Rüya yorumu

Kırmızı iplik üzerinde dualar ve komplolar - çekicilik ve amacı hikayesi

Pin
Send
Share
Send
Send


Kırmızı iplik nazar ve herhangi bir negatife karşı güçlü bir tılsımdır. Bu tılsım şimdi dünyaya dayanan Kabalistik geleneğe dayanıyor.

Kompleksin kırmızı ipliğe kökeni İsrail'de İncil karşıtı Rachel'ın mezarı altında aranmalıdır. Mezarı aynı yün iplikle bağlandı. Kutsal kitaplar, Rachel'ın bütün hayatını insanlığı korumaya adadığını söylüyor. Kabalistler onun bütün dünyanın annesi olduğuna inanırlar.

Zamanımızdaki insanların bileklerindeki kırmızı iplik giderek daha sık yanıp sönmeye başladı. Şov dünyasının yıldızları, çoğu zaman kamuoyunda ünlü kişiler, kendilerini korumak için de kullanırlar. Ben kendim kırmızı ipliği gördüm bir ünlü blogu.

Bileğe bağlı kırmızı ipliğin sadece başkalarının kötülüklerinden ve gıptalarından koruduğuna değil, aynı zamanda bu muskayı giyen kişinin içindeki olumsuzlukların da bastırıldığına inanılıyor.

Konu bağlanmalı sadece sol el bileğinde. Böyle bir durum hiç de tesadüfi değildir: Kabala'nın taraftarlarının inançlarına göre, insan vücudunun sol tarafı konukçudur, dolayısıyla, Rachel'ın mezarından çıkan koruyucu enerjiyle görünmez bir bağlantı kurulur. Ek olarak, sol taraf herhangi bir kötülüğe karşı en savunmasız sayılır ve bileğe bağlı kırmızı iplik görünmez bir koruyucu örtü gibi bir şey oluşturur.

Hangi konu kullanılacak? Kendim yapabilir miyim?

İpliğin alındığı bobin yeni olmalı ve doğal yünden yapılmış olmalıdır - özellikle bu amaçlar için satın almak daha iyidir (inan bana, uzun süre size hizmet edecek).

Kudüs'te yapılan tellerin en güçlü enerjiye sahip olduğuna inanılıyor. “Kendi kendine yapılan” kırmızı dişler neredeyse hiç işe yaramaz, çünkü enerji yükü yoktur.

Mümkünse, elbette, onları satın alın veya birini sipariş edin. Şahsen ben İsrail'den büyük bir şirketin web sitesinde sembolik bir fiyat için bir konu sipariş ettim. mail order bağlantısı.

Geleneksel bir ritüelde, 7 düğüm üzerine kırmızı bir iplik bağlanmalıdır ve bunu kendiniz yapamazsınız. Seni seven ve kesinlikle seni bileğine bağlı hiçbir kötülük istemeyen sevdiğin birinin olması gerekir (genellikle annelere emanet edilir). Bağlama sürecinde “Ana Becoah” namazı açıktır. Bağlanmak için bir başka geleneksel Kabalistik dua “Ben Porat” dır.

Zamanla, Hıristiyan geleneğinde, kırmızı yün tılsımının yaratılması sırasında kullanılan çeşitli komplolar ve dualar ortaya çıktı. Ve ritüeli uygulamak ve büyü kelimelerini okumak için burada ve bağımsız olarak izin verilir. Bu duaların bazıları aşağıda verilecektir.

Bileğe bağlı ipliğin durumu çok şey söyleyebilir. Yakın zamanda koyduysanız, ancak göze çarpan bir şekilde dövülmüş gözüküyorsa, olumsuz etkilendiğinizi söyleme olasılığınız daha yüksek olabilir. Ve koruyucu tüm negatif enerjiyi patlatır ve bu nedenle hızlı bir şekilde kaybolur.

Genellikle ipliğin aniden kırıldığı durumdur. Bu, tılsımın senden büyük sıkıntı çektiğinin kanıtı. Bu durumda, kendinize yeni bir iplik bağladığınızdan ve konuştuğunuzdan emin olun. İhtiyacınız olmadan eskisine teşekkür etmeli, kutsal suyla durulamalısınız (tüm negatifleri ve enerjinizi baskısını gidermek için) ve atınız, ama onu yakmalısınız.

Konu konuşmanın birkaç yolu

Kabalistik arsa

Aşağıda verilen komplo, “Ben Porat” duasının uyarlanmış bir çevirisidir. Sol el bileğinde bir iplik geçirerek, her düğümün üzerindeki sihirli kelimeleri okuyarak 7 düğüm yapman gerekiyor. Duanın metni:

“Yeryüzündeki balıklar suyla kaplı olduğundan ve gözün onlar üzerinde kötü bir gücü olmadığından, nazarın Yusuf'un soyundan gelenlere gücü yoktur. Ona ait olmayana bakmayan bir göz, nazardan etkilenmez. ”

Akrabaların telaffuzu için

Bu komplo aynı zamanda uyarlanmış bir çeviridir, bu kez “Ana Bekoah” ın duası. İlk 7 satır: ilk düğüm bağlanır - ilk satır okunur, ikinci düğüm ikinci satırdır, vb. Çekicilik bir kişiye takıldığında, sekizinci hat okunur. Kelimeleri söylemek, düğüm atmak ve tılsımın amaçlandığı kişiyi konuya sokmak için yakın bir insan olmalı.

metin:

 1. “Size yalvarıyoruz: Fetihçilerinizi büyük elinizin gücüyle çözün!”
 2. “Halkının duasını kabul et, bizi arındır ve güçlendir, Korkunç!”
 3. “Dua ediyoruz: Yüce! Birliğinizin ilanını gözünüzün öğrencisi olarak saklayın! ”
 4. “Onları kutsa ve temizle, merhamet et, onlara adaleti sağla!”
 5. “Kutsal ve Önlenemez, O'nun büyük halkına hükmet!”
 6. Yüce, Birincisi, halkınıza - sizin kutsallığınızı hatırlayanlara! ”
 7. “Dualarımızı kabul et, ağladığımızı duy, daha önce sırrını açığa vuranı duy!”
 8. “Sonsuza dek ve sonsuza dek Krallığının Zaferi'nin adı kutsanmış!”

3 ay boyunca güçlü ritüel

Böyle bir komploun hayatı - 3 ay sonra tılsım yenisiyle değiştirilmeli. Ayin kendi başına yapılır, 12-15 ay günü (bu günlerden birinde). Töreni önceden yapmak için hazırlamak kırmızı iplik ve 3 mum. Prosedür:

 1. Mumları önüne koy ve yak.
 2. İpliği bir yumruk halinde sıkın, mumların alevi üzerinde tutun: her 3 defada bir, saat yönünde hareket ederek. Ayrıca, her mumun üzerinde, büyülü komployu okuyun: “Ateşle kutsandığın için ben nazardan ve nazardan korunuyorum. Temiz olmayanların kurbanı olmayacağım; Amin! ”
 3. Her mumun üzerine bir iplik geçirip arsayı 3 kez okuduğunuzda, üzerine 3 düğüm yapın - biri merkezde, diğeri de yanlarda.
 4. Sonra tılsımı sol bileğe bağlayın ve cesaretle takın.

Başka bir yol

Bunu kendiniz yapabilirsiniz ya da yakın insanlardan birisine sorun. Bir anne çocuğu için böyle bir tılsım yapabilir.

Yünlü bir iplik üzerinde, birbirinden aynı uzaklıkta 9 düğüm yapmalısınız. Bağlama yapmak için, her büyü komplosunun üstünde:

“Hastaların üzerinde sürünen talihsizlik talihsizliğinden korunma, koruma, aldatma düşmanı ve yeniden görevlinin iblisine karşı korunma. Etrafında güçlü bir duvar, yüksek bir dağ var. Dokuz anahtar, dokuz kilit kilitlenir. Zor sözüm, onu bölme. Amin! ”

Sol elinin bileğine çekicilik tak.

Ayrıca kırmızı iplik hakkında ilginç bir rapora bakınız:

Pin
Send
Share
Send
Send