Rüya yorumu

Eldeki evlilik çizgisi: düğün yılını bul

Pin
Send
Share
Send
Send


El falı nüfus içinde çok popülerdir, çünkü bir kişinin karakteri hakkında çok şey öğrenmenize izin verir. Eldeki çizgiler ve yumrular sağlık, başarı, evlilik ve çocuk sayısını söyleyebilir. Yaşam beklentisi ve finansal durum hakkında da bilgi bulabilirsiniz. Eldeki evlilik çizgisi nerede? Bu konuyu düşünün.

Evlilik hattı

Evlilik hattını aramak için hangi taraftan - sağda mı yoksa solda mı? Daha önce avukatlar kadınlarda sol eli, erkeklerde sağ eli düşünürse, o zaman modern yorumda bir insanın önde gelen eli göz önünde bulundurulmalıdır. Sağ elini kullananlar, sol elini bırakacaklar.

Evlilik birliğinde elle kehanet için, eldeki kaderin ana çizgileri hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Birkaç tane var:

  • hayat;
  • kalp;
  • kafa (zihin);
  • kader;
  • ilişkiler.

Yaşam çizgisi bir insanın, sağlık, enerjinin yaşam potansiyelini anlatır. Kalbin çizgisi duygulardan ve duygulardan sorumludur. Başın çizgisi zihinsel yetenekleri tanımlayacaktır ve kader çizgisi, kişinin yaşam önceliklerini söyleyecektir. Kader çizgisi avucunuzun içinde görünmüyorsa, kişinin koşullara uyduğu ve akışa devam ettiği anlamına gelir.

En önemli çizgi, ilişki ya da evlilik çizgisidir. Avucunun kenarında, küçük parmağın hemen altında bulunur. Bunu fark etmek için parmaklarınızı bükmeniz gerekir. Bununla birlikte, bu, evlilik çizgisi dışında değildir, çünkü evlilik dışı olabilecek kader ilişkisini göstermektedir.

Evlilik yaşı

Kızlar her zaman bir gelinlik giyecek yaşlarını merak ediyor? Bu önemli gün, el çizgileri ile de belirlenebilir. Bölgeyi küçük parmağın altındaki bölgeye (kalp çizgisinden) yaklaşık olarak aynı bölüme ayırmanız gerekir, ki bunların her biri çeyrek yüzyıla karşılık gelir. Fotoğrafa bak:

Ancak, çizgiler yalnızca uzun vadeli ilişkiler hakkında konuşur. Evlilik hakkında bilgi edinmek için, nişanlandığınız kişinin elini incelemelisiniz - benzer bir evlilik dizisi olmalı.

Sağ ve sol eldeki ilişkiler dizisindeki farklılık nasıl açıklanır? Örneğin, sol tarafta üç evlilik çizgisi var ve sağ tarafta sadece bir tane. Bu, kızın gençlerle birkaç ilişki beklediği, ancak yalnızca birisinin evlilikle biteceği anlamına gelir.

Evlilik sırasındaki evlilik çizgisinin yokluğunu nasıl açıklayabilirim? Artık bir kolaylık evliliği gösteriyor. Bir kadın bekarsa, evlilik çizgisinin olmaması bir bozulma meselesi olabilir - bekarlığın tacı.

Kısa ve uzun çizgi

Evlilik hattı ne kadar uzunsa evlilik o kadar uzun olur. Kısa çizgi, kısa süreli evlilik ilişkilerini anlatıyor.

İki evlilik çizgisi ne diyor? Kadınlar için, bu her zaman iki kayıt veya iki erkekle uzun süreli ilişkiler anlamına gelir. Erkeklerde iki satır bir evlilikle olabilir, bu yüzden bir gelenek haline geldi.

Bölünmüş evlilik hattını ne söyleyecek? Hattın sonundaki çatal, görüşün birbirinden ayrıldığından bahseder, çünkü çift birbiriyle anlaşamaz. Çatal medeni hattın en başında görünüyorsa, evliliğin hiç gerçekleşmeyebileceğini söylüyor. Evlilik hattının sonunda hangi eşin çatalı var? Ayrılmayı başlatan kişi.

Evlilik hattındaki üçgen, bir evlilikte şiddetin fiziksel ya da psikolojik olarak kullanılmasından bahsediyor. Çizgi parmaklara doğru eğilirse, ilişki kopar. Evlilik çizgisinin kalbin çizgisine sapması sevilen birinin ayrılması veya kaybolması hakkında bilgi verecektir. Yıldız ihaneti konuşuyor.

Bu satırdaki bir ada veya dikdörtgen, eşler arasında gergin bir ilişki olduğunu gösterir. Böyle bir ilişki, mülkiyet iddialarının yargılanmasına kadar, kirli bir skandala sonuçlanacaktır.

Bununla birlikte, adacık kalp çizgisine kavisli evlilik çizgisinde gözüküyorsa, bu ensest veya ensesti gösterir. Böyle bir olayı daha doğru tahmin etmek için Venüs'ün tepesini analiz etmek ve bir kişinin sapkın davranışının onayını bulmak gerekir.

Dalgalı evlilik çizgisi, karşılıklı iddialarla dolu ve birbiriyle hoşnutsuz, dengesiz bir ilişki gösterir. Böyle bir ilişki yakında boşanmayla sona erebilir.

Sorunlu ilişkide ve süreci söylemek, medeni çizgiden aşağıya iniyor. Tarak dişlerine benzerler. Bu eş ve haksız umut içinde hayal kırıklığı göstermektedir.

Bu önemli! Mutlu bir ilişki var mı? Mutlu bir birliktelik, düz ve uzun bir evlilik çizgisiyle belirlenir.

Bir evlilik birliğinde sevgili ile ilişkileri görmek mümkün mü? Medeni ilişki çizgisine paralel uzanan kısa ince çizgilerle belirtilecektir. Ancak, tüm avrupalılar bu çizgilerde evlilik tehdidini görme eğiliminde değillerdir. Aksi halde kod çözme ihanetidir - evlilik çizgisi etrafında ince bir dalgalı çizgi bükülür. Bu, üçüncü bir tarafın müdahalesinden dolayı ilişkilerde kopma tehlikesidir.

Pin
Send
Share
Send
Send