Rüya yorumu

İyi bir iş için arsa - evde okumak

Pin
Send
Share
Send
Send


İş, her insanın yaşam önceliklerinden biridir. Ve elbette, herkes işgal ettiği pozisyonun sadece sevilmekle kalmayıp, aynı zamanda maddi refahı da getirdiğini hayal eder. Ve mevcut rekabetin yüksek olması ve ekonomik istikrarsızlık koşullarında çok zordur. Zor, ama büyülü dualara aşina olanlar için ve iyi ve iyi ücretli işler için değil.

Çalışmak için bir arsa okumak nasıl: onu bulmak ve yeni bir yerde düzeltmek için nasıl - bu makalede öğreneceksiniz.

Evde çalışmak için arsa doğru nasıl okunur

Çalışmak için bir sürü komplo var. Farklı şekillerde hareket ediyorlar: iş aramaya yardım ediyorlar, iş bulmaya yardım ediyorlar, iyi şans veriyorlar, maaş artışı veya kariyer artışı sağlıyorlar. Genel uygulama prensipleri ile birleşirler:

  • okuma zamanı - yükselen ayın evresi. Bir yıldızın büyümesi iş konularında başarıyı garanti eder. Çizim için en uygun gün Cumartesi. Kariyer artışı, maaş artışı veya prim almak için tasarlanan ritüellerin Çarşamba günü okunması önerilir (günün parasal gücü güçlüdür).
  • komplo gücüne inanç Büyülü ayinlerin doğru yönde hareket etmesi şarttır. En ufak şüphe ve kendi güçlerine güven eksikliği ile, komplo işe yaramaz olacak;
  • gizlilik. Yeni pozisyon zaten sizin elinizde olsa bile, ritüel hakkında kimseye anlatamazsınız - başka birinin enerjisi engellere yol açabilir.

Ve arsanın sadece iyi para ödeyen bir iş bulmanıza yardım etmeyi amaçladığını ve gümüş bir tepside sunmadığını unutmayın. Bir gönderiyi bulmak ve almakla ilgili tüm sorumluluk tamamen omuzlarınıza aittir ve nihai sonuç yalnızca eylemlerinize bağlı olacaktır.

Bir iş ve başarılı bir kariyer için etkili törenler

İyi bir iş bulmak için güçlü bir komplo.

Ritüel, uzun iş aramaları başarı ile taçlandırılmadığında kullanılır. Yeni ay veya büyüyen ay, yeni bir beyaz mendil almanız ve aynı gün konuşmanız gerekir:

“Fısıldadım ve fısıldadım: yolda şans, Tanrı'nın hizmetçisi (adı) işte başarı olacak. Nereye gitmek - orada çalışmak ve onu bulmak. Hiçbir başarısızlık göremiyorum, “hayır” sözleri duyulmuyor. Amin! ”

Arsa 7 kez okunur. Mendil daha sonra bir tılsım olarak giyilir. İlk ay boyunca yer bulma ve iş bulma ile ilgili tüm sorunlar çözülmelidir.

Röportaj için

Potansiyel patronla görüşmeden önce okunur, konuşmanın ilk dakikasından pozisyonunu kazanmaya yardımcı olur. Arsa ofis yöneticisine girmeden önce 3 kez ilan edilir.

“Ben bara giderim, genç değil ama yaşlı değil. Ben meşgul ve sahibi görünüyor. Yüzüm onun için tatlı, ruhum temizlenmedi. Herkes bana hayran kalacaktı, ev sahibi gülümsedi ve sözlerime dokundu. Vaftiz edilmiş ruhu uzaklaştıramaz. Rabbimiz Rabbimiz İsa bize her saat başı merhamet etsin. Amin. ”

İşte işte her şey iyiydi

Cebinizde yeni bir iş varken, yeni bir takıma katılmaya çalışmalı ve bir deneme süresine dayanabilmek için görevleri ile başarılı bir şekilde başa çıkmalısınız. Böyle bir durumda, bu komplo işyerinde sorun için uygundur. Evden ayrılmadan önce ya da işe giderken, arka arkaya birkaç gün okumak gerekiyor. metin:

“Başarılı bir alıcı olarak gidiyorum, cesur bir tüccar olarak gireceğim. Ben bir aslanım, ben bir kurtum, bir tilkiyim, her yerde bir merdivenim var. Belki de aşağıda başkaları olan ben her yerde ve her zaman yukarıdayım. Sevmeme ve onurlandırmama izin verin, beni yüksek bir göreve davet ediyorlar. Benim tarafımdan konuşulan tüm kelimeler güçlü ve şekillendirici. Amin. ”

Bu videodaki başka bir videoyu izleyin:

Dırdırcı şeften

Şefin arkasında telaffuz edilir. metin:

“Dudaklarım var, dişlerim var. Dudaklarla - Dışarıda yerim, dişlerle - Her kötüyü ve her tuhaf şeyi kemiriyorum. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Amin. ”

Büyük maaşlı bir iş bulmak için

Birisi sadece bir gelir kaynağı arıyor ve birileri iyi maaşlı bir iş bulmaya çalışıyor. İkinci gruba ait olanlara, bu komployu kullanmanızı tavsiye ediyorum:

“Belun-babası, önümdeki çantasından para saçar. Ver ve kazan. Hiçbir hediye istemiyorum, haklı olanı istiyorum, omuzda ve kötülükte bir iş bulmama yardım etmek için. ”

İş yerindeki detektörlerden

Meslektaşlarınızdan birinin sizi işte rahatsız ettiği, kıskandığı ve yer değiştirdiği, size zarar vermesi istendiği zaman okunur. Töreni gerçekleştirmek için Çarşamba günü pazarlık etmeden bir bardak bal satın almanız gerekir. Yeni ayda bal konuşurken, ılık suda çözülür:

“İnsanlar buna alışkın. Herkesin beni aynı şekilde sevmesine izin verin, beni ekmek ve tuzla besleyin. Evin içine koşuyorlar, masaya yerleştiriyorlar, tatlı şarabı döküp bereketli turtalar servis ediyorlar. Ağızda ve yanaklarda öpücük, okşamayı şımartın. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Amin! ”

Bal ile Vodichkoy üst üste 12 gün boyunca yüzlerini yıkayın.

Ücret yükseltmek

Törenin amacı - aşırı durumlarda ücret yükseltmeye yardımcı olmak için - bir bonus almakta. Yüklenicinin işyerine yerleştirilen herhangi bir mezhepten bir madeni para basılmaya başlar. Yabancılara acele etmeyecek şekilde yerleştirilir. Ayrıca, hiç kimse yazı tura almamalıdır. metin:

“Teşekkürler, Lord: Ben balık yakalarım ve sen bana bir yakalama gönderirsin. Paramı saymamak ve bilmemek için avcılığım büyümek ve servetle çiçeklensin. Rab beni unutmayacak, Rab'bin şerefi için bana iyi gelecek. Amin - 3 kez”.

Diğer insanlara yardım etmek

Ailenizin ve akrabalarınızın bir iş bulmasına yardım etmeniz gerektiğinde kullanılır. İhtiyacı olan bir kişiye sunulan yiyecekler üzerine okunur.

“Gücümü ve ışığımı paylaşıyorum. Aradığı kalbi tatlı bulmasına izin ver. Ne istediğini bulmasına ve mutlu çekmesine izin ver. Ruhu sevinecek, ruhum sevinecek. Komploğum, aşkım gibi güçlü. ”

Pin
Send
Share
Send
Send