - bu tür bir iletişim, nesnelerin birbirleriyle duygusal olarak etkileşime girdiği ilişkileri anlatır - bunlar, sevgimiz olan insanlardır. Fakat bir kadın ile bir erkek arasındaki ilişkinin uyumlu olması için, yeterince gelişmiş bir cinsel enerji kanalına sahip olmaları önemlidir;
  • Vishudha'ya göre (boğaz çakrası) - aynı fikirde olan meslektaşlar ve meslektaşlar arasındaki ilişki;
  • Ajna'da (ön çakra) - genellikle bu kanaldan iletişim, putları, tarikat liderlerini ve çeşitli organizasyonları kopyalamaktan bahseder. Hipnotik kanal iyi gelişmiştir, yabancı düşünceler ve fikirler önerilmektedir. İnsanlar telepatik iletişim ile birbirine bağlanır.
  • Sahasrara'da (koroner çakra) - iletişim sadece egregorlar düzeyinde (toplu, aile, dini ve diğerleri) mevcuttur.

Her iki ortak da birbirlerine olan ilgilerini gösterdikçe, aralarında daha kapsamlı bir enerji kanalı oluşuyor. Ve güçlü ilişkilerin kurulmasıyla, tüm enerji merkezlerinde yakın bir ilişki vardır.

Bu, ne zamanın ne de mesafenin iktidara sahip olamayacağı, aşk ilişkilerinin nasıl oluştuğudur. Örneğin, bir anne, son buluşmasından bu yana uzun zaman olmuş olsa bile, nerede olduğunu her zaman çocuğunu hisseder.

Bir erkek ve bir kadın arasındaki sağlıklı ilişki ile temiz, parlak, titreşimli kanallar oluşur. O zaman ortaklar birbirlerine güvenirler, içtendirler, ama aynı zamanda kişisel yaşam alanlarını da korurlar. Bu durumda, ihlal olmadan eşdeğer bir enerji değişimi hakkında konuşabiliriz.

Eğer ilişki sağlıksızsa, örneğin, ortaklardan biri diğerine bağımlı hale gelirse, o zaman kanallar sıkıcı, ağır hale gelir. Bu bağlamda, genellikle zamana aşık olan, birbirlerine karşı tahriş, saldırganlık ve öfke gösterme özgürlüğü yoktur.

Ortaklardan biri ikinciyi tam kontrol altına almak istediğinde, aura her taraftan bükülür.

İlişkinin ölümü ile aynı şey kanallarla da olur - incelir, zayıflar. Uzun bir süre sonra, enerjinin kanallar boyunca hareketi durur ve insanlar daha önce hiçbir şey bağlanmamış gibi yabancı görünüyorlar.

Ve eğer bir ayrılık varsa, ancak enerji kanalları kaldı, o zaman insanlar birbirlerine çekmeye devam eder. Bu senaryo, eski sevgililerden biri enerji bağlantısını kopardığında ve ardından gelen etkilerden kapatıldığında, ikincisi ise, enerjiyi koruma katmanında ilerleyerek ilişkiyi yeniden kurmaya devam ettiğinde ortaya çıkabilir.

Cinsel temas yoluyla insanlar arasında enerji bağlantısı

İnsanlar arasında yakın ilişkiler varsa, kanallar ayrıldıktan sonra uzun süre tahrip olmaz. Bu özellikle cinsel ilişki sırasında belirgindir.

Yeni bir partnerle seks yaptığımızda, cinsel çakrada yeni bir kanal oluşuyor. Bu tür kanallar faaliyetlerini çok uzun bir süre boyunca korur (yıllarca ve bazen tüm yaşamları boyunca bile aktif kalırlar).

Cinsel ortakların birbirlerini yeterince tanımayı başarabilmeleri ya da bağlantıları kısacık (partide, balo vb.) Önemli bir rol oynamazsa, cinsel çakranın içinden geçen enerji kanalı hala oluşacak ve çok uzun süre aktif olacaktır.

Ve eğer bir kanal varsa, enerji onun içinde dolaşmaya devam eder. Ve ne planı olacak - olumlu ya da olumsuz, bununla ilgili her iki ortağı da iyi tanıyarak öğrenebilirsiniz.

İlginç bir özellik, birlikte yaşayan insanlar için enerji kabuklarını birbirlerine göre ayarlama özelliğidir. Uyumlu samimi ilişkiler için biyolojik alanların senkronizasyonu gereklidir. Bu yüzden, genellikle aşık olduklarında, birlikte yaşadıklarında, zaman içerisinde birbirlerine benzer hale gelirler (genellikle fiziksel bile).

Bir kişi kimseyle temas kurmak istemiyorsa, enerji enerjisinin dış çizgisini kapatır ve bunun sonucunda diğer insanlardan gelen tüm enerji akışları yansıtılır. O zaman diğer insanlara duyulmadıkları anlaşılıyor.

Bir çiftte erkek ve dişi enerjinin özellikleri

Yukarıda belirtildiği gibi, sevenler arasında karşılıklı hisler söz konusu olduğunda, ortaklığın koşulları yerine getirildiği takdirde gelecekte korunacak olan tek bir enerji alanı ortaya çıkar. Her iki taraf da hem kendilerini hem de sevilenleri (sevgilisini) destekleyen enerjileriyle birliklerini doldurursa çift daha güçlü hale gelecektir.

Çok önemli bir nokta - ortakların her biri, doğası gereği hareket etmelidir: erkek bir erkek gibidir ve kadın bir kadın gibi.

Örneğin, bir kadın kendi içinde eril enerjiyi geliştirdiğinde, kendini fiziksel bir dünyada bir erkek gibi gösterir, eğer yalnız yaşıyorsa, bu belki de sağlık durumunu hiçbir şekilde etkilemeyecektir. Ancak, bir çiftin koşullarında olması, erkeğinin kendisinde kadın davranış tarzını geliştirmesi için zorlanacaktır (aynı kural erkekler için de geçerlidir).

Genel olarak, bir çift, bir maddi zenginlik dünyasından ve bir kadından - duygusal tezahürler ve genel olarak ilişkilerin atmosferinden sorumludur. Bu nedenle, bir insan maddi çakraya enerji verir ve bir kadın kabul eder ve sırayla kalp çakrasına enerji verir.

Bu yüzden doğaya göre atıldı ve buna karşı eylemler ortakların durumunu ve bir bütün olarak çiftleri olumsuz yönde etkileyecektir.

Sonuç olarak, konuyla ilgili ilginç bir video izlemenizi öneririz.

Marissa

Videoyu izle: BOŞANMIŞ BİR ERKEĞİN HALA ESKİ KARISINI ÖZLEDİĞİNİ GÖSTEREN ÜÇ İŞARET NEDİR?GELEN SORULAR ÜZERİNE (Ağustos 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send