Rüya yorumu

Bir komplo yardımıyla bir piyangoda nasıl çok para kazanılır

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir miktar para kazanmanın en kolay ve en çekici yolu, çekilişi kazanmaktır. Her insan hayatında en az bir kez piyangoda mutluluğuna işkence yaptı.

Hiçbir şey almayan biri hayal kırıklığına uğradı ve kumar oynamaya geri dönmedi, birisi umutlarını kaybetmedi ve başka bir bilet aldı. Bu arada, sihir kazanma şansını önemli ölçüde artırabilir ve evde okunabilecek piyangoyu kazanmak için çok fazla etkili arsa bulunan cephaneliğinde böyle bir para ödülü sahibi olmak için yardım edebilir.

Özellikler, uygulama kuralları ve olası sonuçlar

Piyangoda kazanmak için komplo bir tür parasal ritüeldir. Şanslarını oyuncuya çevirir, ona kumar oynar ve tüm kumar oyunlarında şans verir. Büyülü etkinin doğru çalışması ve nihai sonucun icracı lehine olması doğru uygulanmasını sağlar.

Genellikle, metnin okunmasına bazı ritüel eşlik eder. Pratik uygulamasında, sanatçı tam olarak ekteki talimatlara göre hareket etmelidir. Önemli noktalar:

  • komployu kullanmak için en iyi ayın yükselen dönemiYeni ayın ilk haftası. Ancak bu kuralın istisnaları mümkündür, genellikle tavsiyelerde belirtilirler;
  • Perşembe haftanın tercih edilen günüdürJüpiter günü olarak kabul edilir. Bu gezegen para akışını kontrol eder;
  • sihre ve komploya inanç. İnanç olmadan, herhangi bir ritüel işe yaramaz;
  • kendi başarına inanç. Kendinden şüphe etmek, önceden başarısızlığa ayarlamaktır. Ve bildiğiniz gibi, düşünce maddidir;
  • görüntüleme - servet almanın zihinsel resimlerini çizmek;
  • ayin gizemi. Kimsenin niyetinden bahsetme.

Piyangodaki araziler, çoğu, beyaz büyü kategorisinden farklı. Hafif büyücülük ritüellerinin olabildiğince tehlikeli ve zararsız olduğuna dair yaygın bir inançtır. "Piyango büyüsü" ile ilgili olarak, sihirbazların uygulanma görüşleri onlar hakkında bölünmüştür.

Bir grup, sanatçıya zarar verme yeteneğine sahip olmadıklarına, olumsuz sonuçlarının olmadığına ve iyilik için harekete geçmeleri gerektiğine inanıyor. İkinci grup, sihir uygulamasının, sanatçının yaşamında geri dönüşü olmayan olaylara yol açacağı görüşüne bağlı kalır. Yani, bir tane kazanınca, onun için çok değerli olan (aşk, sağlık, akrabalar, vb.) Başka bir şeyini kaybedecektir.

İki karardan hangisine yaslanacak - siz karar verin. Benim açımdan, miktarın bir kısmını ihtiyaç sahibi ile paylaşmak için servet alırken tavsiyelerde bulunabilirim (örneğin, çocukların ev hesabına transfer). Şunlara dikkat edin: yüksek kuvvetler kesinlikle bunu işaretler ve sizin için uygun olur. Ve unutmayın ki, komplo sadece geçici mali sıkıntı durumunda yardımcı olur. Tam teşekküllü bir maaşın yerine geçmeyecekler, bu yüzden kötüye kullanılmamalıdırlar.

Muhtemel sonuçlardan utanmıyorsanız ve çekilişe büyük miktarda para kazanmaya hazırsanız, arsaları okumaya başlayalım!

Piyangoyu sihirle kazanmanın 5 yolu

Kazanmak için basit arsa

Bu ayın aşamasına bakılmaksızın günlük işlem gerektiren çok basit bir törendir. Ressamın servetinin hayatına girmenizi sağlar ve mutlaka bir ödül şeklinde değildir.

Sanatçının 3 veya 5 jeton alması, her gün giyecekleri cebine koyması gerekir. Madeni paralar ceplere sıkıştırıldığında kısa bir arsa okumalısınız:

“Su kıyıya koşarken, para da paraya yöneliyor.”.

Para harcamak harcanamaz! Her gün paraları ve tekrarlarını dokunarak arsa, pekiştirmek gerekir. Çamaşır yıkarken, paralar cebinden çıkarılır ve yıkandıktan sonra tekrar oraya geri konmaları gerekir.

Bu sikkelerin çekeceği servet miktarı doğrudan sanatçının cebindeki depolanma süresine bağlı olacaktır.

Piyango bileti ile

Önceden satın alınan piyango bileti, ayın büyüme evresinde, aşağıdaki kelimelerin yardımı ile konuşulur. Yeşil yanan bir mum gerektirir. Bilet alınmalı ve fısıldamalıdır.

“Ben, Tanrı'nın hizmetçisi (Tanrı'nın kölesi) (adım) satın alınan bir piyango biletinden bahsediyorum. Elimde tutuyorum, senden para kazanmanı istiyorum. Zenginlik ve zenginlik çekerim, kendime zafer ve para kazandırırım. Amin. ”

Arsa 7 kez okunur, bundan sonra mum söner ve sirkülasyondan önce bilet kaldırılır. Bu ritüel etkinliğini artırmak için öncekiyle birleştirilebilir.

Faturada

Sihirli sözler, bir bilet alırken ödemek zorunda kalacak faturada 7 kez okur. Metin aşağıdaki gibidir:

“Bir jeton vereceğim, karşılığında çok para alacağım.”

Bir bilet alırken ilk önce gözünüze giren birini almanız gerekir.

Videoda güçlü ritüel

Gece yarısı madalyonun arsa

Önkoşullar: Büyüyen ay, berrak gökyüzü, yeşil mum ışığı. Ayrıca herhangi bir alacak sarı (altın) renk ve ayna. Prosedür:

  1. Pencereyi aç. Pencere üzerinde yanan bir mum ve bir ayna koyun. Bir mumun ayının ve alevinin aynaya yansıması gerekir.
  2. Eline bir bozuk para al ve ona şunu söyle: “Zengin ve dikkat çekici bir tüccar dünyayı ay ışığının altında yürüyor, tüm mallarını sunuyor ve onun için para almak istemiyor. Bu tüccar çok kurnaz bir adam: insanlar kalabalıkta koşuyor, mallarını ücretsiz olarak ele geçiriyor ve karşılığında tüccara şans veriyorlar. Tüccar benim için erkek kardeş olduğu için bu konuda mutluyum. Gökyüzündeki gece ışığını göreceğim ve bu sırada tüccara döneceğim. Şansım yaver gideceğim, bütün bunların sonsuza dek kilitlendiği söylendi. Amin! ”
  3. Büyü madalyonunu cebine koy. Piyango bileti alırken geri ver.

Pin
Send
Share
Send
Send