Rüya yorumu

Annenin Oğlu ve Korunması İçin Dua

Pin
Send
Share
Send
Send


Ebeveyn namazının olağanüstü bir gücü vardır, çünkü ebeveynler ve çocukları arasında görünmez bir yakın ilişki vardır. Popüler bilgelik bile, annenin duasının denizin dibinden gelebileceğini söylüyor. Öyle oldu ki, yaşamdaki zorlukların ve çocukların tehlikelerinin çoğu, erkek çocukluktan beri daha aktif ve çaresizce büyüdüğü için sadece erkekti. Annenin oğlu için dua etmesi, çocuğu yaşamın zorluklarından, kötülükten ve her türlü tehlikeden korumaya yardımcı olacak, onun üzerinde koruma yaratacak ve onu doğru yolda yönlendirecektir.

Ebeveynlerin, çocuklarının korunmasını ve kutsamasını istemek için Rabbe dönebilecekleri birçok dua vardır. Her birinin büyük gücü var. Çocuklar için dua etmek mümkündür - oğul hakkında, kız hakkında - herhangi bir zamanda ve herhangi bir sayıda, çünkü kullanımda katı bir çerçeve bulunmadığından. Ruhun derinliklerinden gelen çocuk için anne duası inanılmaz mucizeler gerçekleştirme yeteneğine sahiptir, çünkü annenin çocuğuna duyduğu sevgi en güçlü ve en içtendir.

Başarı ve oğul sağlığı için güçlü anne duaları

Aşağıda verilen dualar en etkili olanlar arasındadır. Onları kullanarak, çocuğunuza onu yaşamın her yolunda koruyacak güvenilir bir koruma sağlayacaksınız. Bir tılsım haline gelen bu dualar, en zor durumlarda destek sağlayacak ve kurtarmaya gelecektir.

Annenin oğlunun mutluluğu için dua

Oğlunuzun sürekli bir arkadaşı olmak için mutluluğun olmasını ister misiniz? Sonra bu duayı mümkün olduğunca sık okuyun. metin:

Oğlunun refahı için maternal dua (namazın korunması)

Bu duanın düzenli olarak duyurulması, sevgili oğlunuzun daima Rab'bin güvenli bir şekilde korunacağının bir garantisidir. metin:

Annenin oğlunun sağlığı ve tüm kötülüklere ve düşmanlara karşı korunması için dua

Her insanın detratörü var. Ancak onlardan çıkan kötülük, bu duayı mümkün olduğunca sık söylerseniz, oğlunuz için korkutucu olmayacaktır.

Bir oğul için birkaç kısa dua

Oğlunuzun refahı ve korunması için dua etmek için, uzun ve karmaşık dualar kullanmak gerekli değildir. Katlanmamış Ortodoks dualarının yanı sıra geçerli olan birçok kısa metin var. Bunlardan bazıları aşağıda listelenmiştir - kullanım sıklığı konusunda da hiçbir kısıtlamaları yoktur.

Bir oğul babasının evinden ayrılırsa dua edin

Er ya da geç çocuklar büyür ve güvenli ve rahat bir yuvadan uçarlar. Metni aşağıda verilen bir dua, oğlu başka bir şehirde çalışmaya gitmek için ayrıldığı zaman bir anne tarafından kullanılabilir, hayatını ebeveynlerinden ayrı olarak inşa etmeye başlar. Sözlerin, günde iki kez konuşulması önerilir - sabahları ve akşamları.

“Tanrım, merhametindeki oğlun, günahları için, ayartmalardan kurtul ve gerçek canımı yönlendir.”

Bir oğlanın, gerçek arkadaşlar bulmasına yardım etmesi için dua edin.

Çocuğun yeni tanıdıkları ebeveynler için her zaman heyecan verici bir süreçtir. Bu dua, oğlunun yalnızca gerçek arkadaşlar edinmesine yardımcı olur, onu olumsuz etkilerden ve hainlerden korur. metin:

“Tanrım, oğluma insanları anlamayı öğret. Düşüncelerinde saf olan insanları tanımanın bilgeliğini görmesine izin verin. Oğlumu, doğru şekilde yürümesine ve Rab Tanrı'ya hizmet etmesine yardım edecek olanlara götür. ”

Yetişkin bir oğlunun evlilik mutluluğu için dua

Genç bir adam kendi ailesini kurmakta olgunlaştığını fark ettiğinde, hayat arkadaşı seçerken nadiren anne babasını dinler. Böylece Tanrı, oğlunuzun karısına iyi ve sadık bir kız gönderebilir, yatmadan önce her gün bu duayı okuyun:

“Tanrım, oğlumun Tanrı'yı ​​ve kocasını onurlandıran sadık bir arkadaş bulmasına yardım et. Tanrı'nın hizmetkarını kutsa (oğlunun adı) mutlu bir aile hayatı ve daha fazla çocuk doğurma için. amin (3 kez)!”

Bir oğlan için dua et, yaşam amacını bulmasına yardım eder.

Düzgün bir şekilde seçilen meslek, ruh için olan durum, herhangi bir kimsenin iyiliğinin ve mutluluğunun anahtarıdır. Oğlunuzun bunu yapmasına yardımcı olmak için aşağıdaki duayı kullanın:

“Tanrım, sana yalvarıyorum: Tanrı'nın hizmetçisine ver. (oğlunun adı) amacını net bir şekilde anlamak. Gözlerini hayata aç, sadece canıyla birlikte yaşamasına izin ver. Amin! ”

Oğlunu sıkıntıdan korumak için dua

“Yüce Lord! Oğluma Tanrı'nın lütfunu ver. Tüm sıkıntıların atlamasına izin verin. ”

Oğlunun iyi yaşamı için dua

“Tanrım, oğlumu yolda kurtar. Onun üzerine hiçbir kötülük kaderi koymasın, yaşam ve sevginin sana eşlik etmesine izin ver. Amin! ”

Oğlu için anneye nasıl dua edilir: öneriler

Herhangi bir dua, her şeyden önce, niyetleri dışında, Tanrı'ya ve ışık kuvvetlerine içten bir itirazdır. Ne yazık ki, birçok ebeveyn, çocukları için dua ediyor, bir hata yapıyor ve çocuklarının kendileri için doğru olduğunu düşündüklerini soruyor, yani. basitçe kendi bencil özlemlerinden geliyorlar. Bu arada, bir çocuk kendi ruhuna sahip bir insandır ve Tanrı kaderini belirler. Onun için en iyi korunma, bu ruhu Rabbe emanet etmek ve çocuğunuza kendi kaderinin sakladığı şeyi vermesine izin vermektir.

Ebeveynlerin oğulları için bir dua kullanması için ana neden, çocuklarının azami iyiliğinin içten dileği olmalıdır. Her şeyden önce, çocuğunuzun ruhu, gelişimi ve gelişimi için dua etmeniz gerekir. Ancak o zaman daha yüksek kuvvetler onu kaderin ışık yolu boyunca yönlendirecek ve onu bu yolda koruyacaktır. Rab, oğlunun değerli bir insan olarak yetişmesini istemelidir ve ancak o zaman sağlık, mutluluk, zenginlik ve hayatın diğer yararları için dua edebilirsiniz.

Hazır dua metinlerini aramak gerekmez - ebeveyn duaları kendi sözlerinizle, samimi ve yürekten gelir, daha kötüsü olmaz. Dua sürecinde, çocuğunuzu düşünmeniz gerekir. Duaya kendi duygularınızdan, duygularınızdan ve niyetinizden (acı, korku, arzu vb.) Dönüşemezsiniz, Rab’den oğlunuzu (Koruyucu Melekler) korumak, enerji ve manevi korunma istemek için güçlü patronlardan (özellikle zor durumlarda) isteyin .

Çocuğunuza iyi dilek, gelişim ve gelişme - kişisel, manevi, profesyonel vb. Böylece, hayatında doğru yönü belirleyebilir, sağlam bir temel oluşturabilir ve oğul kendi elleriyle her şeyi kendi başına yaratabilir. Ve onunla gurur duyacaksın!

Pin
Send
Share
Send
Send